9.12.2021 | Svátek má Vratislav


Diskuse k článku

POLITIKA: Směřuje Hamáček a ČSSD k poslední bitvě?

Když politická strana nesplní ve volbách očekávání nebo pak udělá nějakou zásadní chybu ve vyjednávání o vládě, její vedení odchází a hlavní odpovědnost přebírá předseda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 18.7.2021 21:23

R^

J. David 18.7.2021 18:50

Laďa Zápotocký s garmoškou jim chybí, Al Hamajda v červené jupce to nevytrhne. Socani nemají rajc babu, takoví klerikálové, tuším od TOP09, tam mají "pekari páskované, které se chová a vypadá, jako samice. Světly koulí eminenter, mordou skolit také umí. Nuž, co s tím. Asi se na stará kolena dám "na božský víttr" bušhidó a budu volit Tomia. Odredované piráty a purkmistry, vši v košili, Fialu a ODS, zblblé historické sociology, šroubovákem si vypíchvnuvší oko. Katolíci z KDU a Top09, Desatero mají jako Grál, ale i jako jako osinu v rectu, bon, když jde ale o majetky, budou i heretici. Pardon, len ta garmoška chýba... (a ta pekari s kukadlama).

V. Klepetko 18.7.2021 13:44

Hamáčkovi (i s tím Haškem) přeji aby se do té Sněmovny dostal, mladému Stropnickému by taky poslanecký mandát slušel! Uspět by mohli i Běhounek, Gajdůšková, Škromach. Jen ať je jich tam jen pár, ale hlavně bez těch Štěchů a Dienstbierů, prosím!

ANO potřebuje nějaký jasný mantinel zleva, byl bych velmi nerad, kdyby klasická levice z parlamentu úplně zmizela ve prospěch woke progresivistů a ANO by se tím pádem ještě více vychýlilo doleva!

V. Pavelka 18.7.2021 12:27

To jo p. Kmoníček ? Řízek sním pořád jen jeden, Škodovka je větší hezčí a silnější , ale mám obavu že Brusel si vzal větší sousto než jsme my všichni schopni pozřít !

V. Pavelka 18.7.2021 12:14

Pan Čunek to táhl dobrým směrem , ale asi to přetápl, na dvě nemocnice za jeden Rozpočet ?! :-/

V. Pavelka 18.7.2021 12:06

Kalouskovi soudci , drží pod pokličkou Kauzu ministrině Obrany za cinknutá letadla ? A socani Lidový Dům ,svorně čekají až to propadne do beztrestnosti ! DEMOKRATI !

M. Ih 18.7.2021 10:49

No, tak snad s tím oranžovým MZ skončí i éra pomerančového Haška. To on je dalším polínkem do vatry pod ČSSD. Chvíli to ale ještě musíme vydržet.

Š. Hašek 18.7.2021 10:41

Ále houby!!!

Všechny strany, které ztratily myšlenku kloudnou, jsou na úbytě. Babiš je typický "beru všechno, co má kloudný rozum".

Spolupracuji s panem premiérem Babišem ve smyslu párků, křenu a pivečka. Chleba k tomu. Předpokládám, že Vy žijete z Dienstbiera, Fialy, Drahoše a Gazdíka. A dýcháte s Vystrčilem.

Nevím, zda jste to pochopil, píši poněkud nemotorněji než kdákají kvočny v televizi.

M. Ih 18.7.2021 10:41

R^R^R^!

M. Ih 18.7.2021 10:37

Zase bych nad tou znovu nabytou čistotou tolik nejásal. Jediný slušný, z těch na první pohled viditelných, byl pan Čunek. A v rámci boje za čistotu a svatou pravdu si ho tihle vejlupkové odkráglovali obratem sami.

M. Ih 18.7.2021 10:29

A co vy, Kmoníčku? Už jste se podíval z okna a porovnal, co nabízeli a slibovali a jaké mraky a průtrže nám hrozí od brusle dnes? To hospodářství nebylo zase tak špatné, i když skromné, ale nejdřív i poslední jeho zbytky západní 'přátelé' zničili do mrtě za pomoci našich modrých a oranžových příštipkářů a teď se starejte, Češi! To jsme na tom vlastníma rukama a šikovnými hlavami svých lidí mohli být přinejmenším několikrát líp. A taky by se tady tolik nekradlo. Hlavně si teď nezapomeňte připravit třeba duhové fangle pro vítání kvótně oblíbených hostů a nechte se následně zapíchnout na ulici. Dneska už ovšem ne naši červenooranžoví, ale naši černí a ještě černější nastavují při bruslení nohy našim závodníkům.

Zkuste prostě na ty vaše cinknuté váhy naskládat věci spravedlivě na obě strany. Bude to více odpovídat realitě při tom vámi propagovaném optimistickém pohledu z okna.

Asi tak. A přeji hezký den nám rozumným všem.

M. Hoblík 18.7.2021 9:06

Všechny strany, které se provinily spoluprací s Babišem jsou na úbytě! S ďáblem neradno tančit...

P. Kmoníček 18.7.2021 7:55

Ani ne tak strana jako Hamáček.

P. Kmoníček 18.7.2021 7:51

Pavelko, buďte rád, že jsme členy EU a tu a tam si vzpomeňte na naši ekonomickou i životní úroveň v dobách, kdy jsme členy nebyli.

V. Pavelka 17.7.2021 22:04

Socani ,ODS , TOP ,KDU. Ti všichni už dávno mají svoje lidi na soudech u St. zástupců , ODS propustila Korupčníky v Olomouci , Amnesty , ani nepípla O vrběticích ! Nečasově partě , Srágory?Ti nás prodají do Bruselu jedna dvě !

