27.2.2024 | Svátek má Alexandr


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
vita 23.12.2008 10:57

Re: "Za cenu ohrožení životů vojáků"...

Jo. A zásobovat se budou sami, bez kolon. Munici si vyrábějí na koleně a postraviny pěstují na políčkách za pytli s pískem. Tam jsou rovněž zalezlí, do operací mimo základny se nepouštěje.

Takže jsou tam vlastně na dvě věci...

To vyplývá z vašich odpovědí - nezlobte se...

Libor.w 23.12.2008 9:16

Paroubek

Paroubek je bezesporu největší populista který kdy stál v čele ČSSD Člověk který se obklopil a vzal do služeb ČSSD Ratha,Antla,Štěcha ani nic jiného být nemůže.Naproti tomu ODS,co ta splnila ze svých předvolebních slibů?Kde je Tlustého kolečko kde ja daňové přiznání na A4.To že to s touto koalicí nešlo ODS neomlouvá,v touze po vládnutí odmítla možnost nových voleb,které by určitě tenkrát znamenaly tak potřebné výraznější vítězství.Za zbabělost a kompromisnictví se platí.Paroubek s Filipem už píší účet.To že po osmi letech se lidé přesvědčí že ZADARMO ANI KUŘE NEHRABE bude pro tuto zemi vysoká cena vyšší o to že byla zbytečná.Kdyby byl premiérem Klaus tak by to tak nedopadlo.Já vím"kdyby byly ryby v pr..li nebyly by v rybníce.

gerontusinza 23.12.2008 9:48

konečně .....Re: Paroubek

správně jste pane( na rozdíl od ODS) pochopil, že lidé považují za větší nebezpečí prolhaného zlodějského Topolánka než známého kecálistu Paroubka.   a o tom to je.;-)

Marat 23.12.2008 13:05

Re: Paroubek

Jenže když ODS měl av průzkumech vrch,tak proti mimořádným volbám byl soudruh Paroubek a jeho ČSSD.

Divák1 23.12.2008 9:03

Pustý modromravný blábol.

Vládnoucí tlupa je nejzkorumpovanější myslitelná vládní formace. Bez korupce by se nedostala k moci, bez korupce by se u ní neudržela. Pro zemi neudělala nic dobrého, v zahraničí jí dělá jen ostudu. Leč pro tohoto stranického ideologa je hlavním problémem země Paroubek.

vilda 23.12.2008 9:21

Re: Pustý modromravný blábol.

Ty musíš být kretén!

nesher 23.12.2008 9:26

Re: Pustý modromravný blábol.

O ODS a celé koalici si nedělám iluze, ale nikdo z nich se nechová jako by byl na výplatní pásce ruské SVR. Jediný kdo se tak chová je Paroubek a jeho vedení ČSSD. Ale i v tom má ČSSD tradici, předseda ČSSD v roce 1948 Zdeněk Fierlinger byl agentem NKVD, a to už od roku 1936 kdy dělal velvyslance v Rakousku. Jediné co není jasné od kdy pro Rusy pracuje Paroubek.

Jirka 23.12.2008 8:56

Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

Nikdy jsem neměl rád komunisty. Když si tady ale čtu výlevy přívrženců ODS, tak vidím, že je to taky pořádný hnus tahle strana modrých supů. Vždyť vy se nezmůžete na nic jiného, než strašit lidi bývalým režimem. Dostali jste se do vlády podruhé, vždycky uděláte spoustu škody a když si lidé uvědomí, co jste zač, tak vás vyženou. Stejně jako minule odtáhnete s dlouhým nosem. To jsem zvědavý, jestli se voliči zase nachají oblbnout a budou vás volit potřetí.

