Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Sarajevo a Palermo

K pochopení události, která se stala před více než dvaceti lety, musí mít člověk už nějaký ten křížek. Prostě musí být pamětníkem. V pátek 28. listopadu 1997 předstoupili před novináře „hrdinní“ členové ODS Jan Ruml a Ivan Pilip.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

M. Klas

19. 11. 2018 8:36
Slepice po ......

To už se bojíme i slova "flus"? Co je na něm nekorektní?

0 0
možnosti
IS

19. 11. 2018 8:21
Na to, že jste pamětník

si příčiny televizní krize a všech souvislostí okolo ní moc nepametujete. Asi problémy s pamětí. V tom lepším případě.

0 0
možnosti
MZ

19. 11. 2018 10:50
Re: Na to, že jste pamětník

A co v tom krátkém odstavci ohledně TV krize popsal autor špatně? Poté, co byl řádně zvolen nový ředitel, u kterého hrozilo, že by netoleroval to jednostranné pravdoláskařské komentování veřejnoprávní televize, tak se sluníčkáři vzbouřili a protiprávně obsadili televizi. Tak to prostě bylo. Vzbouřenci přitom blafali o útoku politiků na ČT (čímž mělo být zvolení ředitele, kterého si nepřáli), přičemž v té televizi spacákovali spříznění politici. Vzbouřenci nakonec vyhráli, takže zde máme vedoucí úlohu jedné ideologie v ČT už 29 let. A říkají tomu demokracie.

0 0
možnosti
RM

19. 11. 2018 8:19
Slonková

a Kubík--to je absolutní dno novinařiny---pečlivě připravéné a naplánované do nejmenšího detailu s jediným záměrem---vše vypustit těsně před Listopadem a v době, kdy Babiš bude mimo republiku. s tajným přáním, že vše konečně vyjde a nenáviděná politická konstelace padne -volby nevolby. no nevyšlo to.

0 0
možnosti
SS

19. 11. 2018 10:11
Re: Slonková

Vyšlo a to velmi.

Kdo z novinářů a jak často udělá reportáž, která je následně otvírákem všech důležitých novin několik dnů po sobě?

0 0
možnosti
JR

19. 11. 2018 8:13
Tak si říkám...

..co vede člověka k tomu, napsat a zveřejnit debilitu jak z pera hradní zablešené Ovce? Nadýmání z koblih, zácpa z Kosteleckých párků nebo jste přímo produkt Burešových inseminačních stanicí?

Tak podle vás soudruhu Bude líp, až novináři nebudou psát o tom, že předseda vlády nekrade, nepodvádí, neovlivňuje svědky a budou psát jen které družstvo a vesnici navštívil a s kým se nechal vyfotit.

Vy rudoši máte to patolízalství a zbabělost hodně zaryté pod kůži.

Také je vidět, kdo Bureše volí a drží u vesla. Stejná lůza jako Zemana, to rudoši, náckové, levičáci všeho druhu a blbci s vysokou školou života.

0 0
možnosti
PK

19. 11. 2018 9:24
Re: Tak si říkám...

A Lanz s Meišnerem.

0 0
možnosti
RH

19. 11. 2018 8:06

Podstata, že Klaus v lepším případě kryl zlodějny, v horším se jich přímo zúčastnil, a že Babiš poslal težce nemocného syna na prázdniny, je autorovi fuk...klasická kouřová clona, všemi bolševiky a fašouny světa používaná...

0 0
možnosti
JR

19. 11. 2018 8:16
Re:

počkejte za chvíli až ta rudá squadra dožvejká housky z Penamu a pokud se neudusí Kosteleckými párky plněné hajzl papírem, hned vám vysvětlí, kdy bude líp.

0 0
možnosti
TK

19. 11. 2018 3:48
těžko jinky

Tak Babiš je na cestách téměř pořád, tak těžko zvolit jiný čas. O to ani moc nešlo, zveřejnit to, když je pryč. Ale to "Palermo" se docela hodí.

0 0
možnosti
JH

J. Holíček

19. 11. 2018 7:54
Re: těžko jinky

To je jedna věc (on na svém image usilovně a pragmaticky pracuje i na nejvyšších úrovních), další věcí, která je navíc, je ovšem to načasování. :-))

0 0
možnosti
SS

19. 11. 2018 0:58
Békat o podlosti

a vytahovat to na dva novináře zrovna v případě Babiše chce notnou dávku z.h.o.v.a.d.i.l.o.s.t.i.

Babiš, tento podvodník a zloděj, který se zapřísahal na zdraví svých dětí, že nebude ovlivňovat právě koupená média, o kterém je známo, jak reagoval na to, že redakce nepsala o jeho tiskovce s poukazem, že neví s kým mají tu čest. Jedinec, který se domlouval s Přibilem, kdy pustit zprávy, aby poškodily ČSSD před volbami, ten který vytvořil lithiovou kauzu po které dnes ani pes neštěkne, vytvořil ve svých novinách plno osobních likvidačních kampaní. Tak ten nemůže ani pípnout.

A vy nepočítejte, že si to nikdo nepamatuje. Však volby do senátu ukázaly, že dál to už nepůjde.

0 0
možnosti
JK

19. 11. 2018 3:19
Re: Békat o podlosti

Tedy "psům psí smrt"?

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

19. 11. 2018 0:56
Trapný politický blábol, nic víc.

Darebák Babiš podváděl, parazituje na penězích vybraných na daních od obyvatelstvam, a ještě se snaží ovládnout stát...

Pojem "sarajevský atentát" je produktem politické propagandy nejhrubšího zrna a je zbytečné jej s odstupem let komenovat bez podrobné analýzy tehdejších událostí.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz