4.3.2024 | Svátek má Stela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Blechová Hana 24.9.2008 11:11

Přesně vystiženo, díky.

Konečně někdo, kdo umí situaci přesně popsat a přiblížit nezasvěceným. Děkuju za sebe i další, z okruhu mých známých.

Přeju pěkný den a spoustu tak krásných, jasných a jednoznačných, vyrovnaných a pravdivých článků. Věci je třeba přesně pojmenovávat. Díky.

Klička 24.9.2008 11:54

Re: Přesně vystiženo, díky.

Koukám, že jste dosti nezasvěcená, jinak byste tuto situaci nemohla nazvat " přesně popsanou", viz můj příspěvek níže. Autor jednoznačně vychází z dohadů a spekulací (jak je zvykem u novinářů) a ne z faktů. Myslím tím z faktů jednoznačně dokázaných. Myslím si, že pokud "nezasvěcení" čerpají z takovýchto pramenů, nikdy zasvěceni nebudou. Také přeji hezký den, i když to venku zrovna hezky nevypadá.

Adrian 24.9.2008 10:53

MFDNES A VÁLKA

Je opravdu pikantní, že v podstatě nikomu nevadilo, že bulvár MFDNES vede cca 15 let válku plnou lží, polopravd, špíny a výmyslů proti(ne ne, vůbec ne proti KSČM,jak by se dalo čekat) ČSSD. Samozřejmě - komunisté žádné reálné nebezpečí nepředstavují, kdežto sociální demokracie ODS samozřejmě dostat od koryta může....Teď se objeví pár článečků nepodporujících, tak jako doposud,bezvýhradně ODS(plnou moudrých , spravedlivých a skromných politiků, sloužících lidu do roztrhání těla), s její jedinou správnou cestou našeho vývoje,a jistí lidé toto prostě nemohou pozřít....;-P;-P;-D

woodward 24.9.2008 14:14

Re: MFDNES A VÁLKA

čssd je jenom extra pojmenovaný pravý křídlo ksčm. o tom už dneska není pochyb, takže mi jich fakt nemůže bejt líto.

koptík 24.9.2008 16:45

Re: MFDNES A VÁLKA

Nemůžete se divit, na "jejich" plátek bylo vždycky spolehnutí a najednou taková zrada. Jen zůstává záhadou, proč ten myšlenkový veletoč?

I-Worm 24.9.2008 17:17

Re: Re: MFDNES A VÁLKA

na tom přece není nic záhadného!

Spirit 24.9.2008 10:52

Autore,

nenapadlo vás, že zlikvidování Topolánka i dalších "kmotrů" té politické ODS mafie je především v zájmu samotné ODS?

Ivan Nový 24.9.2008 10:31

Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

shodil na váze a tím změnil image, ostatní jeho protivníci vypadají jako tlustí mafiáni. Vše ostatní jsou jen virtuální hrátky odtržené od reality, kterými se navzájem straší politici, ale které voliče vůbec nezajímají.

sukcesivní eroze 24.9.2008 10:52

Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

http://domaci.ihned.cz/c1-28120460-tajne-usneseni-topolanek-skodi

Jarmil 24.9.2008 11:59

Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

Při pozorném sledování tajné řeči těla páně Topolánka bylo už dávno zřejmé, že naletěl na vějičku slávy a moci, ale že na to nemá. Jeho volba byla především pomstou V. Klause. Jeho vnitřní psychické pochody nejsou záviděníhodné. Je to stav zoufalství a beznaděje. Jistě jste si také už před týdny všimli, že ho opouštějí i síly fyzické. Takže je na dně psychicky i fyzicky. Jenže jeho odchod něco vyřeší? ODS je partou hochů, kteří spolu mluví především o penězích, slávě a moci. Touha po moci jak všechno moci je zničující nejen pro ně, ale i pro jejich okolí. Takže nám (mlčící většině) zase zůstávají jen naděje. Ale naděje byly v minulosti nesčetněkrát promarněny.

vládík 24.9.2008 12:38

Re: Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

Vnímáme to úplně opačně. Čím to?

. 24.9.2008 14:40

Re: Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

Problém je v tom, že z  ODS se stala ODSM. (M = moravská). Nejvyšší posty jsou v rukách moraváků, kde platí já na bráchu - brácha na mne a po nás potopa. Úroveň tristní  - lemplovství, nenažranost a nabubřelost.