V. Pavelka 17.7.2021 21:57

A co vy Kubičko ? Co Brusel , Budete jim podkuřovat ?! K ČSSD je psát zbytečné , jo už zaplatili za Lidový Dům "!??

O. Košíček 17.7.2021 19:37

A sekeru ještě stále nezapravili. S požehnáním ouřadů.[>-][>-]

P. Hatina 17.7.2021 18:39

Jestli bych si tipnul jaká největší tragédie by mohla ČSSD potkat, kdyby se dostala těsně na těch 5 procent, a těch několik jejich lidí by se přeci jen dostalo do parlamentu - což by tedy byli lidé z jedniček, dvojek kandidátek, tedy pan Hamáček a pár jeho lidí z vedení. Jenže v takovém případě by je pak těžko odvolávali z vedení partaje - když jí budou v parlamentu zastupovat, a pak už se z té krize nevyhrabou dlouho..

Tak jestli snad nebude pro ČSSD lepší, když z parlamentu vypadne, KDU ČSL z něj vypadla taky, a za pár let se tam v poho vrátila, s o něco čistšíma rukama..

P. Hatina 17.7.2021 18:39

Jestli bych si tipnul jaká největší tragédie by mohla ČSSD potkat, kdyby se dostala těsně na těch 5 procent, a těch několik jejich lidí by se přeci jen dostalo do parlamentu - což by tedy byli lidé z jedniček, dvojek kandidátek, tedy pan Hamáček a pár jeho lidí z vedení. Jenže v takovém případě by je pak těžko odvolávali z vedení partaje - když jí budou v parlamentu zastupovat, a pak už se z té krize nevyhrabou dlouho..

Tak jestli snad nebude pro ČSSD lepší, když z parlamentu vypadne, KDU ČSL z něj vypadla taky, a za pár let se tam v poho vrátila, s o něco čistšíma rukama..

L. David 17.7.2021 16:14

Tou skutečnou poslední ranou z milosti bude pro socany exekuční zabavení Lidového domu z důvodu křiváctví vůči advokátu Altnerovi. Ten se z toho chudák utrápil k smrti!

F. Navrátil 17.7.2021 14:19

Sociální demokracie je v současnosti zbytečnou stranou bez programu a bez voličů. Stalo se tak proto, že parta kolem Sobotky a Diensbiera se rozhodla utéci svým tradičním voličům a hledat štěstí mezi městskými levicovými liberály. Dopadlo to tak, že o sociálně demokratický program i voliče se podělily ANO a SPD. Sociální demokracii ovšem levicoví liberálové nevolí a jejich program na podporu nepřizpůsobivých, nefachčenků a sociální parazitů vyzněl do ztracena, neboť tato cílová skupina k volbám nechodí. Sociální demokracie nemůže očekávat, že se k ní tradiční voliči, lidi práce a malí podnikatelé, vrátí. Musí se k nim sama vrátit programem i politickou praxí.

J. Janotová 17.7.2021 13:23

Ta strana naprosto ztratila soudnost, takovou figuru opět recyklovat

J. Janotová 17.7.2021 13:20

Neučinila tak ODS ,sice poněkud opožděně ale o to razantněji, vlastně schválením daňového balíčku v nejnevhodnější dobu? ;-)Bez ODS by nebyl prošel

P. Hák 17.7.2021 11:58

Joo, eurofederalista Petříček ČSSD u tradičních voličů pomohl, to jooo! ;-D

L. Severa 17.7.2021 10:44

Zajímavé jak se liší názory na vstup do Babišovy vlády. Po volbách se ozvaly i hlasy vyčítající ODS, že tak neučinila.

J. Ganaur 17.7.2021 8:44

Političtí bafuňáři.Už aby se nad nimi zavřela politická voda!

D. Polanský 17.7.2021 7:46

Myslím, že nesměruje. Jejich sliby na bezpracné příjmy jistě mnohé voliče zaujmou. Pokud vím, žádná strana neslibuje více práce a více skromnosti. Jinak text o ničem. Nelze si něco přát a tomu přizpůsobit text.

D. Polanský 17.7.2021 7:43

A vidíte, a oni mu zase dali významný flek na MZ. A tam si doslova chrochtá. Jinak máte pravdu.

M. Šurgot 17.7.2021 6:33

Skoda, ze autor nezahrnul do sveho hodnoceni Hamackem angazovaneho Michala Haska. Jak na stranicke urovni v roli volebniho manazera, tak na vladni urovni.

I to je prece symbolem obrovskeho upadku CSSD. Hasek je obcany/volice vetsinove nenavidenou personou, mel obrovsky vliv na propad CSSD po “lanskem puci” a Haskovych lzich v primem prenosu, je vysmivano jeho slovenske vysokoskolske vzdelani, byl tercem posmechu za desitky soubeznych funkci.

Velmi negativni pro volice je jeho papalasstvi, ktere se projevilo jeho zneuzivanim veci a symbolu, na ktere nemel absolutne pravo, jako jsou napr majaky na osobnim aute, ktere bylo evidovane jako sanitka, nebo neopravnene pouzita uniforma vysokeho dustojnika hasicu....

A co tyka ucasti Haska v predvolebni agitaci, volici maji jeste v pameti volebni videogrotesku se Skromachem..... jak muze byt ucastnik tak idiotskeho napadu volebnim manazerem......