22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

POLITIKA: Nudní a šediví vyzyvatelé nahánějí voliče Babišovi

Po volbách 2017 nám zde nějaký čas vládl menšinový jednobarevný kabinet hnutí ANO. Byli jsme do poslední chvíle napjatí, jestli Andrej Babiš zláká do koalice názorově rozpolcenou sociální demokracii, nebo to bude pytlíkovat s komunisty a okamurovci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 25.8.2021 12:55

Hm, tak s Babišem problém mají, ale s bolševiky, co se to ani nesnaží skrývat nikoliv. Hm, myslím, že hlouběji už ODS ani klesnout nemohla... :-(

M. Sedláček 25.8.2021 14:11

Máte pravdu, já taky ne.

L. Písařík 25.8.2021 11:05

Milí váhající voliči, co si zvolíte, to taky budete mít. Chce to vzít rozum do hrsti a nedat na zoufalé propagandisty. Jsem důchodce a moje volba je stabilita a rozvoj státu, bez kolísání nalevo či napravo. Nemohu zabránit voličům, kteří neznají minulost, aby si ji nezopakovali nyní s jinými kartami. HOWG.

R. Langer 25.8.2021 15:13

Jo, takže já neříkám tak ani tak, ale na moje slova dojde!

Vy jste ale vykutálený filuta... ;-D

L. Písařík 25.8.2021 15:24

Nerozuměl jste mi. Preferuji stabilitu - to znamená - vidím pouze jednu stranu, která ji může zaručit.!!

R. Langer 25.8.2021 17:17

Ne, nerozumím, pořád z vašich planých řečí není poznat, která by jako měla být ta pravá. ;-D

M. Těhanová 25.8.2021 8:27

Milý pane Jelínku. Nikdy jsem si o vás nemyslela, že jste nějaký myslitel, ale teď už jste přímo podrazák.

Pořád se mluví o tom, jak někomu chybí charisma , je nudný a podobně. Ale potřebujeme , aby premiérem byl nějaký šoumen, nebo seriozní , myslící člověk?

Copak jsou ti lidi fakt slepí, že nevidí, co je ten Babiš za křivého šmejda?

O. Uživatel 25.8.2021 8:48

Uživatel požádal o vymazání
I. Schlägel 25.8.2021 9:50

Prohlásil snad Bureš že green deal je nehotová věc? Nikoliv, sklapne patky a bude dál čerpat. Klaus? Myslíte jeho zásadní "Doleva nebo s Klausem." ? Nebo jeho stažené kalhoty při jednání s železničářskými odbory? Děkuji pěkně.

J. Urban 25.8.2021 13:52

R^

M. Sedláček 25.8.2021 14:14

Bureš měl během přípravy green dealu třikrát možnost uplatnit právo veta a celé to zablokovat. Jenom seděl v koutě a šoupal nohama. Šmejd.

M. Těhanová 26.8.2021 9:55

S vaším hodnocením P. Fialy stran Green Dealu souhlasím, i když on to myslel jinak, než jak si to interpretujete vy. Ale bohužel, řekl to blbě, aby nenarazil. Což je chyba.

A Klaus, i když má zdravé názory na některé věci, je už ale mimo, je mstivý , a proto už bych si ho nepřála vrátit.

R. Langer 25.8.2021 15:14

Jo, škoda že ti ostatní jsou většinou ještě křivější... :-P

R. Vacek 25.8.2021 8:15

Nudní a šediví vyzyvatelé dobře vědí, proč jsou nudní a šediví. Pokud by prozradili víc ze svých skrytých myšlenek jak nám to tady chtějí zařídit, voliči by jim v hrůze utekli.

M. Kanda 25.8.2021 8:12

Kardinální otázka je, zdali PirStan+Spolu získají aspoň 101 mandátů.

Pokud ano, pak Babiš vládu s důvěrou nesloží ani náhodou. Touze vládnout bez ANO nebude možné odolat.

Pokud získají 99 nebo méně, bude pravidla určovat Babiš.

Pak je tu ještě možnost, že získají přesně 100. Nepříliš pravděpodobná, ale nejzajímavější.

V. Mokrý 25.8.2021 7:06

Jelínku, spíše trapní.

R. Gumulec 25.8.2021 6:57

No snad nebude tak zle. Preference "mocichtívého" opobloku budou přece ještě klesat......

P. Hatina 25.8.2021 2:49

V čem je mimořádný průšvih. a čemu se ještě Klaus bránil zuby nehty, totiž jmenovat hned po volbách menšinovou vládu. Zeman to Babišovi povolil, takže si od začátku mohlo ANO vládnout samo, a nikoho si do té vládní koalice přibírat nemuselo. Pravda, prohrálo první hlasování o nedůvěře v parlamentu, ale v demisi vládlo dál, a až si pak domlouvalo koaliční partnery, tak už se státními prebendami k dispozici. Tak proč to nezkusit znovu? :-P

Čimž se dostáváme k té prorocké odpovědi, kterou dal Zeman Bartošovi, na otázku koho bude jmenovat premiérem "..předsedu vítězné strany, milý princi ;-D

V. Bok 25.8.2021 2:16

Hmmm, a co tim chtel basnik rici? Že je snad máme volit, i když jsou šediví a nudni? Vite, to by ani tak nevadilo, za sedych a nudnych byvaji veci v pořádku, ale tihle jsou ještě hloupí a nesnášenliví. Takový Kalousek mezi nimi čni jak vrchol slusnosti a serioznosti, že. Bohužel, až příliš je take vidět, co nás čeká kdyz vyhrají.

V. Čermák 25.8.2021 16:42

;-DR^