22.9.2020 | Svátek má DarinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Pád tabu jako příležitostŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 65, poslední: 2.2. 2019 16:01, přehled diskusí

Jaká opozice?:
Autor: P. Pavel Datum: 1.2.2019 22:24

V roce 2003 byli ve vládě socani stejně jako dnes. A ping paroubek snad byl odsák nebo pirát? Ne, byl to opět socan, tedy člen současná vládní strany. Tak jaká opozice??

Soudcové drží společně basu:
Autor: D. Polanský Datum: 1.2.2019 18:04

a ti nahoře si to pěkně rotují. Jak by ne, platy pohádkové, ještě k tomu často důchody, tak se užívá plodů demokracie! Teď mají v tom trochu chaos, ale oni se oklepou a bude to zase v pořádku.

Kdo nekritizuje soudce je Vůl.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 1.2.2019 17:53

Myslím tím samozřejmě za časté špatné až velmi špatné rozsudky. I prezidentovi Zemanovi se zazdálo, že správní soudy velice podléhají ekologickým škůdcům, zejména Dětem země, a že Rozhodují dosti často v jejich škůdcovském zájmu, oproti zájmům ČR. Ale jelikož tuto pravdu vyslovil Prezident, chtějí ho různí Ideologičtí potřeštěnci odvolávat, např. za velezradu, či co. A pan Kalvoda s nimi. Inu, to jste přehnal, Doktore.....

Re: Kdo nekritizuje soudce je Vůl.:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 20:41

Pane, bylo by lepší, kdybyste napsal, jsem Zemanovec, neschopný jiných, než jeho názorů - to prosím podle vás, objektivně rozhodně ne.

Ve věcech škůdců typu Děti Země má Zeman IMHO pravdu. Každý občan a ne jen prezident má právo kritizovat soudní judikáty, které by však také každý a to včetně prezidenta měl respektovat. Jedná se však o uzavřené procesy!

Díky vaší hlouposti a podjatosti jste však nepostřehl, že se prezident a jeho fámulus Mynář vlamovali do živých kauz, ve kterých ani prezident nemá co dělat, když navíc notabene se jedná o jeho kauzu a je jejím účastníkem.

Re: Kdo nekritizuje soudce je Vůl.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 1.2.2019 22:08

Pane Svobodo, Zemana jsem volil, ale názory mám celý život svoje a kupodivu i prezident má podobné názory jako já. Živé kauzy, mrtvé kauzy, jenom Kecy. Jsou zde škůdci Děti země, kteří trvale poškozují ČR. A správní soudy jsou jimi permanentně ovlivňovány. Tomu je potřeba zabránit a né strkat hlavu do písku jako Baxa a vykládat, že to Nejde. Ano, ono to Nejde dokud nepříde někdo, kdo neví že to nejde a Udělá to. Toš tak usilovný Hlupáku...

Pro info:
Autor: P. Pavel Datum: 1.2.2019 22:25

S ohledem na to, že hradní vepřová hlava mění názory častěji než ponožky vlastně říkáš, že žádné názory nemáš.

Re: Kdo nekritizuje soudce je Vůl.:
Autor: J. Svoboda Datum: 2.2.2019 16:01

Soudruhu jsem sice podle vás hlupák, rozhodně však ani jako takový nemohu souhlasit s vašimi "chytrými" slovy o kecech o mrtvých a živých kauzách. IMHO byste s těmito názory měl nikam nevylézat, protože jsou velehloupé a nedivím se, že souhlasí se Zemanovými.

Ano, Pan Baxa měl jak Zemana, tak Mynáře vyrazit i s futrama. Na to je však pan Baxa příliš slušný. Je dobré si uvědomit, že každý dialog se odehrává na úrovni toho horšího, pokud to ten lepší neutne.

Měl byste být usilovnější a vystříhat se plácání takových nesmyslů. A pokud se chcete opičit po Masarykovi, Tož se píše se ž.

Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Vlček Datum: 1.2.2019 14:53

...vy jste ta pravá autotita, mající právo určovat a rozhodovat, je-li prezident schopen vykonávat svoji funkci, nebo ne. Ještě, že mají všichni v paměti vaše působení v politice v té vaší ODĚ, v tom výběru elit, jedné vedle druhé, které ve volbách tak trapně propadly. Vynikající byly především vaše všeobsažné proslovy, ve kterých jste ve výsledku nesdělil vůbec nic. Opravdový rétor.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: P. Götze Datum: 1.2.2019 15:24

No vidite a presto na vas udelal takovy dojem, ze si to doted pamatujete. To jsou ty absurdity vidte.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Vlček Datum: 1.2.2019 15:30

Většinou vám utkví v paměti dojmy hodně kladné, nebo hodně záporné. Pan Kalvoda je ten druhý případ, tedy žádná absurdita, pane Gotze.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 16:28

Pane Vlčku, nebylo by lepší pozorně číst text a přemýšlet o něm, než se pokoušet, já nevím proč, rozdmýchávat již dávno zapomenuté války?

