5.12.2022 | Svátek má Jitka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Adam 17.8.2009 12:40

PETICE PROTI LŽÍM MIRKA TOPOLÁNKA

http://www.proti-topolankovym-lzim.cz

ludva 15.8.2009 19:22

zdar

Kdyby nekradli nemuseli by brečet a nic by se nedělo ostatní řeci jsou jen omlouváním celebritních loupežníků

Svatopluk 15.8.2009 5:59

Re: Asi mi něco nedošlo

Máte pravdu - ona to není jeho žena.

Gardnes 14.8.2009 20:01

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Nejhorší je, když lidé, kteří jen okrajově sledují události, sem tam něco pochytí a z těch úryvků si vytvoří názor, který fanaticky začnou považovat za přesné faktum a horlivě o něm začnou přesvědčovat ostatní a pokud je někdo upozorní, že věc se mohla stát i jinak, začnou sprostě urážet. Třeba výše uvedený Frank by měl vysvětlit, jak ví, že smlouva byla falešná, jaký význam vůbec má smlouva, která není požadována,jak ví, že vilu pronajímali modráci, když vilu údajně objednal Dalík, který ani není členem ODS. Proč je důležitý majitewl vily?Pokud má dalík doklad o úhradě krátké dovolené, není co řešit. Hostem lobistů ČEZU byl pouze místopředseda ČSSD Urban. Novináři, špioni byli na místo vysláni předem.Kdo to zařídil a jak věděl, že se z toho dá vyrobit kauza? Že by tzo bylo naplánováno předem ? a komu to prospívá?

Gardnes 14.8.2009 19:51

Skandál

Skutečný skandál v Toskánsku se týká autora zákona o spotřební dani, který navrhl a pros adil místoipředseda ČSSD Urban, který také nyl hostem(jen on!) lobistů ČEZU v Toskánsku a také jen on byl pozván k výletu na jachtě. Aby z aféry vypadl stačila omluva a že nebyl nikdo, kdo by chtěl dál rozehrávat. Druhým skandálem bylo zapojení býv.ředitele rozvědky, ale ptám se proč to sdělovací prostředky nezajíná a dále, kdo mohl podobného lotra navrhnout do této důležité funkce?

:

pumpa 14.8.2009 19:19

Re: Nejvic....

Karle, co se provalilo?

pumpa 14.8.2009 19:16

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Proč urážíte, když nic nevíte? Po přečtení Vašeho příspěvku si nemyslím, že idiot je Topolánek.

Honza 14.8.2009 18:35

Re: mě zaráží

Vy jste se snad probudil,informace se sháněly už i ve středověku,za 1. svět. války,2.s.v. a shánějí se neustále - bez informací nemůže existovat žádná firma,natož vlády a policie.:-D:-D

Pamětník 2 14.8.2009 18:13

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Naprosto s Vámi Jano souhlasím.Nejhorší je,že i na slušný příspěvek je často odpovídáno nadávkami,vulgaritami a viditelným zaměřením na tu svou stranu.Je jedno,jestli je levicová,nebo pravicová,ale nikdo na té své straně nenajde chybičku.Vždy za všechno mohou ti druzí.Bohužel ti politici,kterých se kritika týká,vůbec neví,že se o nich diskutuje.Je na místě poukazovat na nedostatky,chyby i prospěšné věci.Tady se vše mění v pouhou hospodskou debatu,která se za 3 dny ztratí a začíná nová,vyprovokovaná zpravidla novináři,či přímo politiky.Tak si diskutující vyměňují velmi často mezi sebou názory,které jsou mnohdy pravdivé,ale také vylhané.Ve většině případů se mezi sebou napadají naprosto bez důvodu a důkazů.Zřejmě to bude dáno anonymitou a také pocitem toho,že mohu říci co chci.V podstatě se opravdu diskuse blíží pivním debatám v hospodách.Ale jak tyto připomínky dostat k těm,kterých se týkají?

Bloud 14.8.2009 16:52

Výborně!