Schuspeitel 24.9.2008 15:11

Re: Re: Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

takže vy jste z ODSC ( c = cikánská )

poletti 24.9.2008 14:39

Re: Topolánek ten souboj už prakticky vyhrál,

Tedy větší blábol jsem nečetla. Topolánek  onemocněl a vypadá velmi nezdravě. Myslím, že za takovou změnu image by se pěkně poděkoval, ale bohužel nemůže, ta choroba je fakt.

mt 24.9.2008 10:21

Výborně !

Moc poučný článek , díky ! Mám stejný pocit z premiéra , prostě svou pozici ustál a bylo by škoda , kdyby ho " dostali " , když je čím dál lepší.

Přeji hezký den autorovi článku.

sukcesivní eroze 24.9.2008 10:16

Už se ani nedivíme, když kozlové zahradničí...

http://hn.ihned.cz/c1-28120480-julinek-slibuje-vymytim-uplatky

lze najít ve výročních zprávách sdružení Reforma zdravotnictví. Farmaceutické firmy podle poslance této organizaci, s níž jsou Julínek či jeho náměstek Pavel Hroboň spojeni, poskytly miliony korun. Ministerstvo rozhoduje o úhradě léků, které firmy vyrábějí, podotkl Rath.

http://www.ceskenoviny.cz/domov/index_view.php?id=335034

No... 24.9.2008 13:27

Rath s přítelkyní "zentivou"?

Co mu vadí? Že léky nebudou tolik výdělečný kšeft a jeho "mařka" vydělá míň a nebude na dovolenou v karibiku ? Dráth je ten poslední, kdo má právo do něčeho spojeného se zdravotnictvím kafrat.Sám chtěl stovku za doktora a dvě za den v nemocnici.Když je to třetina, tak řve, že jiní okrádají...neskutečný b.l.b  ....

Klička 24.9.2008 10:12

Podstata

Předesílám, že nejsem příznivcem pana Tlustého, jako ostatně žádného bývalého komunisty. Napsat však, že jeho čin byl vůči spolustraníkům zákeřný je hodně přitažené za vlasy.Aby to byla pravda, bylo by nutno panu Tlustému dokázat úmysl svým spolustraníkům nějak ublížit.Jak však víme ( a to jedině bylo dokázáno), nechal se tento na popud "redaktora" Janka Kroupy vyfotit ve vířivce s nějakou slečnou (podotýkám že oba oblečení). Toť vše. Na tom nevidím nic zákeřného proti spolustraníkům.Že to měla být provokace je možno přijmout. Ovšem nikoliv provokace někoho konkrétního a už vůbec ne provokace spolustraníků. To, že se na to chytila rychlokvaška z ODS je jenom souhra náhod, která ovšem má také nějakou vypovídací hodnotu. Zrovna tak se mohl chytit kdokoliv jiný, člen kterékoliv jiné politické strany.Celá tato "kauza" je jen projevem naprostého novinářského amatérismu, jako ostatně cokoliv, co naši "novináři" v poslední době vyplodili v honbě za čtenností či sledovaností, v jejich službě mamonu.Viníkem zde tedy není pan Tlustý, ale Janek Kroupa a televize Nova, která takovýto amatérský paskvil odvysílala a ve svých spekulacích překročila všechny zákony slušnosti. Odhalit korupci je velmi těžké a žádoucí. Způsob, který televize Nova zvolila je však odsouzeníhodný, hodný pouze sprostého bulváru. Její redaktoři, zvláště pak pan Kroupa by měli být posláni za jejich peníze do světa, aby se naučili co je to a s jakými prostředky pracuje investigativní novinařina. Znovu opakuji, pan Tlustý je zde obětí vlastní hlouposti. Naletěl totiž "novinářům", slovy expremiéra Zemana, tomuto póvlu a hnoji v české společnosti.

:-) 24.9.2008 13:41

Re: Podstata

poslyšte, vy přece Tlustého nepovažujete za hlupáka, nebo ano?  Co si jinak myslet o politikovi,který se  na popud novináře  nechá nafotit na snímky, které evokují kompromitující situaci a  - a co vlastně čekal, že se s těmi snímky udělá??? Že by chtěl zahájit kariéru fotomodela - to asi ne, že?  Takže už když svoloval k focení, věděl, že je aktivním spolupracovníkem provokace a tím i zákeřným vůči svým kolegům.  Howgh.

