3.12.2023 | Svátek má Svatoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bzuk 12.6.2009 22:11

hafusák: jejichž samotná režie je v desítkách miliard Kč ročně.

člověče, víte co je to miliarda? 8-o

jirka.s. 12.6.2009 22:55

Re: hafusák: jejichž samotná režie je v desítkách miliard Kč ročně.

No, to je přeci ten pakatel, co mají sosáci zaplatit Altnerovi, ne? ;-)

kmotrdrobek 12.6.2009 21:11

ČSSD to voličům usnadňuje

Protože už se zbláznili úplně, Teď vyzývají Fischera, aby odvolal ministryni zdravotnictví. Ještě jí ani nezaschl inkoust na podpisu a už by tam cpali nejradši asi Drátha. To se máme na co těšit http://politikmann.webgarden.cz/rath-komplet/novy-prispevek-243.html

Aby nám tímhle tempem nedošli brzo kandidáti.>-!!!!

jirka.s. 12.6.2009 22:57

Re: ČSSD to voličům usnadňuje

No, on dRát coby ministr zdravotnictví by měl své osobité kouzlo! Alespoň by ti staří komouši vymírali daleko rychleji!!! ;-D 

Rathulwath 12.6.2009 16:29

Styl Paroubkovy politiky

to je styl Klementa Gpttwalda, dej mu lucifere kruté peklo! Slibovat, lákat a pak nakopat do řiti! Ale co, blbý čecháček si stejně nic jiného nezaslouží!;-D

Bzuk 12.6.2009 22:09

viz Diana

pořád to ale miliony žerou - tahle idea a taktika  je zřejmě nesmrtelná ...:-/

Diana 12.6.2009 14:14

Žasnu

Já skutečně žasnu, kde se vzalo tolik nenávistných, závistivých a hloupých modroptáků, kteří se už léta vystačí s nadávkami na každého, kdo s nimi nesouhlasí. Nikdo netvrdí, že je ČSSD svatá, ale oproti ODS se přece jenom něco snaží dělat pro obyčejné lidi, kdežto modří supové pouze a jenom pro horních deset tisíc. Nemůže být každý podnikatel, nemůže být každý milionář - někdo přece musí dělat, tak proč takové opovržení na adresu těch, kteří se musí živit manuelní prací, protože na studium a tunelování nemají hlavu či žaludek. Každý se má starat sám o sebe - to je bestiální heslo modrých hyen - co ti nemocní, nemohoucí, invalidní, opuštění, vydíraní zaměstnavateli a okrádáni chudými papaláši - ať pojdou? Těch afér, těch podvodů, krádeží, úplatků, lží a pokrytectví - to opravdu nikdo z modrých nevidí? Vidí jenom kauzy jiných, ale oni nic, oni muzikanti? Stačí uvést jeden příklad - modráci neúnavně a ustavičně krákorali, jak kvůli zrušení poplatků nebude na léčení těžce nemocných, třeba těch s rakovinou. Díval se někdo včera na pořad Máte slovo? Ředitelka nemocnice to řekla jasně - vždycky na léčení bylo a poplatky s tím nemají co dělat - vysvětlovala jasně a přehledně, že i "nestranná" Jíková byla paf. Ovšem Šnajdrovi, nebo jak se ten Julínek 2 jmenuje, to pochopitelně nešlo od nos a pořád dokola blekotal svoje idiotské bludy. Rath byl na úrovni - nedal se vyprovokovat, věděl, o čem mluví, dokládal to argumenty - na rozdíl od trapného modrého chameleona.

Pavel 12.6.2009 14:22

Re: Žasnu

Co to je obyčejný člověk? Lišnyj čelověk, o je byl román, Příběh opravdového člověka taky znám, ale obyčejný člověk?? Já bych ho rád potkal a rád bych věděl, co pro něj ta ČSSD udělala.

Jura Jurax 12.6.2009 16:02

Re: Žasnu

No co pro něj udělala ...(Y) ... ale umí o tom krásně kecat ... :-/

pra 12.6.2009 17:07

Re: Žasnu

Socialismus je jen jiný název pro krádež. ČSSD to ví, ale tají to. Z této definice vyplývá, že obyčejný člověk je ten, kterého ČSSD okrade a ještě mu namluví, že je to pro jeho dobro. 

Pavel 12.6.2009 14:29

Re: Žasnu

Dneska fakt perlím, že by pátek?

Co to je obyčejný člověk? Lišnyj čelověk, to je román, kdysi jsme si ho museli přečíst. Příběh

opravdového člověka taky znám, ale obyčejný člověk? Já bych ho rád

potkal a rád bych věděl, co pro něj ta ČSSD udělala.

karel-smichov 12.6.2009 17:40

Re: Žasnu

Když vidím,kolik lidí se zabývá poplatky,kolik spotřebují  Kč s příplatků,

přece pokud se pracuje s penězi tak se musí  účtovat + kontrola !!