Podle mého názoru rozhodně pan prezident Zeman, stejně jako jeho pobočníci Mynář a Nejedlý NEJSOU UŽ DÁVNO schopni vykonávat svoje funkce. Navíc si myslím, že velmi máklo kdo ví, jakou že funkci Nejedlý vykonává, nebo lépe řečeno má vykonávat.

Jedním z dokladů tohoto tvrzení je Mynářova arogantní a drzá obhajoba na všech kanálech čehokoliv.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 16:38

Máte zajímavý názor.

Myslíte, že může existovat i jiný názor? A jestliže nemůže, potřebujeme ještě volby?

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 17:21

Pane, mohl jste si povšimnout, že jsem vyjádřil nejeden svůj názor. Nesouhlasíte s některým z nich, nebo šmahem se všemi?

Samozřejmě, že mohou existovat a existují i jiné názory a proto volby vzdor vaší HLOUPÉ otázce potřebujeme jako sůl.

Zajímá mne ale způsob uvažování toho, kdo na základě mého příspěvku na tak hloupou otázku přišel.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 17:38

Pane, mohl jste si povšimnout, že jsem se vyjádřil o Vašem názoru, jako o zajímavém.

A způsob uvažování je celkem průhledný (až mne zaráží, že jste ho neprohlédl, protože jinak vidíte do všeho). Prohlášení, že někdo není schopen vykonávat funkci, prostě tuto otázku vyvolá.

Obzvláště, když použijete pocitový a neurčitý argument: "Jedním z dokladů tohoto tvrzení je Mynářova arogantní a drzá obhajoba na všech kanálech čehokoliv."

Takže různé názory být mohou... A co různé dotazy? Mohou se pokládat i dotazy, které morální autorita jako Vy, označí za hloupé? Také by mne zajímalo jaké dotazy jsou moudré?

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 17:47

Pane, musím trvat na tom, že vaše otázka je hloupá, a to z toho důvodu, že já jsem nutnost a užitečnost voleb ani písmenkem nezpochybnil.

Bylo by lepší, kdybyste rovnou napsal, že na svůj názor nemám právo, což z vašeho příspěvku vyplývalo. Mohli jsem být dál a ušetřit čas.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 18:05

Možná jste si všiml, že já váš názor nijak neshazuji. Neprohlašuji ho za hloupý, dokonce ani neprohlašuji, abyste si své názory schoval. Nesnažím se vás vyřazovat z debaty pro domnělou neschopnost. Nežádám vás o vystoupení z debaty pro prokazatelnou nekompetentnost či slabomyslnost. Dokonce vám nevkládám do úst slova, o kterých si myslím, že řeknete...

..To je ten podstatný rozdíl a také důvod mého dotazu. Člověk, který uznává možnosti jiných názorů, prostě nevyhazuje s funkcí právě pro jiný názor.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 20:53

Pane, vaším stylem bychom klidně mohli dojít k názoru zloděje, že krást je podle jeho názoru normální a správné.

Je to jistě názor, na který má i ten zloděj právo. Jsem si však naprosto jist, že jako takový nemá na žádnou veřejnou funkci nárok, lhostejno, zda se do ní chystá, nebo v ní už je.

Doufám, že uznáte, že v tomto případě je "jiný" názor prostě na škodu.

Doufám také, že nebudete nikdy vaším stylem obhajovat názor, že je například správné kvůli několika korunám zavraždit seniora. I to je totiž názor a ten příklad má cosi společného s vaší relativizací.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 21:03

Tak když už je jasné, že nejsou argumenty, přidáme trocha demagogie, zamícháme a voda na prase je uvařená.

Zloděj může, a pravděpodobně i má, výše popsaný názor. Jenže čin krádeže je porušení zákona a před porušením zákona ho nechrání jiný názor.

Vražda seniora je totéž. Je to trestný čin, bez ohledu na názor (ale i předchozí zásluhy) vraha.