Klička 24.9.2008 15:04

Re: Re: Podstata

Proboha, zákeřným vůči kterým svým kolegům?V době, kdy byly snímky natočeny věděl snad pouze tolik, že se bude jednat o provokaci vůči ev. nečestným lidem z jeho okolí (mám na mysli nečestné poslance kterékoliv politické strany), kteří se na to nechají nachytat a jejichž následná korupce bude snáze dokazatelná. To, že se chytil jeho kolega z ODS a ne někdo z nějaké jiné strany je věc jiná. Mám za to, že v určitých případech je metoda řízené provokace jediným možným způsobem, jak některým nečestným lidem prokázat nade vší pochybnost trestnou činnost. V některých demokratických zemích je i brána jako důkaz před soudy. Dopouští-li se někdo nečestného jednání, má být možnost proti němu postupovat i nečestnými prostředky, zvláště, není-li jiná možnost, jak mu jeho trestnou činnost prokázat. V této věci pan Tlustý postupoval příliš důvěřivě ba hloupě, ikdyž jinak jej za hlupáka nepovažuji.

jasan 24.9.2008 9:56

achich ouvej

rekl bych, ze vse je upne jinak...

1)  Vlastik se dal vyfotit uz v unoru - a pred volbami tohle spustila media

2) Topolanek misto aby si toho nevsimal mlati okole sebe jak  vztekly a evidentne ani nezna stanovy

3)  Pokud nekdo zradil program ODS, tak je to Topolanek - staci pripomenout Lisabon...

4)  Secteno a podtrzeno - clenska zakladna nema z Vlastika zadnou radost  - ale SKODI ji predevsim Topolanek  svou upornou blbosti.

Klička 24.9.2008 10:57

Re: achich ouvej

Jak je všeobecně známo a mnohokrát potvrzeno chcípající kobyla koppe.Bohužel kope do vlastních řad. Toť Topolánek, člověk to nehodný svého úřadu a své funkce. Kdy už to ODS konečně pochopí? Má přece ve svých řadách a to zejména v krajích a obcích schopné lidi. Ve vrcholových funkcích však tito lidé nejsou. Proč asi? Ano, ODS potřebuje očistu. Zejména však očistu od pánů Topolánka, Nečase, Julínka, Béma,Zahradila, Langra a jim podobných.

:-) 24.9.2008 13:43

Re: Re: achich ouvej

není tou chcípající kobylou spíš Vlastík Tlustý?????

Klička 24.9.2008 15:08

Re: Re: Re: achich ouvej

Ten patří mezi ty "jim podobné".Chcípající kobylou však není. Zatím. Tou je pan Topolánek.

Marat 24.9.2008 13:33

Re: achich ouvej

Jak mohl a může Topolánek dodržovat  program strany,když mu to nedovolí politici těch dalších dvou vládních stran,kteří rovněž museli slevit něco ze svých programu a jímž se rovněž vytýká že nedodržují program strany,tedy že svou stranu zradili?

Měli by ste pochopit,že ani Paroubek by nemohl prosadit všechno co hlásá.Proboha,neberte předvolební programy stran za slovo Boží.

Ale 24.9.2008 16:22

Re: Re: achich ouvej

To není pravda! Kdyby se Paroubek dostal k moci v (tiché) koalici s komunisty, jak se ještě chvíli těšil, ten by volební program ČSSD ještě daleko překročil!!!

JEMU by KOALIČNÍ PARTRNER problémy nedělal!

I-Worm 24.9.2008 9:39

Když někdo osm let hladověl

a pak se dostane ke korytu, nezřídka se stává, že se přežere a pukne...

PROKOP BUBEN 24.9.2008 9:59

Re: Když někdo osm let hladověl

Kdo hladoví, asi více přemýšlí, takže to s tím hladověním zase asi nebylo tak slavné.....I v opozici, zvláště pak mocné opozici se dá lízat.....Že se ovšem vrhli ke korytům, bez náležité přípravy je asi pravda, nebo si možná myslí, že zvolenému a následně i za podivných okolností instalovanému je dovoleno - VŠE....

Chalupa 24.9.2008 9:37

Běda nám všem

Topolánek (kterému naprostá většina nevěří) se především zabývá svou pozicí. A. Merkel, která 3. rok šéfuje velké koalici (která je nejoblíbenější političkou),  se zabývá eliminací dopadů krize, věcně kritizuje její příčiny a není ochotná za Američany tahat horké brambory.

Topolánek si libuje jak dobré jsou poplatky. Němečtí politici se intenzívně zabývají přípravou na období (nikoli vzdálené) ,kdy vzhledem k vyčerpanosti zdrojů cena ropy vzroste tak, že může dostat na kolena celou západní civilizaci (padne klasický automobilový průmysl, doprava, zabezpečování domácností mazutem a plynem,...)

Máme smůlu, Topolánek a nejen on, jsou myši, které přez ratlíka a osobní zájmy nevidí slona.

janci 24.9.2008 9:51

Re: Běda nám všem

R^