Ale 23.12.2008 8:59

Re: Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

Nepovídej, Jirko, ten tvůj svazácký projev je až příliš slavný!

selektivní slepota 23.12.2008 9:03

Re: Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

Podle mě je zde vulgarit z obou stran velmi mnoho a netroufnul bych si tvrdit, že jedna ze stran je kultivovanější a slušnější než jiná. Faktem však je, že se tento styl do politických a veřejných debat dostal s Podrazákem Paroubkem. <p>

Osobně zas nechápu, jak může někdo volit socialisty, kteří - například - za 8 let své vlády prohospodařili 9 státních rozpočtů. To mi příjde řádově nebezpečnější než tu a tam zdvižený prostředníček na komunisty nebo Ratha.

vita 23.12.2008 9:16

Re: Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

A nebo s podrazákem "Jedničkou" "shitem" Topolánkem?

S Kubicem?

karel 23.12.2008 9:16

Re: Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

pro selektivní slepotu zdvihám prostředníček na všech tlapkách.8-o;-O

karel 23.12.2008 9:08

Re: Komunisti nebo ODS - oboje HNUS

Souhlas , snad se nenecháte oblbnout už potřetí od ODS, ono není čím.;-P;-P Vždycky to byla samá lež;-D.

kopec 23.12.2008 8:35

zdani klame

Pane Barto, pri cteni vaseho clanku jsem se nekolikrat vratil na titulni stranku NP, abych si prohledl vas oblicej. Je to neuveritelne, na prilozene fotografii vypadate jako normalni clovek.

Athree 23.12.2008 9:35

Re: zdani klame

Ano, je normální. A na rozdíl od mnohých není slepý.

kopec 23.12.2008 12:16

Re: zdani klame

neslo mi o to , jestli je slepy,jako o to jestli neni blby. Trefit se do vaseho vkusu asi nebude problem

Antonín Valenta 23.12.2008 8:30

Řítíme se do ekonomické katastrofy....

A ti, kdo se tomu snaží nějakým způsobem zabránit, jsou v očích více než poloviny obyvatel tohoto státu gauneři a lumpové. Za to ty, co chtějí vybírat a podle svého uvážení opět přerozdělovat  majíce přitom plnou hubu neuskutečnitelných a příjemně znějících slibů, jsou ochotni podporovat. Topolánek, Bursík a Čunek za moc nestojí, ale proti Paroubkovi, Rathovi a Filipovi je to v politice i morálce elita! Velmi brzy budete litovat toho, vážení spoluobčané, koho jste to podporovali a komu jste pomohli k moci. Následky si ponesete sami!

Nomen 23.12.2008 8:33

Už je neseme teďka..například te´d z mých daní je dáno 189 miliónů na dovoz sněhu pro Neumannovou....

Bubik 23.12.2008 9:02

Re: Už je neseme teďka..například te´d z mých daní je dáno 189 miliónů na dovoz sněhu pro Neumannovou....

nebojte, to bude brzo pakatel.

Podle toho, co všechno a komu všemu chce rozdat pan Škromach.........

Antonín Valenta 23.12.2008 9:18

Re: Už je neseme teďka..například te´d z mých daní je dáno 189 miliónů na dovoz sněhu pro Neumannovou....

Souhlas, tyto megalomanské nápady jako jsou MS v Jizerských horách, Kaplického knihovna, rekonstrukce Průmyslového paláce dle původních stavebních plánů, Národní stadión na Letné nebo OH v Praze nemůže vymyslet normálně myslící člověk.

Olinka 23.12.2008 8:58

Re: Řítíme se do ekonomické katastrofy....

Ano, poneseme, a to brzyRv

Jiří Heincl 23.12.2008 9:33

Re: Řítíme se do ekonomické katastrofy....

Nevím, jestli jste si všimli, že hned po svém nástupu prohlašují noví ČSSD hejtmani, že kraje budou hospodařit se schodkem. Dále jsem dnes ráno zaslechl na ČRo 1 nápad jednoho vysokého funkcionáře SPD z Hesenska, kdy navrhuje, aby všichni bohatí Němci (majetek nad 750 000 eur) povinně půjčili stáru 2% svého majetku na 15 let s úrokem 2,5% a pomohli tak řešit současnou hospodářskou krizi. Tento návrh vesměs přivítaly odbory, spolková vláda i přesto, že v koalici je SPD, ho rázně zamítla. Je to pořád stejné, my socialisti rozdáme z cizího na nesmysly, naděláme dluhy, aby nás lidi zvolili a ono to nějak dopadne.

marty 23.12.2008 9:41

Re: Řítíme se do ekonomické katastrofy....

