Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Poslanec v Americe

Tento čtvrtek, tedy den po hlasování o důvěře vlády, odlétá viditelný poslanec STAN Jan Farský do Oregonu na půlroční vědeckou stáž, na kterou získal prestižní Fulbrightovo stipendium.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

...a s takovými lidmi spolupracuje ODS, že se nestydíte, Perlíne, ještě si někdo pomyslí, že jste stejní ;-)

0 0
možnosti
JK

J36a42n 42K86a34r66z18a

13. 1. 2022 6:59

Myslím, že tu 108-ku podceňujeme. Farský by se mohl stát společným kandidátem na prezidenta a Hrad by se přestěhoval do Oregonu.

0 0
možnosti
Foto

Zide maji na takove chovani, jez pan Farsky predvadi, prilehave a zvucne slovo: CHUCPE (חוצפה)

Jako Cechoslovak rodem dodavam:

CHUCPE JAK PRASE.

0 0
možnosti
Foto

Poslanec v Americe není žádný problém. Pro mně je problém poslanec ve Strakovce. Navrhne tam zákon, pak si ho jde do Sněmovny pěkně odhlasovat. To je přece demokracie postavená na hlavu a odrážená ušima. A ještě bychom si měli zavést pravidlo, že předseda Ústavního soudu bude vždycky automaticky i ministrem spravedlnosti! Tak bude náš Kocourkov dokonalý:-)

0 0
možnosti
DS

Je to přesně tak. Přihnědlý a zhrzený Štěpánek už spustil hnojomet a člověk mu jen těžko může oponovat. Řeknu teď velkou floskuli: Farský se ve vysoké politice pohybuje od r. 2010. A jako mnozí další - a teď ta floskule - je odtržen od lidu. Je to kýč, co jsem napsal, leč je to tak. V malostranských domech a palácích člověk zblbne, žije v ireálném světě. A ztratí soudnost.

0 0
možnosti
PB

Pokud jde o tu náhradnici, četla jsem, že byla na své místo vykroužkována. Původně byl náhradníkem Farského někdo od pirátů.

0 0
možnosti
Foto

Tak nejlepší Piráti jsou vykroužkovaní Piráti...

0 0
možnosti
TK

To jen dokazuje, jak velmi snadno jsou voliči manipulovatelní. Zejména ti, co dávali panu Farskému "preferenční hlasy".

0 0
možnosti
TP

V Oregonu bydlim 33 let. Rad bych vedel, kde se tady ten vas vylupek vyskytuje. Asi se do toho naseho socialismu prijel ucit, jak se dela business. Tady ho tak akorat nauci, jak protestovat.

0 0
možnosti
HR

Ježišmarja kde to jsme? Už jsme někdy něco slyšeli o digitálním světě nebo globálních organizacích? Každá větší firma má dnes svoji organizaci rozloženou po světě. Žijete a pracujete v Berlíně, máte šéfa nebo šéfku v Paříži, ta má nadřízeného někde v Ženevě a tento zase v Michiganu a všechno jede. Perfektně. Máme tak nespočetně schopných lidí kteří to dotáhnou na Fulbrightovo stipendium že jim můžeme jen spílat. závidět a kecat? Že nemůže hlasovat v parlamentě nebo se zůčastnit důležitých debat digitální formou? Jsme tak zapadlá vesnice že si nedovedeme představit, že se za tím skrývá velká šance? e

0 0
možnosti
Foto

Je to prostě namyšlená pakáž, která nemá respekt ke svým voličům ani k občanům, této země, kteří ho platí. Jede se tam stejně učit jak zlikvidovat naší státnost v EU federaci, je to odporný kolaborant!

0 0
možnosti
TK

Když nemohu vykonávat funkci poslance, tak dočasně se vzdám mandátu a bude mě zastupovat partajní kolega, který byl na volebním lístku za mnou.

0 0
možnosti
JK

Ano. Ale to je zřejmě jednoduché (ač nejlepší) řešení, co nemá šanci projít.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz