13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

POLITIKA: Strašení Piráty se může Babišovi vymstít

Když Andreji Babišovi teče do bot, zná dva druhy reakcí. První je lítostivá, vydává se při ní za oběť „účelovek“ a naříká nad svým osudem. Při druhé přechází do protiútoku a neštítí se ani prachobyčejných pomluv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Brunner 10.12.2020 1:26

Rv

V. Hájková 10.12.2020 6:29

R^R^R^R^R^R^- SKVĚLÉ

I. Krahula 10.12.2020 6:37

Velmi přiblblá replika od hlupce, syna tupce.

J. Urban 10.12.2020 8:10

Zato voni sou hlava, pane vachmajstr ;-D;-D;-D

P. Haraším 10.12.2020 7:34

a také nesmíme zapomínat na toto...

https://www.blisty.cz/art/102059-ceska-republika-zaujima-nespravedlivy-postoj-vuci-palestincum.html

H. Lukešová 10.12.2020 9:24

Pane Harašíme, BL jsou protiizraelským propagandistickým plátkem, vámi odkazované texty jsem již četla dříve, ale skutečně se jedná jen o lacinou palestinskou propagandu.

J. Urban 10.12.2020 8:11

No jo, pani Lukesova, jenze komunista je pro Babise kamos, cim to?

P. Haraším 10.12.2020 7:27

smích...takové lži si nechte na stranický výbor,madam.

P. Haraším 10.12.2020 7:54

a to je taky dobrá izraelská totalitní taktika...něco mi připomíná...vám ne?

https://www.blisty.cz/art/102032-zastavi-joe-biden-vystavbu-nelegalnich-osad-v-palestine-zrejme-ne.html

H. Lukešová 10.12.2020 9:25

I tento propalestinský propagandistický článek jsem také četla. Jsou to jenom laciné protiizraelské výlevy. BL čtu, abych znala "argumenty" proiizraelské levice.

P. Haraším 10.12.2020 9:32

takže říkáte, že se takto při budování nezákonných židovských osad na palestínském území nepostupuje?

H. Lukešová 10.12.2020 9:36

Izraelci staví osady na území C. Tak Vás zasvětím do probmému, který neovládáte. Podle dohod z Osla je Judea a Samaří (ahistoricky nazývaného Západní břeh) rozděleno do 3 oblast- oblast A je území pod plnou vojenskou a civilní správou Palestinské samosprávy, oblast B- je pod civilní kontrolou Palestinské samosprávy a vojenskou kontrolou Izraele a oblast C je pod plnou vojenskou a civilní kontrolou Izraele. Pouze v této oblasti Izraelci staví osady, v oblastech A a B ne.

Jinak neexistuje žádné palestinské území, nikdy v dějinách totiž neexistoval Palestinský stát, nikdy, ale to je na jinou debatu.

P. Haraším 10.12.2020 17:28

takže říkáte, že je článek smyšlený a že izraelští osadníci si svůj lebensraum takto nedělaj? v článku se ovšem píše, že sami izraelci tyto nezákonné osady leckdy bourají...tak nevím.

H. Lukešová 10.12.2020 17:36

Ty osady bourají v oblastech A a B...když tam nějací nadšenci zřídí v oblastech A a B osadu, tak ji Izraelci zbourají, v oblastech C je můžou právem budovat.

P. Haraším 10.12.2020 21:05

mořské národy...zřejmě původem z Karpatské kotliny migrovaly skrze moře až do těchto končin, proto mořské národy, protože přišly z moře, dobyly toto území, které se pak pojmenovalo dle pelištejců filištínů dnes tedy Palestina... pokud bereme národní stát v dnešním pojmu slova, tak samozřejmě neexistovalo území palestiny, tak jak neexistovalo území izraele, tedy až do roku 1948, kdy měly vzniknout státy oba...

nejsem přítelem palestinců a to ani v nejmenším, kam přišli, tam vše rozvrátili a dělaj neplechu, nikde je nechtěj, stačí zmínit rozvrat Liganonu a problémy v Jordánsku a zavřený Egypt, ale to neznamená, že mám zavírat oči před mnohými zločiny z druhé strany.

K. Zelený 10.12.2020 10:42

Tak teď jste mě, důchodce a řidiče a majitele domu vyděsila k smrti! Můžete mi prosím dát odkaz na místa v programu Pirátské strany hovořící o tom zabavování řidičáků lidem nad 65 let a vystěhovávání některých (kterých?) důchodců z jejich domovů, aby byla místa pro migranty?

H. Lukešová 10.12.2020 11:59

Vážený pane Zelený, odkaz o programu na vystěhování důchodců a jejich zabavování bytů Vám samozřejmě neposkytnu. Slyšela jsem o tom a přišel mi na toto téma email. Pokud se mýlím, budu jen a jen ráda, protože mám také ještě rodiče a babičku a nechci aby někdo s nimi zametal. Ale nechci se s Vámi přít, Vy jistě umíte dohledat informace velmi velmi dobře.

Ale co vím nade vší pochybnost jistě je, že pan předseda Pirátů Ivan Bartoš podepsal protižidovskou petici, stavějící se proti uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele a že se účastnil demonstrace Antify, na to již odkazy jsou.

Před chvíli jsem Vám psala delší příspěvek, ale systém NP mi ho nedovolil vložit, použila jsem asi jedno vulgární slovo byť v uvozovkách.

K. Zelený 10.12.2020 12:34

Jo tak vy jste něco slyšela a přišel vám nějaký mail a vy to tady vydáváte za skutečnost? Tak to jo, to můžu být rád že jste neslyšela a nepřišel vám mail s něčím nebo o něčem horším, třeba o Židech.

Ty srágory o pirátech, včetně té Bartošovy "účasti na demonstraci Antify" máte pěkně shrnuté a vysvětlené tady: https://www.pirati.cz/hoax/.