R^R^;-DR^R^R^

R.J. 14.8.2009 16:09

Re: Vzpomeňte si na mne za dvacet let

Je zamilovanej do roury na dně moře, tak to má svoji logiku. Jinak je regulérně ve správní radě.  

kamil 14.8.2009 15:56

Re: Vzpomeňte si na mne za dvacet let

Neveř všemu co se říká ... Co myslíš, proč je Gerhard Schröder na výplatní listině Gazpromu.

R.J. 14.8.2009 15:21

Re: Vzpomeňte si na mne za dvacet let

Lobovat si u nás Ti "hoši" pletou s úplatkářstvím. A to je rozdíl.  Nebetyčnej.

R.J. 14.8.2009 15:19

Co teď politici brečej?

Co tam natáhli, to maj, pořád nás ujišťovali, že tajné služby jsou v rukou profesionálů, které nám svět závidí. Tak teď to maj na stříbrném podnose zpět. Dobře jim tak, s čím se zachází, tím se také schází. Většina zdejších politiků je nedůvěryhodná, tak si do tajných služeb natáhli sobě podobné, jen ať se navzájem vymlátí, nic nám scházet nebude. Oni všichni dohromady tuplem.

jana 14.8.2009 15:07

Re: Aniž bych schvaloval použití těchto metod

Dle mého porušil zákon slušnosti. A ten v této zemi porušuje 80% lidí. Vychovávali je totiž soudruzi.

jana 14.8.2009 15:05

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Kde se najednou vzala taková spousta nekultivovaných diskutujících? Nějak mě to přestává bavit. To neumíte svůj názor vyjádřit slušně, jasně a bez urážek?

JaS 14.8.2009 15:05

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Tak proč na Psa lezete? Nemyslím si, že Pes je hovadismus, ale diskuse jsou hovadské - jak jinak, když diskutuje tolik hovad?

jarda 14.8.2009 14:36

Re: "hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Presne!

Cely Neviditelny Pes,je hovadismus.

Topolanek je totalne vypatlany a ma obycejne lidi za blbce.Prosim vas,nedovolme,aby tuto republiku vedli tito ignoranti a plundrovali tuto zemi.

kamil 14.8.2009 14:08

Re: Vzpomeňte si na mne za dvacet let

Ivo, ten česnek i tu mrkev v Česku zemědělci vypěstovat dokáží! Jen je problém prodat zemědělské komodity levněji než to můžou třeba holanďané a nebo frantíci. Záměrně nepíši levněji vyrobit. Naši zemědělci totiž nemají stejné dotace jako zemědělci z oněh zemí. Toť politika EU.

Co se týká lobistů, tak ti jsou všude a funguje to tam podobně, jen to nedělají tak okatě jako je tomu v Česku.

Marat 14.8.2009 12:36

Re: mě zaráží

Martine, kdyby to vyšťoutrali samotní novináří, tak by to bylo v pořádku, otřesné na tom je, že Randák byl vysokým činitelem státu a takový se nesmí dopouštět toho, co novinářský šťoura. Vždy má být loyalní ke státu, bez ohledu na to jaké politické strany je vláda. I po vyhození z místa, bere od téhož státu takové částky, pro drtivou většinu občanu nepředstavitelné.

ivo 14.8.2009 12:28

Vzpomeňte si na mne za dvacet let

Tuto větu slyším jako dnes.V prosinci v revolučním chaosu jsem opravoval lednici u jednoho faráře , který byl již v důchodu a nuceně musel pracovat v nějakých dolech ve Chvaleticích.

Já nadšen ze svobody ,plný euforie mi povídal ,že to bude trgédie ať se na to připravím.Každý svobodný národ je ostrý jako nůž ,jelikož má vždy schopné lidi a správné vedení působí jako brousek ,který vybrušuje charakter.Náš národ viděl jako tupý nůž s kulatou špičkou ,kterému bude velmi dlouho trvat než si ostří obnoví.