Hm, hlavně, že včera ve zprávách říkali, že rozpočty v krajích byly převzaty tak jak je navrhlo předešlé vedení krajů.

Důchodce 23.12.2008 10:05

Re: Řítíme se do ekonomické katastrofy....

Čtyřicet miliard ročně na úrocích platíme za dluhy nadělané za vlády ČSSD v době výkonné ekonomiky a zisků z privatizace.Jen je volte dál,on to někdo zaplatí.A ten někdo budou vaše děti !

arch.JJ 23.12.2008 8:27

...kdyby hlasovat ve volbách mohli jenom ti,

...co platí řádně daně, neměl by určitě Paroubek tolik hlasů. Pomatení řvouni, hájící tuto socialistickou bestii, která umí poze vyhrožovat a okrádat  a to dokonce i bezostyšně vlastní voliče, jsou přesně to , co vyživuje jeho a takovou hordu přisluhovačů kolem vedení ČSSD. Ničit a krást se všem jeho voličům zachtělo. Holé zadky budou učit morálce. Vemte se za ruku třeba i s prezidentem a hulákejte vítězně, nový vítězný únor bude váš. Holoto hloupá, zkuste místo zvířecího řevu také poslouchat jiné. Paroubek žádný program pro vás nemá. Chce pouze ničit a plenit vše, co se mu zlíbí. Dost kvalitních lidí to vidí. Až bude potřeba, okrade vás do koruny. Kdo lže, ten krade a vy, jeho soukmenovci máte stejný cejch ničemnosti napsaný na čele.

Nomen 23.12.2008 8:32

Tak jsme poslouchal pana premiéra a slyšel jsem, že kdybychom řekli všechno lidem, co chceme udělat, tak by nás nikdo nezvolil.....

Jsem rád, že jste kvalitní člověk...Poměrně dost kvalitních architektů bývá alkoholiky...s následnou demencí....nevíte o tom něco???

arch.JJ 23.12.2008 8:45

Re: Tak jsme poslouchal pana premiéra a slyšel jsem, že kdybychom řekli všechno lidem, co chceme udělat, tak by nás nikdo nezvolil.....

...nevím sice, proč Vám tolik imponuje oslovení architekt, ale když jinak nedáte....., je to pouze Vaše věc.  Že se ozvete, jsem čekal. Pokud jsme u závislostí, kde mne chcete jistě rád vidět , mám vcelku dobře přečteného prof. Vl. Vondráčka. Zajímavé čtení. Tam byste se měl podívat a možná by Vám nedělalo potíže se orientovat v duších, (myšleno psychice), lidí. Odtud, dá se říci, ten odpor k Vašemu předsedovi a jeho činům. Jsou totiž nebezpečně namířeny i proti Vám.

Athree 23.12.2008 9:40

Re: Tak jsme poslouchal pana premiéra a slyšel jsem, že kdybychom řekli všechno lidem, co chceme udělat, tak by nás nikdo nezvolil.....

Leckdy to bývá jak říkáte. Ale zrovna tento jeho nápad by byl velice přínosný.

cipísek 23.12.2008 8:40

Re: ...kdyby hlasovat ve volbách mohli jenom ti,

tak to je přesně představitel modrého voliče ....víc dodávat netřeba !Rv

Haui1 23.12.2008 9:15

Re: ...kdyby hlasovat ve volbách mohli jenom ti,

Jistě, protože má pravdu. ČSAD rozhazuje plnými hrstmi z našich daní a podporuje lumpenproletariát. A až nebude jednou z čeho brát, to se pak nasměju, jak budou její voliči brblat.