1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ignác Pospíšil 11.6.2009 8:36

Re: Pane Hučín omlouvám se

A tuhle informaci máte odkud?

hank bukowsky 10.6.2009 9:16

Pán HUčín by měl jasně říct:

Chci lidovce pravicové. A pak nechat na jejich voličích, co mu k tomu odpoví. A podle výsledku buď zalézt někam jinam, nebo provádět s mandátem voličů svoji politiku.

Nikoliv ovšem pokračovat ve zpravodajských hrách a vnitrostranických intrikách.

jj 10.6.2009 9:39

Re: Pán HUčín by měl jasně říct:

Co tím chtěl básník říci? Že u lidovce není charakter důležitý, pokud věří v Nejvyššího? To nakonec víme.

hank bukowsky 10.6.2009 9:07

Agent vyrábějící důkazy proti jiným si stěžuje

že stejnou taktiku někdo uplatňuje na něm. Opravdu tristní úroveň.

GRUNTORÁD 10.6.2009 9:43

Re: Agent vyrábějící důkazy proti jiným si stěžuje

AGENT hank bukowsky ?ANO!!V

Stachanov 10.6.2009 8:14

Svoboda je jen esence lidovectví

přikyvovat na všechny strany, aby bylo koryto:-/

Prorok 10.6.2009 8:07

Hučín sice neníní standardní jedinec, ale já mu fandím.

Není nic horšího pro demokracii než bezstarostná stádovitost, kterou tu předvádějí někteří diskutující.

hank bukowsky 10.6.2009 9:08

Re: Hučín sice neníní standardní jedinec, ale já mu fandím.

není nic nebezpečnějšího pro demokracii, než vymknuté z rámce zákonů tajné služby.

jj 10.6.2009 9:40

Re: Hučín sice neníní standardní jedinec, ale já mu fandím.

Tak tak. To se na případu Hučín ukázalo.

Enigma 10.6.2009 12:00

Re: Hučín sice neníní standardní jedinec, ale já mu fandím.

placený agente bukowski, ty si demokracii neber jako zástěrku. Hučína znám osobně. Pracoval jsem jako on v PS Přerov na správě budov. Lidé k nám chodili na rady při stavbě domků rekonstrukcích atd. Chodil k nám Ladík Hučín, když mu STB zdemolovala střešní konstrukci při prohlídce také Antonín Mikeš. Mistr na modelárně, po pracovní době stolařil a přestavoval dílnu. Byl to takový sedřený strejda. Diskutovali jsme o komunistické absurdnosti, zakazovat lidem podnikat v malém a různá jiná témata. On se zmínil, že vyváží do zahraničí staré veterány. Jednou mně poprosil o klíč od mojí garsonky. Prý rande. Když poté do kanceláře přiběhl Hučín a sdělil nám, že A. Mikeš je agentem STB a KGB, který z okna mé garsonky pozoruje schůzku odbojářů v bytě u "doktora"považovali jsme ho za blázna. Krátce na to došlo k výbuchu u Mikeše, a k jeho odhalení. Takže pánové bukowští, případ Hučín je takové měřítko té naší demokracie, odhrnuje závěs zákulisí našich struktur. A to je mnohým velmi nepříjemné. Zifčáka si nevymyslel, ty absurdní totalitní soudní procesy, kdy ho soudili, ti stejní vážení soudci za to stejné, jako za komunistů také ne. Hučín je tragedie a paradox naší doby. Jak se jim málem podařilo, udělat z něho  magora .A že v BIS nejsou bývalí STBáci? Tomu někdo věří? Ten Cyril je jenom střípeček té mozaiky.

Buddy 10.6.2009 19:26

Re: Hučín sice neníní standardní jedinec, ale já mu fandím.

A jak se Hučín z úředníka na správě budov dostal k BISce?

stará stanová kůže 10.6.2009 7:48

Soběstředný Magor

sice naprosto laická diagnosa, ale podle mne výstižná:-)

Standa 10.6.2009 7:06

Hučín

v BIS byl velký omyl. Fanatici nikdy nemají sloužit státu, dělají akorát bordel.

