2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

POLITIKA: Prezident vs. obecní blb

Miloš Zeman, věren obsahu svého bonmotu, že názory nemění jen idiot, rozhodl se udělit milost Jiřímu Kajínkovi. V této záležitosti tedy názor změnil, neb není idiot, dalo by se dovodit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 15.5.2017 9:37

Re: Hláška od učitele biologie

Ukecnutí ? Je vidět, že jste kavalír.

J. Krásenský 15.5.2017 19:20

Re: Hláška od učitele biologie

Když takový husejn babrák obama opakovaně prohlašoval, že navštívil všech šestapadesát států únie (USA), tak to všichni považovali jen za uřeknutí. Co Vy?

F. Houžňák 15.5.2017 19:44

Ale, Burda, vy jste nějaký přísný, co vy víte,

třeba žil blboun i na Madagaskaru, vždyť je to kousek, jen se koukněte na mapu. Akorát se tam líp schovával, takže ho neobjevili a nesežrali, ale vyhynul sám od sebe. Hlavně že vy jste chytrej jako tři vopice a všude jste byl třikrát. Zkuste kandidovat na presidenta a uvidíte, co ze sebe začnete vydávat za kraviny.

J. Vavruška 15.5.2017 6:46

No, tak z toho seznamu bych třeba zrovna Procházkovou za úplně normální nepovažoval, a napsat vyloženou lež jí taky nečiní zvláštní potíže... A takových (v tom seznamu) by bylo víc, Neffa nevyjímaje.

Pozoruhodné je, jak se bůhvíproč novináři považují za "elitu", ale přitom nechápou jednoduché věci, které jsou jasné většině obyčejných lidí.

R. Langer 15.5.2017 8:56

Oni to většinou chápou stejně jako ostatní lidé, ale placení jsou za něco úplně jiného... ;-)éé

K. Loskot 15.5.2017 6:36

Mezi pitomce pocitam Prochazkovou, Rakusanovou , Sidla, Sonku. A pokud se tyce hledani zlocince mezi prezidenty. Havel vyzval k prepadeni Iraku v rozporu s mezinarodnim pravem.V dusledku toho zahynuly desetitice zen a deti... Je Havel vakecny zlocinec ?

J. Jelínek 15.5.2017 6:40

Re:

Je loskot hříčka přírody?

P. Kmoníček 15.5.2017 8:53

Re:

JE!

K. Loskot 15.5.2017 13:07

Re:

Tou je paroháč Jelínek, dokáže sám sebe vykouřit :.-))

J. Krásenský 15.5.2017 5:58

Tak jmenovitě:

Petra Broda moc neznám. Petra Nováčka ano (veletoč v televizním puči), Karla Hvížďalu zcela jistě, Miloše Čermáka ano, Ondřeje Neffa jak kdy, vzhledem k tomu, jak si (zejména v letních měsících) jeho úvodníky protiřečí, to vypadá, že se pod "Aston" skrývají alespoň tři osoby, Lídu Rakušanovou ano. Byla skvělá před rokem 1989 a pár let po něm. Šídlo, Kubičko a Hartman ano. Paní Gitu Zbavitelovou ne. Zdeňka Velíška naprosto jistě, stejně jako Petru Procházkovou. Jaroslava Šonku moc neznám. Svého rozhodnutí dodnes nelituji, nic lepšího nebylo na výběr, před druhým kolem jsem si vytvořil tabulku pro a proti Zeman - Schwarzenberg. Vyhrál o dva body, tedy těsně a vývoj to jen potvrdil. Jinak bychom tu měli obdobu rakouského exota, který do budoucna doporučuje, aby se Rakušanky začaly zahalovat. A všichni Vámi jmenovaní tomu mlčí nebo přikyvují.

J. Vlček 15.5.2017 8:57

Re: Tak jmenovitě:

Dobře řečeno, pane Krásenský. Pro mne například je největším zklamáním paní Rakušanová, kterou jsem vždy poslouchal na RFE a její komentáře si nenechal nikdy ujít. A dnes? Když někdy něco napíše třeba i sem na NP, zvedá se člověku žaludek.

R. Langer 15.5.2017 9:07

Asi tak. Já jsem prezidenta nevolil, protože se mi nelíbil žádný kandidát, ale rozhodně si myslím, že zvítězilo nejmenší zlo. Ten zakuklený komouš s titulem by byl opravdová pohroma.

K. Loskot 15.5.2017 5:37

Autore a vy jste zde za prezidenta nebo za obecniho blba ?

S. Sedlák 15.5.2017 5:40

Re:

To obecní blb nepochopí.

J. Jelínek 15.5.2017 7:34

Re:

Ty jsi tady za co, loskote? Vždyť ty nemáš ani na toho obecního blba. Ale nezoufej, všechno se dá dohnat.