Měl pravdu z občanů spotřebitelé,většina levých jak šavle ,čekající až jim dá montovna práci.Nedokážeme vypěstovat mrkev ani česnek ,volíme pomocí lobistů a .....darmo mluvit.

Měl pravdu i v tom , že politik má mít od onanováno aby nepodéhal svodům

Marat 14.8.2009 12:27

Re: Aniž bych schvaloval použití těchto metod

 Na případu Randáka je jasné, že ten nikdy neměl být státním zaměstnacem a ještě k tomu v takovém zařazení. Má charakter podomního pacholka. Je to ostuda státu, že byl dokonce jmenován generálem. I to maskováni plnovousem je trapné a směšné. Všichni od fochu moc dobře znájí českého šéfšpiona a znají ho dokonce všechny tajné služby celého světa. Veřejnost taková individua nezajimá.

Marat 14.8.2009 12:21

Re: Nejvic....

Karle a Franku, tak ty "modré straky" se nechovají o nic hůře, jak vy oranžové, narudlé a rudé ohony. A proč by měli být lepší, jak jste vy maskovaní komouši? Ještě po několik generaci si češi za sebou potáhnou bolševické ohony.

emil 14.8.2009 12:04

Re: mě zaráží

Je naprosto zřejmé, že odvolaný "generál" tajných služeb využil svých možností a známostí.Odkud asi ? Z bývalého postu nejvyššího tajného. Je to zcela logické a v naší společnosti hojně rozšířené, byť je to obrovská prasárna. Korýtko vždy překryje morálku..

emil 14.8.2009 12:02

Re: mě zaráží

Máte naprostou pravdu. Prohlášení bývalého šéfa policie, že kdo je čistý, ten se nemusí bát žádných odposlechů či sledování, mně připadá jako šílená zhovadilost. Stejně argumentuje mnoho lidí tady v diskuzi. Přeci jde o to, že někdo, kýmsi pověřený, začne na někoho shánět informace, bez důvodu. Za bolševiků se i lidé, kteří byli čistí, dostali do lágrů a byli násilím donucováni se přiznat k něčemu, co neprovedli. A právě z toho mám strach, když někdo začne špiclovat s pomocí kamarádů a známostí na objednávku na vysokých postech. To neznamená, že souhlasím se setkáním v přístavu v Itálii !!!!

Frank 14.8.2009 11:13

"hnus a běs, nechutné patlání se v soukromí, evidentní politické lži".

Ano Vlku, přesně jste pojmenoval chování jachtaře Topolánka a jeho modrých strak. Kolik jste dostal za tento úderný článek? Ale nějak se v tom celém zapomíná na Urbana, který sice ukázal nějaké účty, ale tuší ví, jak to lze udělat, tak se tomu směje. Ale jinak Vlku, proč jste neporadil Dalíkovi a spol., jak sepsat falešnou smlouvu, ať nevypadají jako ještě větší blbci? Sdělte nám, proč modří gauneři pronajímají vilu od společnosti, u níž  nejde zjistit její pravý původ? Proč to ti křišťálově čistí hoši z grémia dělají? Topolánek tvrdí, že je neustále sledován a přesto se chová jako idiot. Nabízejí se dvě možnosti. Buď je to opravdu primitivní idiot nebo má všechny na háku.

Karel. 14.8.2009 11:11

Nejvic....

Nejvic mě fascinuje že pravicovy tisk nezajima co se provalilo ale kdo to provalil.

Kruc 14.8.2009 11:00

Re: Kauza randák je zástupný problém kauzy Topolánek a spol

A přesto, že je nezajímavé, tak jsi prostudoval docela docela. Za koho kopeš?

Bob 14.8.2009 10:48

Re: Randakovi 90 procent naroda fandi a dekuje!

A úplně stejných 90 procent národa se dusí závistí!

Ryba 14.8.2009 10:45

Kauza randák je zástupný problém kauzy Topolánek a spol

a proto je placené tlachání pana Vlka pro uvažujícího občana této země zcela  nezajímavé.