Kočička 12.6.2009 14:42

Žasnu spíše já.....ta ředitelka Kladenské nemocnice

byla jmenována panem Ráthemmm   ...jestli se nemylím.Takže-víme proč to jasně vysvětlovala.A jestli "naše daně"berete jako "peníze státu"-tak se nedivím.

Jura Jurax 12.6.2009 16:03

Re: Žasnu spíše já.....ta ředitelka Kladenské nemocnice

No, asi moc daní nepoplatí ... ;-)

Kočička 12.6.2009 14:44

A samozřejmě:můžete mi vysvětlit-

-jak poznáte "obyčejného "člověka od ...neobyčejného.....že by vám byl vlastní třídní boj.

vládík 12.6.2009 15:05

Re: Žasnu

Čtete špatně. O sebe se má postarat každý, kdo může. Pomoci máme (a chceme) jen opravdu potřebným. O to se ti, které nazýváte modrými ptáky snažili. Třeba ve zdravotnictví. Těmi nejpotřebnějšími nemůže být 70 % občanů. Jsou jimi však vážně nemocní - ti, kteří si ještě donedávna na lékařskou péči připláceli tisíce, ba desetitisíce. Těm jsme měli pomoci našimi třicetikorunovými příspěvky. Aby jejich doplatky byly omezeny na tři tisíce ročně. Dříve si těchto lidí nikdo nevšiml. Až Julínek.  Jenže to byl více sociální než Paroubek (resp. ČSSD a KDU dohomady). A tak nastala řežba.

Ministři zdravotnictví za ČSSD se snažili omezit výrazně léčbu nejzávažnějších onemocnění, např. roztroušené sklerózy (zřejmě v rámci solidarity). Peníze na tuto léčbu mělo přinést zanedbatelných 30 Kč. Zřejmě jako součást solidarity s těmi postiženými nejtěžšími nemocemi to ČSSD a KDU odmítly.

Ministři zdravotnictví za ČSSD přikázali snížit počty prováděných neakutních operací a výrazně je odložit.  Čímž prodloužili utrpení některých (např. kloubní náhrady) či zvýšili zdravotní rizika realizací zanedbaného onemocnění. I toto mělo odstranit srandovních 30 Kč. Pročpak se ČSSD (a zřejmě ani vám) taková solidarita nelíbila?

Ptejte se ředitelů nemocnic, kolik nových přístrojů koupili z poplatků. Proč se vám nelíbí solidarita vás s vámi samotným - jistě jednou budete takový přístroj potřebovat.

Takže - o jaké nesolidárnosti za strany ODS mluvíte?

hafusak2 12.6.2009 15:30

Re: Žasnu

Dobrá, dobrá, jen ale mi chybí vysvětlení bezpodmínečné nutnosti existence zdravotních pojišťoven, které /podle mého názoru/ jsou jen zbytečným mezičlánkem mezi ministerstvem a zdravotnickým zařízením a jejichž samotná režie je v desítkách miliard Kč ročně.

jirka.s. 12.6.2009 16:04

Re: Žasnu

Husák si evidentně přeje zrušení všech zdravotnických pojišťoven a převedení dispozičních práv k jejich účtům na ministerstvo zdravotnictví, nejlépe pod vedením soudruha dRáta, že? No, to by bylo ovšem pro liháč terno! To by mohli sosáci zaplatit třeba i Altnerovi !!! ;-( 

BTW: Mohl bys mi, soudruhu, dát odkaz na jeden jediný civilizovaný stát, ve kterém neexistují zdravotnické pojišťovny???8-o 

hafusak2 12.6.2009 17:56

Re: Žasnu

Co dělají v cizině je jejich věc - můžeme se buď něco přiučit, poučit se z jejich chyb nebo se tomu přímo vyhnout. Ale něco okopírovat jen proto, že to mají jinde je hloupost. Nemusíme mít ministerstvo námořnictva nebo kolonií, úřady pro ochranu víry, případně banánové plantáže - jen proto, že to mají jinde. Ty by sis měl spíše lámat hlavu s tím, kde tví američtí soudruzi bankéři udělali chybu, když oni jsou vrcholem dokonalosti a tak nádherně položili GM a plno lidí připravili o práci i o bydlení. Na Paroubka to nesváděj, toho tam nemají.

jirka.s. 12.6.2009 22:53

Re: Žasnu

dtto: Mohl bys mi, soudruhu, dát odkaz na jeden jediný civilizovaný stát, ve kterém neexistují zdravotnické pojišťovny???8-o 

Kája 12.6.2009 16:54

Re: Žasnu

Nevím kolik nových přístrojů koupili ředitelé nemocnic ale vím že můj obvodní doktor nekupil nic snad jen místo Octavie má nyní tereního Bavoráka(číms nemyslím,že by na něj vydělal jen z poplatků). 

