20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

POLITIKA: Proč „Karel“ prohrál

Jistě víte, který Karel. Kníže Karel Schwarzenberg, postava donedávna vcelku oblíbená, přestože "není našinec" a navíc je to feudál a bohatý člověk a vůbec takové jiné různé, co se u nás moc nenosí. Otázka je také, jakéže mu jedovaté huby na internetu daly teprve v posledním týdnu posměšnou přezdívku "Šláfenberk".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Forman 5.2.2013 8:39

Re: Naprosto přesně..

O čem to pořád melete, madam? Jste vyššího věku? Pak by vaše ulpívavé myšlení mělo vysvětlení. Zkuste si nechat předepsat ebixu, mohla by pomoct.

M. Varadinková 5.2.2013 10:04

Re: Naprosto přesně..

Ovšem Vám už by pomohla jedině kastrace, pane Formane. Lobotomie evidentně nestačila.

S. Netzer 5.2.2013 10:12

Že by "osobní atak"?

To snad ne! K osobním atakům byste se přece nesnížila!

P. Lenc 5.2.2013 9:00

Re: Naprosto přesně..

Máte pravdu.O kontraproduktivitě médií jsem psal již několikrát a to i před volbou.

M. Moravcová 5.2.2013 11:25

Re: Naprosto přesně..

Máte pravdu paní Kanioková, proto ta šílená hysterie (ostatně jako vždycky), když jim to nevyšlo. A to jsem toho KS volila taky. Ovšem z chování některých jeho propagátorů jsem zděšená.

J. Ryba 5.2.2013 1:06

místo dojmů pojmy, pane Vlku

nemusel jste tolik fabulovat...co rozhodlo, je jasné http://data.blog.ihned.cz/c1-59198510-vysledky-druhe-kolo-data

zejména z tohoto: Jak zabrala Zemanova sudetská karta?

http://img.ihned.cz/attachment.php/500/45567500/fpLy1CG36eduRhPwlvEsFUrHA7xMN9an/Zeman_pomer.png.jpg

S. Vaněček Šauerová 5.2.2013 1:12

Mě fascinovalo zejména toto :

S. Vaněček Šauerová 5.2.2013 1:13

...

"... Oni se hlavně bojí - a je jedno, zda zdánlivě racionálně či neracionálně

- prostě německého nacionalismu a německého násilí. A stále mají pocit,

že jim hrozí z Německa nebezpečí národní likvidace....".

To nemá chybu. Přání otcem myšlenky ... :-)

V. Ondys 5.2.2013 6:07

:))))))) Už dlouho mi přijde legrační

jak všichni, co nenávistně tahají z rukávu kartu nacistických Němců, opomínají skutečnost, že se západní demokraté především v NSR oprávněně obávali tanků Varšavské smlouvy pod velením maršálů-komunistů až do nedávné minulosti a to :)))))) i našich.

V. Vlk 5.2.2013 11:20

Re: :))))))) Už dlouho mi přijde legrační

Obávat se možných tanků a komunistické  armády a zažít reálně tanky a nacisticku armádu jsou dvě nesouměřitelné věci, víme?!

V. Ondys 5.2.2013 12:00

:))))))))))))))) No tak, pane Vlku

to je podobné tvrzení, že se nás současní Němci musí obávat jako potomků krvelačných a krutých husitů při jejich tehdejších :)))))) spanilých výpadech na německé území.

V. Novák 5.2.2013 11:28

Kolikpak Němců zabily ty tanky VS?

Čechoslováků zahynulo za války přes 300 tisíc, zhruba stejně jako Američanů na všech frontách a ostrovech. Většina těch Čechoslováků byla doslova zavražděna.

V. Ondys 5.2.2013 12:04

:)))))))))))))))))) A co všichni, co společensky příkladně

pronásledovali teroristy z Anglie po atentátu na otce českých dělníků? :))))))))))))) Slušných, poctivých a pracovitých!

M. Krátký 5.2.2013 0:30

Pane Vlku, zase hezké

a děkuji. To nádherné, třetí místo JFK se mi líbí ze všeho nejvíc

S. Vaněček Šauerová 5.2.2013 0:20

Tohle že odvysílal ČRo6 ? No nazdar ... :-(

...

R. Tichý 5.2.2013 14:15

Re: Tohle že odvysílal ČRo6 ? No nazdar ... :-(

Lepší než, zde pravidelně uveřejňované, plky pana Jelínka ;o)

V. Venc 5.2.2013 0:17

Výborný článek

a není co dodat!

Dobré je si všimnout autorova postřehu: Když kdosi vzadu zavelel "čelem vzad" a v tu ránu byl bývalý kandidát vlastně mimo hru.

Domnívám se, že pro EU byla změna čelního kandidáta, Schw. za Fišera dobrým rozhodnutím, ale nezadařilo se!  

J. Ryba 5.2.2013 0:53

Re: Výborný článek

ano, výborný, ještě měl k těm podezřelým kavárnám a kdo ví odkud se beroucím intošům přidat klausovské saláty, petlahve, batůžky a jiná antipravdoláskovní klišé a už víme, komu Vlk kde dělá vlka...

S. Ševeček 5.2.2013 9:07

Re: Výborný článek

Domnívám se, že Fischer byl pouze nastrčen jako "živý štít", aby byl později promyšleně odsunut. Právě včas, jak vojska z legendárních bylin, se zjevil KAREL.

Otázkou je: Kdyby tam nebyl KAREL, koho by volila "kulturní fronta" - Dienstbiera?

Jak patrno, nejlepší agenturou pro VVM je Sázečna. Zajímavé by bylo analyzovat časový průběh kurzů v době posledních tří týdnů před PRVNÍM kolem.