K. Loskot 15.5.2017 13:08

Re:

Paroháči a ty nemáš na prezidenta :-))

L. Novák 15.5.2017 5:18

No a co byste chtěl, Zeman je obrazem svých voličů

Tohle všechno jsme o něm věděli už dávno před tím, než se začal ucházet o vyšší důchodové a nadstandardní zdravotní zajištění v úřadě prezidenta Kocourkova. Tak ho tam máme. Co víc si přát? ;-)

P. Dvořák 15.5.2017 4:37

O kousek výš uvádí Dan Drápal,

co mu napsal jeden jeho kritik k současné domácí situaci:

"„Ahoj, Dane. Zkus pochopit nás, kteří jsme volili Miloše Zemana a nejspíše mu dáme svůj hlas znova. Nemám o něm iluze, s některými jeho výroky a činy nesouhlasím a s některými i hluboce nesouhlasím. Nicméně je to jediný reálný kandidát, u kterého já, jako naprosto obyčejný chudý občan bez vlivu cítím zastání před politickou korektností, vražednou migrační politikou špiček EU, multi-kulti, LGBT+, sociálně-právní ‚ochranou‘ dětí typu Barnevernet, apod.“

Podle předchozích diskusních příspěvků je zřejmé, že všechny tyto obavy jdou mimo jejich pisatele.

I. Procházková 15.5.2017 2:46

Miloš Zeman

tomu včera dal korunu v Rusku, když v rozhovoru s Putinem prohlásil, že novináře je třeba likvidovat. Tohle prohlásit v zemi, kde jsou novináři stříleni pomalu jako zajíci (1996-2017 bylo zavražděno 56 novinářů, poslední zemřel v dubnu), je už značně za hranou.:-/

K. Loskot 15.5.2017 5:35

Soudruzko, nebylo to v Rusku :-)) Je videt, ze uz mate dost.

J. Vavruška 15.5.2017 6:57

Nebylo to v Rusku a zduraznil, ze se nejedna o fyzickou likvidaci. Kdyz to rikal ruskemu prezidentovi, tak tim taky mozna nemusel myslet ceske novinare, ktere asi Putin, krome Prochazkove a Kaspara, nezna.

Ale v jednom ma Zemak pravdu, redukce jedovate produkce teto rvouci smecky by neuskodilo... Navodila by se trochu prijemnejsi atmosfera. Cist porad dokola ty tupe, primitivni lzi, je dost pruda. Treba, kdyby si vsichni ze Stejskalova seznamu dali dva roky prazdnin, to by byl veget...

P. Burda 15.5.2017 7:02

Re: Miloš Zeman

Nebylo to v Rusku, ale i na ruského prezidenta to bylo moc otevřeně. Protože ani Putin v Rusku si takovou myšlenku nemůže dovolit vyslovit hlasitě. To by jeho spolupracovníci museli vyhlásit, že byl zrovna "z uma sošlij".

R. Langer 15.5.2017 9:00

Putin to jenom nevyslovuje, ten to rovnou dělá... :-D

J. Lancik 15.5.2017 2:28

Nenavist pana prezidenta k novinarum

Prozrazuje nedostatek sebevedomi a sebejistoty nad svymi skutky, nahrazuje to velkohubosti, je az patologicka.

R. Langer 15.5.2017 9:09

Tak jestli vy máte sebevědomí dostatek, kandidujte na prezidenta. Uvidíme. :-)

P. Beránek 15.5.2017 0:33

President vs. obecní blb - vystihuje výsledek volby presiide

nta České republiky.

Při vší úctě, autor jenom dokazuje, že Zeman má pravdu.

A u většiny těch presstitutů, které jmenuje v závěru svého článku má rovněž pravdu.

P.S. Samozřejmě, že jsem přesvědčan o správnosti svého rozhodnutí při volbách. Protože kterýkoliv z těch kandidátů byl vždycky než ten dementní rakouský nedostudovaný hajný. I Miloš Zěman sanozřejmě byl lepší volba než Otík von Trautenberk.

P. Burda 15.5.2017 7:05

Re: President vs. obecní blb - vystihuje výsledek volby presiide

Prosím o uvedení do čitelné podoby. Cetl jsem třikrát, třikrát si domýšlel a získal 3 různé významy. Jen Zeman z nich vždy vysel jako lepší než Bůh.

P. Beránek 15.5.2017 13:13

Re: President vs. obecní blb - vystihuje výsledek volby presiide

Jednoduché.

Stačí si dočíst článek do konce. Já jsem reagoval na autorovo P.S.

A kdo je Otík ví snad každý kdo viděl film Vesničko má středisková. Otík byl, řečeno slovy jeho sousedky, která mu ujklízela "Otík není blázen, on je jenom momentálně zaostalej".

Ten film snad viděl každý, teda kromě kopečkářů.

No a kdo je Trautenberk se snad také všeobecně ví.

T. Kohout 15.5.2017 0:25

Zeman a Nepál

Největší ironie je, že Zeman je stejný plkal, jako ti novináři, o kterých tak potupně mluví. Ty jeho bláboly, např o tom, jak české školství je horší než školství v Nepálu, z Letné, listopad 1989.

K. Loskot 15.5.2017 13:11

Re: Zeman a Nepál

Platí to i obráceně :-))