20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

POLITIKA: Pletací dráty

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
yorik 22.10.2008 14:31

Re: Volební vítězství ČSSD

ODS ho bude nominovat a prohlasuje ho, s Klausem v čele. Zkuste čtenáři i jinou literaturu.,nebo se zeptejte Přemysla Sobotky, co říká vašim nápadům.

HUGO2 22.10.2008 6:26

Církevní restituce

Máš to chlapče trošku pomotaný. Konkrétně s těmi lidovci. Nikdo nechtěl nic cpát farářům, ale po právu vrátit církvím to, co bolševici ukradli. Je smutné, když o vrácení ukradeného majetku umožníme bolševiků hlasovat. Je jedno, ve které jsou straně. Nikomu to nepřipadá divné. A jsem zvědavý, co bude autor blekotat, až u mezinárodního soudu církve vyhrají. A pokud je někdo tak blbý, že mu nevadí kvalita kamarádů JYRKY a Standy a dokonce je tak blbý, že se domnívá, že všichni bolševičtí grázli, co se derou k moci to dělají proto, aby se měl poslední lempl v republice dobře, tak to s tím českým národem je ještě horší, než jsem čekal. Uvažování všecko sežrat dnes a co budou žrát moje děti zítra, mě nezajímá, je totiž vlastní jednomu nejmenovanému  etniku, co vypadá, jako když mu bouchnou kamna. Tož to jen tak.

RomanL 22.10.2008 8:42

Re: Církevní restituce

Jasně, ať bolševici vrátí církvím, co círve sebrali svým "ovečkám". Ale z našeho společného? Na*rat! Já církvím nic vracet nechci! Nic jim nedlužím. Ať si to vymáhají od bolševiků konrétně z jejich majetku. O komunistu bych si ani kolo neopřel, ale o jakékoliv "církvi" můžu s klidem říct to samé. ;-€(Y)

Pamětník 22.10.2008 9:33

Re: Církevní restituce

Můžete, prosím, definovat  "naše společné"?  Nějak tomu nerozumím.

jk-jiny 22.10.2008 8:44

Re: Církevní restituce

...a Josef II. byl největší bolševik, že? Lžete vy, církev měla majetek převážně jen v "užívání" a kněží prožrali jakékoli právo za časy, kdy je stát platí. Navíc sloužili Rakousku, Němcům, Pacem in Terris komančům. Ani korunu a bludy odsoudit.

aquagenic 22.10.2008 1:12

Z vás se může člověku udělat leda tak špatně, pane autore.

Tolik řiťolezectví Paroubkovi se zase tak moc často nevidí. Inu, Rudé Právo se nezapře. A pokud byste chtěl pištět, že už rudé není, doporučuji tento odkaz www.rudepravo.cz

strejda 22.10.2008 1:29

Re: Z vás se může člověku udělat leda tak špatně, pane autore.

Časem vás debakl přebolí a třeba i sám přijdete na to, kde ODS udělala chybu. Pokud ne a jste i typický volič ODS, je to jen a jen dobře, protože budete vypráskáni vždycky a všude!;-D

Frank 22.10.2008 1:40

Re: Z vás se může člověku udělat leda tak špatně, pane autore.

Bojím se, že nepřijde. Modří fanatici chybu neuznají nikdy. A proto je senátní volby třeba dotáhnout do konce.

. 22.10.2008 1:44

Re: Z vás se může člověku udělat leda tak špatně, pane autore.

Tak jest. Tahejte, tahejte - stejně jako malé dítě, které tahá za ubrus a na stole je vařící polívka...  :-/

Aleš R. 22.10.2008 7:30

Re: ...

Hmm, na takovouto "diskuzi" doporučuju novinky.cz,  s takovou úrovní dokonale zapadnete, pánové.

Já osobně vidím článek poměrně přesně a vtipně napsaný, toliko chvála autorovi;-) 

nup 22.10.2008 8:48

Člověk může Váš článek leda tak pochválit, pane autore.

Tělesný stav jakéhosi fanatika může být člověku u zadele ;-)