1.7.2022 | Svátek má Jaroslava


Diskuse k článku

POLITIKA: Testování není zadarmo!

Každý test má smysl jen tehdy, pokud podle něho rozhodneme, jak (při pozitivitě) postupovat jinak. Výsledkem testu na covid je ale co?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jirka 4.1.2022 7:43

Poštu testovali v listopadu 2020, supermarket v únoru 2021 a pražskou MHD celý duben 2021.

Už vám všechny ty "vakcíny" lezou na mozek...

S. Ševeček 3.1.2022 23:47

nejzdravější je sádlo !

J. Vintr 3.1.2022 21:26

Vsadil bych všechny úspory, že žádný "omikron" neexistuje, stejně jako neexistovaly předchozí mutace. Pokud tady byl nějaký uměle vyrobený virus, tak zmizel už předloni na jaře. Od té doby si covidismus vystačí s běžnými onemocněními, z nichž pomocí testů a mediální manipulace vyrábějí permanentní stav "pandémie".

P. Vychodil 3.1.2022 20:23

nejsem Vintr, ale nevadí:-)

jenom se ptám, to nevadilo před covidím šílenstvím, že člověk něco "plivnul" na rodiče ? Zajímala jste se o to ?

S prominutím, najednou je každý tak ohleduplný, že se nechá opíchat jakýmkoliv svinstvem, aby ochránil svoje blízké, i při plném vědomí, že dotyčné svistvo nechrání před ničím...

v této souvislosti připomínám virus herpes...má jej v podstatě minimálně každý druhý, a pásový opar také není úplná legrace...testovala jste se vždy předtím, než jste objala svoje rodiče ?

no, soudě podle vaší reakce, a chování nejméně poloviny populace dneska, by media dokázala z viru herpes udělat smrťáka horšího než sars...

ale neberte to to jako nadávku, mít patřičnou odolnost proti propagandě není lehké si vytvořit...

Ś. Svobodová 3.1.2022 19:58

To je ale skoro 2 roky staré...

Ś. Svobodová 3.1.2022 19:55

Pane Vintře, mně nemusíte přesvědčovat o tom, že vládní nařízení jsou na hlavu a stát pracuje jako farmaceutický zástupce Pfizeru. Ani o tom, že mRNA vakcíny budou přinejmenším pěkné svinstvo. Proto nenutíme nikoho aby se očkoval, i když jsme i kvůli tomu nedávno přišli o dobrou zakázku. Nemusíte tomu věřit, ale antigeny kupuju už rok a půl a to žádné nařízení o testování ve firmách neexistovalo. Navíc mám starší rodiče a nechci riskovat, že na ně něco plivnu. Taky díky antigenu jsme nikoho nenakazili když jsme to s manželem chytli. A průběh nás nenechal na pochybách, že konečné pCR nelhalo. Je fakt, že u omikronu už budou testy během pár týdnů na prd.

A. Teply 3.1.2022 17:59

Jestliže v Německu platí:

- 74 % populace je plně očkováno

- 96 % omikron pozitivních je plně očkováno

tak se to nedá zdůvodnit jen vysokým počtem očkovaných.

Očkovaní jsou zkrátka více náchylní k nákaze než neočkovaní.

Stejně to ukazují data z Dánska, Británie i Izraele.

Nejvíce nakažených mají nejvíce proočkované země (Portugalsko, Malta, Dánsko, Island...) - to nemůže být náhoda.

3 měsíce po aplikaci je dopad vakcinace už negativní.

J. Vintr 3.1.2022 17:54

Srovnávat úmrtí "s covidem" s rakovinou a infarkty, je poněkud nepřesné. Na rakovinu a infartkty a jiné kardiovaskulární onemocnění prokazatelně připadá přibližně po třetině všech úmrtí. Ovšem v posledních skoro dvou letech velkou část z nich "překlasifikovali" na covid. Aniž by se kdokoliv jen pokusil to dokázat. Stačí na to je jeden hloupý test. Viděl jsem graf ze Švýcarska, kde jedna křivka představuje počet úmrtí s covidem a druhá všechna úmrtí z jiných příčin. Ty křivky mají prakticky přesně zrcadlový průběh. Takže součet tvoří prakticky přímku...

https://nastub.cz/w/eZWmf65kapbXp4MGwZgWmx

Je to cca od 19 minuty videa. Stojí za to shlédnout celé.