A ještě něco,právě ty nejpotřebnější a vážně nemocní v tomhle systému právě na poplatcích zaplatí nejvíce.Jen se modlím aby stejná filosofie nebyla přijata u dalších věcí.Co třeba regulační poplatek za jízdu ve vlaku.Kdyby se za každé vstoupení na nádraží vybíralo po padesáti korunách určitě by se snížil počet cestujících,nemuselo by jezdit tolik vlaků a stát by ušetřil spoustu peněz kterými musí dotovat ČD.Nebo by v rámci solidarity  zbylo více peněz na dotování Pendolína,protože to přece stojí hrozné peníze.

Jura Jurax 12.6.2009 16:01

Re: Žasnu

No, já zas žasnu, co za demagogické žvásty jste tu, Diano, napsala. A žasnu, kde se vzalo tolik nenávistných, závistivých a hloupých růžovoučkých socánků, kteří si už léta vystačí s nadávkami na každého, kdo s nimi nesouhlasí. A drát s jyrkou to vedou ...  ;-)

Nikdo netvrdí, že je ČSSD svatá, ale oproti ODS se přece jenom něco snaží dělat pro obyčejné lidi, kdežto modří supové pouze a jenom pro horních deset tisíc. a kdybyste tak konkrétně napsala, co se socani snaží dělat pro obyčejné lidi - tedy kromě rozhazování cizích peněz na podpory nemakačenkům, jimiž si kupují jejich hlasy. Napadá mne tak akorát ten bordelpapá a socanský odkudsi ze severní Moravy - to je služba lidu, že ano - a pak Dryml, co se prokecl, že z veřejných peněz se nemsmí rozkrást víc jak polovina, že větší část by přece měla jít na veřejné účely ... jsem taky obyčejný člověk a socani pro mně neudělali nic - akorát mi vyhrožují zvýšením daní a zablokovali svrchovaně potřebnou reformu zdravotnictví. A podporují regulaci nájmů pro vyvolené z bolševické éry, co tehdy dostali státní byt, což mne, jehož potomci platí nájem tržní díky tomu povýšený, nenaplňuje nadšením ...

jirka.s. 12.6.2009 16:07

Re: Žasnu

Tož schválně, soudružko, co konkrétně Bufo bufo udělal pro tebe ??? Že by nic ? Jó, to holt asi nebudeš obyčejný člověk, tys prostě bohyně, to se pak nediv !!! ;-P

Rathulwath 12.6.2009 16:31

Re: Žasnu

No vidíš, slepice. Já zase žasnu, kde se vzalo tolik krutých a nenávistných fašistů a komunistů! 8-o

Bzuk 12.6.2009 22:08

zřejmě si děláte srandu ...

"Rath byl na úrovni - nedal se vyprovokovat, věděl, o čem mluví, dokládal to argumenty - na rozdíl od trapného modrého chameleona"

Jste si jista, který z nich byl Rath? 8-o To byl ten vlevo, co pořád gestikuloval, nenechal nikoho (kromě své podřízené) říci jedinou souvislou větu, lhal a zesměšňoval ostatní.

Kdo měl argumenty a údaje, byl ten napravo. POřád jste si jistá svými výroky? 8-o

Rienzi 12.6.2009 13:33

chmurné vyhlídky

Po volbách si nejspíš budeme moci škrtnout zelené a lidovce. Top 09 s odřenýma ušima nebo taky neprolezou. Ještě vznikne pár pravicových pidistran, které pouze pravici oberou o hlasy. I kdyby ODS vyhrála, nemá se s kým spojit. Vyhlídky jsou chmurné.

Malý Aston 12.6.2009 13:58

Re: chmurné vyhlídky

Neblbněte, všechno dobře dopadne a když to dopadne blbě tak Paroubek roztočí tiskárny na prachy a zase bude chvilku dobře.;-)

Pavel 12.6.2009 14:26

Re: chmurné vyhlídky

Nic se tisknout nebude. Bude milionářská daň z příjmu nad 60 tisíc ve výši 80%. Pak bude povinná daň z daňového základu 400 tisíc (k vydělá míň si nezaslouží být živnostníkem), a to by v tom byl čert, aby to něco nekáplo.

Pavel 12.6.2009 14:27

Re: chmurné vyhlídky

... mizí mi písmenka: (kdo vydělá míň ......

Kočička 12.6.2009 14:46

chmurné vyhlídky-myslím taky práce našich

novinářů-neboť se jim podařilo vsugerovat lidem,že pravice je věc "špatná".