27.2.2024 | Svátek má Alexandr


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rivkele 23.12.2008 15:26

Re: Př.Paroubek - největší obránce míru a socialismu !

No když je ten Paroubek takovej lotr, tak s ním nejednejte a vyřešte si to vše bez něj. Ignorujte ho, ukažte mu, že ho nepotřebujete! Ušetříte si to rozčilování. Nakonec on si také řeší vše, co potřebuje, bez vás.

Větší vlastenec 23.12.2008 15:38

Re: Př.Paroubek - největší obránce míru a socialismu !

Další modrák. Množí se nám dnes jako králíci.  :-/  Takže podívejte se, pane Rivtele.

Náš předseda, přítel ing.Jiří Paroubek V je šibal. Je pěkně pálený a má za ušima. Teď nechá pravici podusit v její vlastní šťávě, pak reakcionářům ukáže, zač je v Pardubicích perník

:-D

A nenaděláte s tím nic, protože náš lid našeho předsedu miluje. Náš lid dobře ví, že socialismus se vrátí jedině díky naší Straně a jejímu předsedovi, protože komunisti se dosud nevybabrali z krize (musíme jim pomoci stejně účinně, jako oni pomohou nám).

R^ VV >-  Takový byl můj lid s kosou a kladivem. Na jitřní čekal svit, čekal a věřil. Úrodu novou sklidí sám, sám se svými. Jděte mu z cesty. Staví chrám bratrské doby.  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

PetrN 23.12.2008 16:37

Re: Př.Paroubek - největší obránce míru a socialismu !

On není jenom pěkně pálený, ale i pěkně opálený. Nebo že by geny? :-D Tak si dáme tu árii: Cikánský barón jsem já.... :-D

Větší vlastenec 23.12.2008 17:15

Pro naše pravičáky : Prací k svobodě

A další pravičák ...  :-/

Tuhle jsme se po schůzi hádali, kolik asi pravičáků v naší drahé vlasti žije. Ona to není jen akademická otázka. Musíme v předstihu naplánovat, zda se všichni vejdete do stávajících VNÚ, nebo zda bude nutno otevřít nějaká dnes uzavřená zařízení, např. na Příbramsku.

Musím přiznat, že jsem se nejspíše mýlil. Pravdu měli ti přátelé, kteří chtějí architektům zadat urychlené vypracování plánů na nová převýchovná zařízení. Času je málo, ještě štěstí, že mají vyzkoušené předlohy : http://www.ulrichwagner-art.de/concentration.htm

Nevím, na jaké místo budu Stranou poslán po našem vítězství, ale není tak úplně vyloučeno, že se setkáme někde za branou s hrdým nápisem "Prací k svobodě". Tak na shledanou.

R^ VV >-  Lidové milice - na reakci palice ! Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Honza 23.12.2008 12:32

Jakou....

zvýšenou penzí pane Bárto?? Těch 330.- nechám v lékárně každý měsíc ani bych z toho měl radost,ostatně ty peníze mi dává stát za zdražení úplně všeho,ne na poplatky. A hloupých názorů je ve vašem článku víc - inu propaganda že.

Kecal. 23.12.2008 13:41

Re: Jakou....

Chytrej Honza?

nesher 23.12.2008 13:47

Re: Jakou....

Pane Honzo, stát Vám nedává ani korunu, ty peníze Vám dávám já a ostatní jež platí sociální a zdravotní daň. To jenom pro pořádek. A nevím proč bychom Vám měli dávat víc, evidentně máte peněz dost když máte na PC a internet.

jk-jiny 23.12.2008 16:27

Re: Jakou....Recept ODS: duchodci, nekrmte kočku, odhlaste internet a prodejte PC

... a pak vás má někdo violit??? A trošku mentálně retardovaní nejste? Navíc ten pán platil celý život a je neomalené od pravicových fracků mu teď něco vyčítat. Ještě že už končíte.... a s vašimi jednoduchými poučkami už u lidí neuspějete. ODS končí úplně, už nikdy nebude hlavní vládní stranou. A důchodci budou mici chovat kočky.:-P

berg 23.12.2008 16:41

Re: Jakou....Recept ODS: duchodci, nekrmte kočku, odhlaste internet a prodejte PC

teda vy jste povedený violit

Honza 23.12.2008 18:13

Re: Jakou....

Hele,""neser"",až budeš všechno platit tak dlouho jako já,pak možná budeš mít právo někomu radit.Ty seš možná jeden z těch,co si odepisuje z daní skoro všechno,i ponožky.

Lájoš 23.12.2008 11:24

Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Pan Bárta mi hovoří z duše. Slušnost, kterou si ODS naordinovala před parlamentními volbami bohužel neuspěla. Jednak s ní nevydrželi dlouho ani někteří politici ODS, avšak Paroubek a jeho družina pojali slušnost za slabost. Chce-li ODS uspět nyní jako vládní strana a v dalších volbách, měla by používat nejméně stejné zbraně včetně rétoriky a profesionálních agentur, které používá její soupeř.  Jak je vidět, tak v Česku ještě nějakou dobu potrvá, než-li se politická kultura zlepší na úroveň jakou jsme měli možnost sledovat v presidentských volbách v USA.

Jsem si vědom, že za svůj názor budu některými napaden, ale za situace, co předvádí na politické scéně Paroubek, Rath, Zaorálek, Filip a další, slušnost neuspěje.

