3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

POLITIKA: Opojeni mocí

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 13.10.2008 12:43

Re: Děkuji, vynikající článek!

Ve kterépak TOIce sis tohle, 5x evidovaný koprofágu Tomku, přečetl ? Evidentně ti při té četbě zaskočila pecka ze švestkového knedlíku, viď ?  http://www.cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W105932

František 13.10.2008 10:15

Fantasmagorie

pánů Rázka a Bárty neberou konce. Takových článků lze napsat několik za den a každý bude stranit tomu druhému a dalšímu. Vůbec nic k zamyšlení. Nuda!

Malý Aston 13.10.2008 10:24

Re: Fantasmagorie

Zřejmě Vám jako skalnímu fandovi socanů vše připadá normální.Ale mohou být i občané kterým to normální nepřipadá. A já si klidně počkám až bude střelec propuštěn na kauci kolik dní zůstane živ a zdráv.:-D

Kajda 13.10.2008 11:13

Re: Fantasmagorie

Vzhledem k tomu, že Kočkovic klan připravuje vendetu, tak mám pocit, že po propuštění dojde maximálně k autu.

Václav 13.10.2008 10:10

Stejná kritéria

Prvá část Vašeho článku se mi líbila, ale jak jsem se blížil k jeho konci, už to bylo horší.

Naskýtá se závažná otázka: Podle jakých kritérií máme řídit své jednání? Neexistují-li žádná nebo mohou-li být zcela libovolná (jednou rasová, podruhé třídní, potřetí mocenská; zkrátka taková, jaká se nám právě "hodí"), pak se nemůžeme příliš divit tomu, co se (u nás) děje). Jestliže nějaká kritéria - pochopitelně konstantní - existují, jsou určena i pro mne? Nebo jenom pro ty druhé? Platí-li druhá možnost, pak si ji může  stanovit pro sebe kdokoliv! Třetí otázka: Jestliže se i já mám řídit týmiž kritérii, pak si musím položit otázku: A nejsem "náhodou" i já člověkem "čtvrté kategorie" nebo dokonce horší? Následující otázka zní: Jak z toho ven? Nebo: Existuje východisko? Nebude snadné odpovědět, když se nespokojíme s lacinou, vyhýbavou a současně nekritickou odpovědí. Pokud se   nad naznačenými otázkami nezamyslíme hluboce, asi žádné východisko nenajdeme. Recept na to myšlení neexistuje.

PROKOP BUBEN 13.10.2008 10:10

NO ANO

Rázně, nekompromisně, jednostranně -  po bolševicku......Ačkoliv se mi mnohé na konání RaJského Jiřyka nelíbí a jeho fialovoučký svetr na křtu jeho výtvoru už vůbec ne, demagogie s jakou zde autor plýtvá už vůbec ne....

iteligentní velikáni 13.10.2008 10:03

naši všeználci

Rázek, Bárta opět mnoha slovy říkají: nemám rád Paroubka. Já ho nemám rád také, ovšem pro ně je ko oslím můstkem k vytváření fantasmagorických zaručených zpráv. Ono totiž, jak vyplývá z různých zpráv,vůbec není jisté jak k vraždě došlo (a vražda to bude,ať budeme na socany házet ještě vícbláta). Hádal se se sponzorem ODS Kočka ml. nebo st. Není jasné a každá možnost nese úpněn jiný další průběh. Tři přesně mířené rány po údajně šeptandě do ouška jsou také nelogické - vypadá to na vraždu předem připravenou. A ví naši všeználci, kolik vrah nadýchal - vždyť byl zajištěn poměrně bezprostředně. A další a další otázky. Pro duo Bárta,Rázek vše jasné

whaler 13.10.2008 10:10

Re: naši všeználci

Ha, a opět tady máme ODS, ta to jistě narafičila, aby chudáka Jyrku před volbama zdiskreditovala.

iteligentní velikáni 13.10.2008 10:15

Re: naši všeználci

ha, pane, já nic takového neřekl; pravda je ovšem taková, že o individuích,používajících oslovení JYrka, MyYek si myslím trotéž co o blbcích

I-Worm 13.10.2008 10:22

Re: naši všeználci

víte, ono je to dnes jaxi "moderní", používat nadávky. Jak pravi klasik "je pouze bastard doby své, ... , kdo mravů jejích nemá příchutě"...

-ferry- 13.10.2008 10:00

Snad to šlo,pane Rázku ..

.. napsat stručněji.Třeba takto : to,co tady v české kotlině vládne už skoro dvacet let,je sebranka toho nejhoršího,co tu bylo k dispozici ... a už to zase chce hlasy ve volbách ...!!

bublifuk 13.10.2008 10:00

Jiní?

....že patří do úplně jiné cenové skupiny než ostatní uchazeči o Strakovu akademii. Podle mne jsou všichni uchazeči o Strakovku stejní gauneři.

Papa 13.10.2008 9:55

zlatá slova

Každé slovo tesat do kamene pane Vítku

Trouba 13.10.2008 9:54

HA

Moji milí troubové,,,Zapomínáte ve své křivé hubě na to podstatné.................Jejich známí jsou i vaše známí.......................................(Y)

Trouba 13.10.2008 9:55

Re: HA

A dodám...Této zemi by nejlépe prospělo,Začít znova..............;-D

Eva D. 13.10.2008 10:30

Re: HA

Blbost, takové známé jsem si nikdy nepěstovala. Bla, bla, hlavně to všechno zamíchat pěkně dohromady, že? Mluvte za sebe, troubo.

dulcibelka 13.10.2008 10:45

Re: HA

Neurážej, troubo. Naši známí?! Taková svoloč by mi nesměla přes práh.(Y)

Eva D. 13.10.2008 10:56

Re: HA

R^:-)

Hrad 13.10.2008 14:06

Re: HA

Svoloč - není to Rusky? Jestli ano, no fuj. Za chvílí si zde začnete prozpěvovat kakalin, kakalin, kalinka maja..... . Máme přece plno hezkých českých výrazů.