Prokop 10.6.2009 7:48

Re: Hučín

Čím to asi je, že ten člověk má stále s někým problémy?Stále proti němu někdo je, stále mu někdo ubližuje a křivdí. Kdo další se stane obětí stihomamu tohoto člověka?

ale ale 10.6.2009 9:38

Re: Hučín

ne ze bych mel potrebu se zastavat Hucina ... al emyslite, ze tu vazbu a nasledny soud se vsemi jeho peripetiemi si Hucin vymyslel v ramci sveho stihomamu?  ne, to si asi nemyslite ... otazka je, zda jste za jeho denunciaci placen, nebo to delate o sve hnusne vuli ...

Sumo 10.6.2009 12:19

Re: Hučín

A jak to tak přesně víš ? Věřím ti, že se ti Hučín nelíbí, ale to neznamená, že nemá pravdu. Třeba má jenom jeden problém, třeba s někým, kdo není v právu, a stále si to nechce nechat líbit.

Prorok 10.6.2009 12:21

Kdo se obětí toho "stihomamu" už stal?

Snažíte se z Hučína bezdůvodně dělat cvoka, takže se nabízí otázka, jak jste do toho zapleten?

Jakub S. 10.6.2009 12:22

Re: Hučín

Prokůpku - zkuste si položit otázku, co je příčina a co následek. Je-li to ale pro vás moc složité, lituju...

Prorok 10.6.2009 12:38

A kdo má sloužit státu?

Lidé bez ideálů a skrupulí?

bear 10.6.2009 6:53

Hučín není v ústavu?

Já myslel, že mu vyčlenili pěknou komůrku někde v ústraní, kde by mohl dál spřádat svoje konspirační teorie, ale zároveň tím nikoho neobtěžovat. A ejhle, on zatím spisuje články pro NP. ;-D;-D

Fr.Zákostelský 10.6.2009 6:52

zakosf@seznam.cz

Děkuji za vaší odvahu.Skutečnost je ještě horší,ale stojí za to bojovat.

sKoba 10.6.2009 6:48

Věřit lidovcům může fakt jen snílek. Hučínovi fandím, ale v tomt je dost naivní...

Rv

hank bukowsky 10.6.2009 9:11

Re: Věřit lidovcům může fakt jen snílek. Hučínovi fandím, ale v tomt je dost naivní...

Takhle naivní jsou na počátku všichni mesiáši a revolucionáři. Pak přichází paranoia nepřátel všude kolem.

Lobo 10.6.2009 6:37

...

Pane Hučíne, nejste tak trochu paranoidní?

Prorok 10.6.2009 8:05

I kdyby, tak co je na tom špatného?

Daleko horší je být bezstarostným idiotem.

hank bukowsky 10.6.2009 9:12

Re: I kdyby, tak co je na tom špatného?

Historie ukazuje, že ten první názor má daleko větší škody.

Prorok 10.6.2009 12:36

Historie je děvka, ukazuje to, co si zaplatíte.

Lobo 10.6.2009 9:12

Re: I kdyby, tak co je na tom špatného?

To bych neřekl, paranoidní schizofrenie, porucha s bludy nebo paranoidní porucha osobnosti není nic příjemnýho pro nikoho.

Huaskaran 10.6.2009 10:41

Re: I kdyby, tak co je na tom špatného?

Zkuste pochopit jednu věc: kdyby byl pan Hučín paranoik, schizofrenik a nebo něco podobného, pohyboval by se v příslušném lékařském zařízení. On nicméně byl ve věznici. Chápete ten rozdíl? Tam se schizofrenici nezavírají.

Pan_Ptakopysk 10.6.2009 13:12

Re: I kdyby, tak co je na tom špatného?

Odzbrojující logika ;-P