J. Vintr 3.1.2022 17:41

Mně ani od začátku ani na vteřinu nenapadlo, že bych se nechal očkovat, stejně jako jsem se nikdy nenechal očkovat "proti chřipce". Od začátku jsem byl přesvědčen, že ty "vakcíny proti covidu" jsou podvod, ale poněkud jsem se mýlil. Není to podvod, ale biologická zbraň....

J. Vintr 3.1.2022 17:35

Ten "přesný a spolehlivý" PCR test samozřejmě reaguje pozitivně mimo jiné i na rýmu, která je také virového původu....

Z. Lapil 3.1.2022 17:20

Smrt z vyplašení znám z vojny. Tedy jako teorii. "Klííd, špagi, von bude chvíli řvát a zase ho to přejde".

V. Kain 3.1.2022 16:46

A proč vajíčka?Ty jsou zdravá.Ty fámy které šly se nezakládaly na pravdě stejně,jako se prosazovaly různé fujtajblové margaríny a nakonec se došlo k tomu,že nejzdravější je máslo.

J. Vintr 3.1.2022 16:45

Teď už se tak jasně ukazuje, že to očkování absolutně před ničím nechrání, že už se jim těžko bude lhát, že to má nějaký smysl. Zvlášť po tom, co neúčinnost těch vakcín zdůvodnili tím, že jsou tady nové mutace a přitom nemají k dispozici nic jiného, než tu jednu původní "vakcínu".

J. Jirka 3.1.2022 16:39

První dva testy provedl prof. RNDr. Omar Šerý, Ph.D. s kolektivem a analýzu potvrdil Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR a Masarykovy univerzity v Brně.

Třetí - dlouhodobý - test přítomnosti koronaviru v pražské MHD provedl kolektiv vědců z Fyzikálního ústavu AV ČR.

Podrobná dokumentace ke všem těmto pokusům je k dispozici na webu, tak si můžete počíst až do bezvědomí...

J. Kouk 3.1.2022 15:58

Mimochodem. Počty mrtvých s covidem jsou srovnatelné s rakovinou, nebo na infarkty. Proč se stejnou razancí vláda nezakaze kouření, tučná jídla v restauracích, vajíčka a já nevím co ještě? Když se řekne umřel na infarkt, nedělají se příslušná opatření třeba zákaz prodeje cigaret, zákaz kuraren v podnicích?

P. Vychodil 3.1.2022 15:53

jen několik poznámek...

a/ samozřejmě, pokud platí vládní narativ, že očkovaný nenakazí, pak očkování je řešením...očkovanec "per definition" nikoho nenakazí, a pokud nakazí, tak jen "nepatrně"

b/ otázka: pokud váš pracovník je na místě,kde dojde k infekci, a zároveň je očkován, je vyjmut ze seznamu "sprostých podezřelých ?

c/ otázka: pokud váš zaměstnanec nebyl testován poslední dny, chystá se na test teprve zítra, bude vyjmut ze seznamu "sprostých podezřelých" ?

d/ uvaha typu, pokud by všichni prošli pozitivním testem, následnou izolací, a pak jste "za vodou", svědčí o naivitě. Pozitivní test neznamená nakažení, prodělání nemoci. Píšete "pak by bylo po problému...".kde berete víru, že pozitivní testovaný prodělal nemoc ?

Připadá mi, že spoléháte na alibismus, určovaný vládními nařízeními...s tím nemám problém, ale pak neblábolte o ochraně zaměstnanců, jejich rodin, zákazníků...

J. Nevrkla 3.1.2022 15:07

R^:-)

J. Nevrkla 3.1.2022 15:05

Nevsadil bych všechny úspory, ale nemá cenu plašit se. Stojí to obrovské náklady, buzeruje to lidi, efekty jsou minimální.

P. Kavan 3.1.2022 15:00

Nojo, já jsem zapomněl že máte tajné informace z tajných laboratoří v tajných státech. Virologie stojí na vodě, tak už se to provalilo. Ale to není strašení, kdepak!

P. Kavan 3.1.2022 14:58

Vsadil byste všechny svoje úspory na to, že to u nás bude stejně? Jestli ne, tak se nedivte když i ostatní chtějí být připravení.