Vladimír 23.12.2008 11:40

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Ano souhlasím, Na nakupování poslanců,  na případ s poslancem Moravou,  na podivuhodné řešení  problémů pana Čunka,  na způsob volby prezidenta,  na sprosté a primitivní ideologií omezené výroky pana Topolánka,   na jeho směnku, kterou po něm nikdo nechtěl zaplatit.........Na to vše je třeba sprostou záplatu!  

ortelius 23.12.2008 12:15

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

"Nakupování poslanců" je ovšem jen výrok bez důkazu. Morava odstoupil... Navíc to jsou v zásadě nepodstatné kauzy - v parlamentu je 200 poslanců a je pravděpodobné, že nejméně na 20 z nich by se našly nějaké medializovatelné kauzy bez ohledu na jejich poltickou příslušnout. <p>

A rétorickým výlevům zejména Ratha nesahá žádný politik z ODS ani po paty (myslím, že i Sládek blahé paměti byl proti němu kultivovaný a slušný politik). Zkuste si někdy v klidu zanalyzovat proslov Ratha - nenajdete v něm jedinou větu, která by neobsahovala osobní výpad proti někomu.

Haui1 23.12.2008 12:32

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Je zajímavé, že když někdo nehlasuje s ČSAD, tak je zrádce, přeběhlík, morální zrůda, rebel, zaprodanec, koupený padouch, atd. Když někdo nehlasuje s ODS, tak je to uvědomělý, rozumný a ušlechtilý člověk.

PROKOP BUBEN 23.12.2008 12:15

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Vypadá to, že kLausostraně může pomoci tak jedině pohřební PR agentura.....

karlos 23.12.2008 15:33

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Tebe by měli prokopnout a byl by od tebe pokoj.

Mata Mata 23.12.2008 12:40

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Když jsi ODSak tak jinak zpívat ani neumíš.R^

zina 23.12.2008 12:54

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

absolutni souhlasR^

Jitka 23.12.2008 14:04

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

Zcela souhlasím.Dost bylo Paroubka a spol,..

Kef 23.12.2008 14:07

Re: Ano, na sproustou díru, sprostou záplatu !

R^

ladik53 23.12.2008 11:14

Jestlipak autor ví

Jestlipak autor ví, že je zpětná vazba kladná a záporná?!

echidna 23.12.2008 10:36

Hodí se spíše na proruského Klause:

Cituji p. Bártu: "..politika, která hrozí cestou zpět do ruské náruče, ztrátou spojeneckých záruk, zbytečným umíráním a utrpením skutečně vážně nemocných, vyloučením ze Schengenu, ztrátou evropských dotací v případě návratu pod ruská křídla, razantním poklesem životní úrovně, ..."

Toho já se, pane Bárto, daleko více bojím ze strany Klause (Zahradila,..) + KSČM. Je to jen pár dnů, kdy faktická protizápadní koalice ODS + KSČM zablokovala ve sněmovně hlasování o Lisabonské smlouvě.

nesher 23.12.2008 10:59

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Já myslím, že naše ukotvení na Západě a bezpečnost umožňuje spíše NATO než postupně stále více socialističtější EU.

echidna 23.12.2008 11:39

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

I do NATO se Česko dostalo díky zejména Havlovi a Albright, částečně Zemanovi z ČSSD. Přes ODPOR Klause. To je třeba připomínat.

tatina 23.12.2008 13:12

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Můžete mi prosím nějak potvrdit,kdy pan Klaus brojil proti vstupu do NATO?Přečetl jsem snad všechny jeho knížky a články v našich novinách,ale ani jednou jsem na něco podobného nenarazil.To si vy jen ve své chorbné mysli představujete.Něco jiného je,když pan president brojil proti vstupu do EU.Nakonec se potvrdilo,že mněl pravdu on a ne jeho kritici.Jste jen pouhý Paroubkůch pacholek.Co se týče boji proti LS s komunisty,tak tam je to snad jasné jak facka.Komunisti budou vždy bojovat proti západní civilizaci,kdežto pan ODS je proti diktátu,který je obsažen v LS.Pokud jste ji ale nečetl,tak nemá cenu s vámi o takových věcech vůbec diskutovat.Já se přiznám,že jsem si přečetl z toho jen asi 25%,ale úplně mi to stačí.Taková birokracie nebyla snad ani za komoušů.No nic,vy jste typický čecháček.Protestovat proti něčemu,čemu sám nerozumíte,či jste toani nečetl.Tak to bylo s Chartou 77 a Několika větami.

echidna 23.12.2008 14:15

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Člověče, uklidněte se, než něco začnete psát. Vždyť to nemá hlavu, ani patu. Klaus byl samozřejmě proti vstupu do NATO - viz Respekt č. 50/2008 a také kritizoval Zemanovu vládu za povolení přeletů letadel NATO v březnu 1999.

Já proti ničemu neprotestuji, ale to je asi zbytečné Vám vysvětlovat. S logikou máte stejné problémy jako s gramatikou ("birokracie").

milan007 23.12.2008 11:31

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Vám je způsob konání pana Paroubka sympatický ??

echidna 23.12.2008 11:40

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Daleko nebezpečnější než Paroubek se mi jeví Klaus a protizápadní koalice Klausovci v ODS + KSČM.

tatina 23.12.2008 13:15

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

Chudák zústane vždy jen chudákem.Neznám u nás žádného politika,který by propagoval demokracii v USA a VB než je sám pan Klaus.Kdo je tady proruský je jasné jak facka.Jsou to komunisti,Paroubek,Rath,Zaorálek,Škromach,Hašek a jejich nohsledi.Dejte se vyfackovat.

nesher 23.12.2008 13:45

Re: Hodí se spíše na proruského Klause:

No, zpochybňování naší účasti na operacích NATO není zrovna prozápadní postoj. Navíc si nemohu pomoci, ale s KSČM se spojuje i spíše Paroubek. To od něj zazněl výrok, že si lidé zvyknou na vše, i komunisty u vlády.