19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POLITIKA: Nagygate a Šlachtagate - totální selhání státu

Politické tahanice kolem policie, jichž jsme v těchto dnech svědky, přesahují hranice prostého politického boje o nadvládu nad policií. Jistě jím jsou a občan si musí klást otázku, která ze svářejících se stran má větší strach z ovlivnění blížících se voleb policejním odhalením jejich nepravostí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 23.6.2016 21:25

Re: Napadá mě jedna otázka.

Přeji Vám rychlé fyzické a psychické uzdravení v případě, že pan Šlachta k vůli Vám trošičku poruší předpisy a obviní Vás z mnohonásobné vlastizrady!

D. Nowodny 23.6.2016 11:08

Re: Napadá mě jedna otázka.

To je "pseudodemokracie" ! V roce 1948 byla taky demokracie a skončilo to......."právě jsem se vrátil z Hradu " !!

O. Slejsarová 23.6.2016 9:12

jak jste přišli na to

že je autor odborníkem na právo? je úplně mimo a ještě má podezřelé zdroje informací. už nás i napadlo, jestli si z něj někdo neutahuje, Jemelík napíše a lid skutečně znalý práva se baví

M. Vondráček 23.6.2016 9:33

Re: jak jste přišli na to

A Vy jste ten lid skutečně znalý práva ??

M. Moravcová 23.6.2016 10:18

Re: jak jste přišli na to

:-))

O. Slejsarová 23.6.2016 13:25

Re: jak jste přišli na to

trochu snad ano. živím se jím pouze 33 let

K. Dvořák 23.6.2016 14:01

Re: jak jste přišli na to

Tak proc misto recicek o "baveni se lidu" neudevete aspon jeden jediny argument?

O. Slejsarová 23.6.2016 14:57

Re: jak jste přišli na to

protože argumentace diskutéry nezajímá, tady jde o senzace a odhalení. možná by stál za úvahu článek, ale je fakt, že na to energii, jakou obdivuji u pana Jemelíka a jiných zde, nemám. pěkné odpoledne

J. Ráž 23.6.2016 15:34

Re: jak jste přišli na to

Souhlas. Jako právník se musím kolikrát usmívat nad argumenty, které pan Jemelík i pan Bock, co by hlídači právní čistoty ze spolku Šalamoun, používají. Laik nachází v jejich tvrzeních logiku, ale ve skutečnosti jsou argumentačně tak často "mimo mísu" že brát je vážně prostě nejde.

K. Krejčů 23.6.2016 11:17

Re: jak jste přišli na to

Máte pravdu. Ale Jemelíkova manipulace mi zvedne ttlak - rozhodně nepobaví. Na to je Chechtavej tygr.

J. Kopeček 23.6.2016 8:16

Opravdu si autor myslí,

že k odstranění Nečase vedly dary jeho matraci či pubertální milenecké rozhovory? Je s podivem, že pan Jemelík, který je takový znalec justice, nezaznamenal nic o dostavbě Temelína. Ke komu na ambasádu se chodí radit zmíněné trio Zeman, Bradáčová a Šlachta? Nečas byl zlikvidován brzy poté, co neprozřetelně sdělil, že největší šanci na dostavbu Temelína má rusko-česká společnost Atomstrojexport, protože podala nejvýhodnější nabídku. A důvod odstranění se našel a bylo to s celou parádou zakuklenců. Pak poskok Sobotka celé výběrové řízení raději zrušil.

R. Dubravský 23.6.2016 8:08

Závěr čtvrtého odstavce

Závěr čtvrtého odstavce je výtečným argumentem pro větší zapojení žen do politiky.

R. Morava 23.6.2016 11:11

Re: Závěr čtvrtého odstavce

Máte pravdu. Věřte, že si toho gendristky všimnou.

Z. Švrček 23.6.2016 7:49

Pane Jemelíku

určitě tušíte. V kriminalistice se začíná vždy motivem. Každý kriminalista, detektiv, i to prosté soukromé očko v románech se nejříve zeptá, komu to, co se stalo, přineslo největší prospěch. Všichni jsme mohli vidět, koho ten divoký pád vlády a následné volby vynesly z mimopolitického prostoru do křesla místopředsedy vlády a jednoho z nejmocnějších ministrů. Tam bylorovněž dost kontaktů, peněz a vlivu, aby se něco takového dalo spískat. Ono uplácet se také nemusí jen a jen penězi. Páni důstojníci asi příliš nesouhlasili se svojí dosavadní rolí a chtěli víc, a to jim bylo nabídnuto. Všimněme si také, kdo nejvíc kvičí a brání je. Nikoliv opozice, ale koaliční partner. Role motivu a výhody je pro mně určující k teorii o spojení politiky a policie a myslím, že jednoho dne s e tato moje teorie - bohužel - potvrdí.

P. Lenc 23.6.2016 8:00

Re: Pane Jemelíku

Přesné pane Švrčku.V podstatě jste mne předběhl, ale dík za to.

Š. Hašek 23.6.2016 17:45

Re: Pane Jemelíku

Asi tak. Konečně kloudné slovo po oslavách geniality Ištvana.

M. Moravcová 23.6.2016 10:17

Re: Pane Jemelíku

ano, asi tak.

J. Kulheim 23.6.2016 7:09

Kde se podívám, tam je Šlachta.

Pokud by to četl někdo neznalý situace, tak by získal dojem, že když nebude tento člověk pracovat u policie ČR, tak se přestane točit zeměkoule. Podívám se na televizi a vidím zděšené obličeje pánů Babiše a jeho spolupracovníky, kteří jsou na výplatní listině PČR, pana Ištvana a jeho pomocníky, paní Bradáčovou, Pelikána.

Vypadá to na to, že jim někdo šlápl na kuří oko nebo usekl hydře hlavu a oni mají strach. Možná si vzpomněli na to, že žádný strom neroste do nebe nebo ještě na něco jiného.

M. Mýval 23.6.2016 9:17

mluvíte tajemně

Ale předpokládám, že myslíte oblíbenou (pro klienty nikoli) prosincovou cestu od koryta do necek

J. Berger 24.6.2016 16:52

Re: Kde se podívám, tam je Šlachta.

No, já nevím, nejsem zasvšcený a přivrženec nikoho, ale když poslanci (ČSSD) nenechali ani Šlachtu vysvětlit, o co vlastně kráčí, tak to trochu smrdí... Normálně bych si to nechal vysvětlit a potom mu třeba řekl, že se mýlí. Ale oni ho ani nenechali mluvit...