Kobylka Lajda 13.10.2008 9:53

Výborný článek

Kdyby byl na toto téma, které dnes hýbe veřejným míněním, napsán jen tento článek, stačilo by. Je to naprosto přesné vystižení taktiky a strategie ČSSD , jakož i jejích následků. Výborný článek!!!R^R^VVVV 

jirka.s. 13.10.2008 9:45

Bingo, pane Rázek!!!

;-D;-D;-D Stav tlaku v krevních řečištích  "přítelů" musel enormně stoupnout. (A to jsem ještě tuto diskusi ani nepřehlédl). ;-D;-D;-D

Jan Svoboda 13.10.2008 9:45

To je napsáno pěkně!

Není moc co dodat. Leč-je to houby platné. Dnes ráno mne ČT ("veřejnoprávní") půl hodiny přesvědčovala ústy s. Mitrofanova a jakési další soudružky, že ČSSD nic, natož pak Paroubek.

Zato ten zločinec Morava!  Ono je to asi tak - dokud díky rozhazovačné politice ČSSD nepadneme doslova hubou do bláta, cca 50% tohoto národa nepochopí, že můžeme mít jen to, na co máme. Pak to někdo napraví (nejlépe česká železná lady), bude chviličku oslavován a tupohlavé stádo poté opět zvolí hodné strýčky, kteří nám dají vše zdarma.

P.S. Ještě že se toho nedožiju!

Malý Aston 13.10.2008 9:48

Re: To je napsáno pěkně!

Také jsem se díval.Mitrofanov měl částečně pravdu.Skalní fandové ČSSD budou volit i v případě,že by střílel Paroubek. Ale ta soudružka ta se povedla,ta kope za socky nevím zda ji platí Tvrdík nebo Kočka starší.:-D

Tvrdík 13.10.2008 9:43

"Bratranci",zapomínáte,že se vraždilo na křtinách Jyrkova bestseleru

mezi nejbližšími a nejvěrnějšími členy ČSSD , v "noblesní společnosti" jak napsal :Oldřich Lichtenberg, produkční „Odcházel jsem brzo, už krátce po osmé hodině, takže jsem nebyl u toho, co se stalo, ale jsem z toho v šoku. Kočku mladšího jsem znal a viděl jsem ho tam, ale o tom člověku, který to spáchal, nevím nic. Byla to noblesní akce s noblesní společností, objevil se tam třeba pan Kaplický, pan Kovarčík, režisér Krejčík, z herců Jirka Krampol, Kateřina Brožová... Nevím, jak se to mohlo stát, ještě v centru Prahy, je to šílené.“

Za to,že ona "noblesní společnost" spíš připomíná Mafii v USA z třicátých let,včetně pistolníků, ku®ev ,pasáků,ožralů a vrahounů ,kteří přišli složit hold Kmotru Rokovi,který spíš než knihu,křtil a přijímal do stavu patnáctiletého novice Soca Nostry Kočku juniora.Večírek byl zakončen střelbou ,kalužemi krve a lkaním cikánské ženštiny do noci "Zabij toho zku®vysyna",úplnej Vídeňskej Ples v opeře ;-D;-D;-D

Kecal. 13.10.2008 9:51

Re: "Bratranci",zapomínáte,že se vraždilo na křtinách Jyrkova bestseleru

R^

Kajda 13.10.2008 11:22

Re: "Bratranci",zapomínáte,že se vraždilo na křtinách Jyrkova bestseleru

;-D;-DR^

kopec 13.10.2008 11:53

Re: "Bratranci",zapomínáte,že se vraždilo na křtinách Jyrkova bestseleru

pane Tvrdiku, skoda ze nepisete scenare? Mate skutecne ten zadany dramaticky drajv, znacne byste ozivil upadajici serialy na TV NOVA. Zde je  Vas skoda a myslim , ze jen malokdo Vas zde oceni po zasluze. Zvlaste to lkani cikanske zenstiny do noci pusobi velmi emotivne.Vy jste to slysel ?Nebo jen tak fabulujete?

AdVy 13.10.2008 9:40

Nechť prozřetelnost ...

...způsobí změnu myšlení člověčenstva v českých zemích a voliči nechť si uvědomí, kdo jsou ty osoby které to s námi stále "myslí upřímně" (pro vlastní kapsu).;-)

mira 13.10.2008 9:34

opojení mocí

Jé a nevíte vy všichni co se tak útlocitně staráte o česany ,kdo nám tady po roce 1989 zaváděl ten kapitalismus Co vám říkají jména jako Klaus,Dyba,Kočárník ,Dlouhý ,Klak a jim podobní.Tam hledejte příčinu dnešního marastu.

Vidlák 13.10.2008 9:41

Re: opojení mocí

Tito lidé prováděli tranformaci komunistické ekonomiky na tžní, což nemělo ve světě precedens. Pokud to chápete jako počátek marasmu, pak si přejete návrat před rok 1989.