Ale způsob vašeho uvažování to vykresluje úžasně.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 21:09

Aby to bylo ještě jasnější: Neodsoudíme (nezbavíme funkce) za jiný názor (protože si myslí, že vražda je dobrá), ale za čin. Tedy za vraždu, na za názor na vraždu.

Re: Pane Kalvodo,...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 21:10

mělo být: ne za názor na vraždu

Komunistická sebranka začíná útočit na ČT..:
Autor: J. Richter Datum: 1.2.2019 13:21

..a to bude fičák soudruzi, to si zkuste. Sice chápu, že se vám jako bolševikům nelíbí, když ČT upozorňuje na zlodějny a podvody hradní sebranky kolem kancléře, lži Zemana a kšeftíky jeho milců, na podvody a lhaní udavače STB Bureše a sebranky z ANO a že byste chtěli mít zpravodajství ,,vyvážené" (rozuměj pochlebovat vládě, Rusku, Číně a Venezuele), ale tohle se vám nepodaří, vy rudé kůže.

Čekám který primitiv se jako první ozve, že si ČT platí.

Re: Komunistická sebranka začíná útočit na ČT..:
Autor: J. Schwarz Datum: 1.2.2019 16:16

Od ČT, "kterou si platím" bych očekával tepání VŠECH zlodějin a podvodů, nejen křiváren ze strany těch, co se zaměstnancům ČT nelíbí. A taky bych očekával transparentnost financování ČT, když už soudruzi za ni v případě ostatních tak bojují.

Re: Komunistická sebranka začíná útočit na ČT..:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 16:18

Tak třeba já.

Ale trochu jste mě zklamal, že jste napsal pouze primitiv a vybral tak jen jednu stranu. Měl jste napsat primitiv, nebo čecháček. Pro případ, že se vymezím proti slovu primitiv. Mohl jste mne pak poslat na stranu čecháčků a naprosto mě tak znemožnit.

Re: Komunistická sebranka začíná útočit na ČT..:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 16:30

Tak co je? Na formulování odpovědi jsi musel svolat poradu stranické buňky?

Re: Komunistická sebranka začíná útočit na ČT..:
Autor: J. Svoboda Datum: 1.2.2019 17:38

Pane, na základě vašeho příspěvku pokládám za primitiva vás a je mi šumafuk, zda zaujmu vaši zvědavost. Asi nejste jen rudá, ale rudozelená kůže.

Když jste se tak rozohnil, povězte prosím, proč ČT zásadně nezve lidi jako pánové Robejšek, Tomský, Cílek (toho jen v případě, že se nebude plést do mainstreamu), Zelený, Krystlík a mnohé další.

Bojí se snad, že by její "vyváženost" rozvážili nebo znevážili?

Je mi líto ....:
Autor: Š. Hašek Datum: 1.2.2019 13:06

Hradní klaka všechno popře/Baxa mluví křišťálovou pravdu. Volně citováno.

Pane Kalvodo, opravdu bych se Vám nechtěl dostat do spárů. Do spárů, abyste potom posuzoval moje slovo proti jinému slovu ........ a smál se mi, že lžu a protistrana nelže. Ach jo.

Doufám, že jste článek nepsal ani špetičku jako soudce, ale jen jako povzdech, že už čtyřikrát volby blbě dopadly a soudci neumí dost dobře maskovat, že se mnohdy skutečně bojí, jsou vydíráni, dostanou všimné. Jen mě napadlo, že president by ty všechny Vámi nastíněné lumpárny ani nemohl stihnout. Půl roku tomu Baxovi, etalonu vzdělání a slušnosti vrtalo, jak tu kávu s presidentem proměnit v politické body, půl roku!!!

Přeji hezké soudcování, se svědectvími po půl roce.

Re: Je mi líto ....:
Autor: J. Richter Datum: 1.2.2019 13:14

nepřijdeš si někdy jako úchyl, neustále obhajovat tu šílenou hradní trosku?

Re: Je mi líto ....:
Autor: J. Vlček Datum: 1.2.2019 14:34

Jediný úchyl na tomto portálu jste zaplať pámbu vy, pane Richtere. Jediný, zato pořádný.

Re: Je mi líto ....:
Autor: J. Richter Datum: 1.2.2019 16:04

Máš rád staré komunistické šmejdy a estébácké práskače Vlčku?

Re: Je mi líto ....:
Autor: R. Chodovsky Datum: 1.2.2019 16:23

Máš rád Turky? Ty pohanský psy?