7.12.2021 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

POLITIKA: Tak si to shrňme, pane prezidente

Nejprve citát z hradního webu (22. 9.): „Současně se prezident republiky pousmál nad hloupostí některých novinářů, kteří se domnívali, že zpráva o zdravotním stavu se publikuje v okamžiku nástupu do nemocnice.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Bok 24.9.2021 21:42

No, hezký p.Stejskal. Určitě utrpěl duševní újmu, když se ještě večer nedozvěděl, kvůli čemu šel Zeman do nemocnice. No, bohužel, večer to asi nevěděl ani Zeman, těžko už měli lékaři výsledky. No jo.

Že mu nechyběly informace o jiném presidentovi, který v nemocnici strávil velkou část svého třetího mandátu (ne že bych mu to přál, za to nemohl on, jen jeho cigarety). Nikdy mě to nevzrušovalo, pravomoci presidenta jsou malé a jeho přímá účast či neodkladné záležitosti jsou velmi zřídkavé.

Mimochodem, Zeman byl za své období nemocen poměrně zřídka a 5 dní v nemocnici za rok ... to fakt nic není. A většina věcí se dá vyřídit i s postele, zákaz komunikace nebyl ...

A co p. Stejskalovi vlastně chybělo? Něco co měl udělat, něco co zanedbal... bylo něco takové?

K tomu bych dodal, že to Ovčáček zvoral. Je plno lidí, kteří každý den napjatě čekají, co právě Zeman dělá . A právě kvůli tomu měl Ovčáček říci, že o jeho stavu ještě neví, až po vyšetření. To tedy měl. I kdyby existoval jen jeden vážný zájemce. Konec konců, o moc víc jich asi nebylo.

Babrání se ovšem v této banalitě ... je ... No, myslím, fakt lidi, Zeman už opravdu kandidovat nebude. Tak už to vydržte. Možná s překvapením zjistíte, že každý další je jen horší. Jak zjistili i bratři Slováci.