Ś. Svobodová 3.1.2022 14:06

I Izraelci už přiznali, že zvažují nedělat nic a nechat tomu volný průběh.

A. Renjascu 3.1.2022 13:54

I já jsem zpočátku chtěl být"uvědomělý" a očkování jsem fandil, pak jsem prodělal covid a měl půl roku klid a když vypuklo šílenství s nuceným očkováním, začaly se měnit výpovědi politiků a ukazovat problematické účinky vakcíny bez zodpovědnosti výrobce i vlády, tak jsem se postavil proti tomuto očkování. Nutnost rvat do sebe další a další dávky (v Turecku již pátou) a zveřejněné negativní účinky i složení vakcín to již jen podtrhly. Změněný krevní obraz očkovaných a úmrtí mladých očkovaných sportovců je dnes již realitou.

Š. Hašek 3.1.2022 13:53

Na podobnou testovací blbost mohou přijít pouze blbci. Blbci, kteří ihned melou něco o neštovicích a TBC.

Za Husáka sice nebyly všude švýcarské medikamenty, bylo míň peněz, a tak. Ale lékařský stav se mi zdál vzdělanějším. I z toho důvodu, že jich hodně vyhodili v prvním járu.

Vidím to velice podobně i v dalších oblastech, o jaderném reaktoru nerozhodovali muzikologové. Atd. Zkráceno.

Ś. Svobodová 3.1.2022 13:48

Z nás- myšleno pracovníků firmy.

Š. Hašek 3.1.2022 13:46

Není to očkování. Jsou to pokusné "vyživovací" dávky.

Vy to víte. Píši to pro vostatní. Možná marně.

Š. Hašek 3.1.2022 13:44

Navrhuji testovat na ulici položením pěti otázek z osmičky základní školy. Od zítřka. Před umožněním nastoupení do tramvaje. Zajistí Gazdík (otázky) a Rakušan (pořádek a tak). Krampol byl bezva.

Říkám na ulici! V parlamentu nééé! Tam maj imunitu.

Obecně roste povědomí lidiček, že co vláda a politici konají, je vydestilované dobro a je to z peněz vlády (a jejich manželek). Modifikovaně řečeno -zadarmo-.

Mě se to zdá dost varujícím. Obecně a celkově. Myslím si, že s tímhle se dá dostat tak leda do pprrdellee.

Momentálně nejsem chemicky podporován a nemám žádný test. Vrátí mi někdo DPH nebo daň z nemovitostí? Poňádž jsem ve výslužbě. Stav setrvalý, již 22 měsíců.

Ś. Svobodová 3.1.2022 13:40

Každý kdo se nechal píchnout k tomu měl asi nějaký důvod. Od strachu přes pocit "uvědomělého občana" k výhodám které si myslel že tím získá. Nemusela jsem to řešit, chytla jsem to ještě před vakcinačním šílenstvím. Píchnout se potom, mi přišlo jako magorárna.

A. Renjascu 3.1.2022 13:28

Očkování, které většina z nás nemá? Vždyť je naočkováno 64% obyvatel a v nejohroženější kategorii 60+ je to nad 80% obyvatel. Pokud odečtěte bezpříznakové děti do 12 let, tak zjistíte, že je naočkována většina obyvatel ČR. Problém není v množství naočkovaných, ale v tom, že tzv vakcíny proti covidu jsou nefunkční resp škodlivé. V nemocnicích je dlouhodobě 40% plně očkovaných a zbytek je neočkovaní, očkování jednou dávkou či od posledního očkování uplynulo již více než devět měsíců. Statistiku navíc zkresluje souběh těch co prodělali covid - a tím získali imunitu - a pak se ještě na doporučení masmédií nechali očkovat.

Ś. Svobodová 3.1.2022 13:25

Nedělala.

Ś. Svobodová 3.1.2022 13:14

No a co máme dělat? Skrývat se za očkování (které většina z nás nemá) a které stejně ničemu nebrání? Kluci chodí po montážích ke starým lidem, před nedávnem pracovali v důchoďáku. Já mám zas na hrbu zdravotnické zásobování. To poslední co chci řešit je, že jsme někoho nakazili. Kdybychom chytli omikrona všichni najednou, určitě by nás to nepoložilo. 14 dní přežije snad každá firma. Pak by bylo po problému a na testy bychom se vykašlali.