3.8.2020 | Svátek má Miluše


Diskuse k článku

POLITIKA: Na barikády!

Manšaft Milionu chvilek pro demokracii (a povyražení) opět vyrazil do ulic a s ním tisíce demonstrantů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rameš 13.5.2019 12:37

Premiér má právo jmenovat ministry,

občané mají právo shromažďovací, zbytek netřeba řešit.

P.S. Netíhnu srdcem k TOP 09 ani k panu Pospíšilovi, ale "vokálně menstruační blok" ... fuuj.

P. Spáčil 10.5.2019 0:05

Re: Promiňte, že davy nevyjadřují (opět) jednotný názor!

On někdo brání občanům svobodně demonstrovat? (:-))

J. Ticháček 9.5.2019 22:12

Re: Premiér ví, že bude zproštěn

To je tak. Premiér, dříve podnikatel, se zcela jistě nedopustil ničeho z toho, z čeho je obviňován. Aniž bych si jej idealizoval, nějak si nedokážu představit tu chvilku, kdy sedí s kumpány v šeré místnosti a plánuje podvod. Někde tam v té úvaze chybí ta parta právníků z Babišova impéria, a druhá parta právníků z těch třech ministerstev a několika dalších úřadů, které to dávaly do kupy. Ono je to totiž tak, že to vše proběhlo v mezích zákona. Jenže my nemáme rádi Babiše. A tak si tehdejší zákony vyložíme podle našich dnešních názorů. Ono i to stanovisko Olafu je jaksi založeno na rozhodnutí nějakého soudu, který řešil něco, co se stalo o pár let později.

Proboha, na co si hrajeme? Ta sranda vyšla na více, než půl miliardy korun. Legálních. Tam se nepraly prachy. Můžeme Babiše nesnášet, můžeme ho nechtít y ale nebuďme za blby.

D. Mach 9.5.2019 21:58

Promiňte, že davy nevyjadřují (opět) jednotný názor!

Tak zbytečný příspěvek jsem asi ještě nečetl. Jsme už ve stavu, kdy občané nesmí veřejně říct svůj názor? Zaspal jsem opět nějaký převrat? Nebo tu stále ještě máme demokracii se svobodou slova. A za názor někoho takto dehonestovat je ubohé.

J. Ticháček 9.5.2019 21:48

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Osobně bych dokázal vyjmenovat spoustu chyb, kterých se V. Havel dopustil. Ale ani jeden z jeho Vámi zmíňěných skutků bych za chybu neoznačil.

L. Zach 9.5.2019 19:50

Souhlasím.

Když mám chuť, ze studijních důvodů si přečtu něco od pana Holáska či Vlka st. a mrknu i do diskuse pod článkem. Sociologická sonda k nezaplacení...

P. Pavel 9.5.2019 19:42

Re: Je to jednoduché.

.. a čermák jako člen stáda, to musí vědět.

L. Zach 9.5.2019 19:37

Tady máte, milý pane, seznam dárců i s částkami.

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

Když budete trpělivý, jistě najdete i Sorose!

J. Richter 9.5.2019 19:24

Rohodl jsem se, že se polepším.

Neboť jsem debil s IQ tykve, volím SPD, neboť ta mě ochrání před neutuchající invazí muslimských hrdlořezů chystajících se znásilňovat naše ženy a dcery, dále budu volit ANO, neboť věřím, že čestný a poctivý komunistický udavač zařídí, že se Budu mít líp, dále budu volit každou stranu, který podporuje přímé referendum, protože to mají ve Švýcarsku a já se chci mít jako ve Švýcarsku a také dám hlas všem, kteří mě ochrání před útlakem a diktátem fašistické EU, neboť téměř nemohu dýchat, jak na mě dopadají restrikce a příkazy a zákazy a hlavně mi muslimáci buší na dveře a může za to Šóroš.

A už chci být s vámi vy kluci od Pitomia, Zemana a křivé tlamy kamarád, opravdu těžce nesu vaši soustavnou dehonestaci a zveřejňování mého zanedbatelného IQ.

Napište mně hezké slovo před spaním, prosííím!!

J. Richter 9.5.2019 19:15

Re: Mám hezký večer...

Neboť jsem debil s IQ tykve, volím SPD, ta mě ochrání před neutuchající invazí muslimských hrdlořezů chystajících se znásilňovat naše ženy a dcery, dále budu volit ANO, neboť věřím, že čestný a poctivý komunistický udavač zařídí, že se Budu mít líp, dále budu volit každou stranu, který podporuje přímé referendum, protože to mají ve Švýcarsku a já se chci mít jako ve Švýcarsku a také dá hlas všem, kteří mě ochrání před útlakem a diktátem fašistické EU, neboť téměř nemohu dýchat, jak na mě dopadají restrikce a příkazy a zákazy a hlavně mi muslimáci buší na dveře a může za to Šóroš.

Stačí?

L. Písařík 9.5.2019 18:43

Politický souboj

nemá pravidla, protivníka je třeba natřít i kdyby na chleba nebylo a dav přesvědčit, že ten, co nic neudělal je vinen proto, že nic neudělal. Ulice chce viníka a uplacení pisálkové mohutně roštují, aby oheň ulice náhodou neuhasl. Vznikají různé výbory svoločosvolávačů ad hoc a nikdo neví, která strana a které jméno. Víme jen o žalobníčcích Pirátech a jejich pobratimech pílících po vyšší spravedlnosti - třeba i v EU nebo EK.

Vyšuměl protokol jistého OLAF-EU vyšetřovatele, případ zmanipulovaných odposlechů pochybným novinářem, případ dividend za 1 Kč, případ rozdělení společnosti na menší a větší, případ syna ztraceného ve Schweitzu, jen Čapí hnízdo zůstáva - zřejmě proto, že je vidět.

Číst bibli není dnes ve fóru, avšak známý biblický příběh člověka, který chtěl, aby se lidé k sobě chovali slušně, skýtá tristní pokračování a otázku CO JE TO SPRAVEDLNOST?

V. Čermák 9.5.2019 18:19

Je to jednoduché.

Osel Richter cestou na pastvisko vyprázdnil vnitřnosti a hýknul si blahem...

V. Čermák 9.5.2019 18:16

Re: Klasická česká

My Češi ale nyní žijeme v Právním státu, který formuloval sám Havel. Zloděj, Podvodník, či obecně Zločinec je Pouze ten, kdo je pravomocně odsouzený za Zločin, Podvod, či obecně jiný Zločin. Můžete mně prozradit, v Jakém státě žijete Vy? Mimochodem slova Fuj, či Chucpe právní stát také nezná, natožpak Upalování. Toš tak, pane Ogáve, Myšlení není asi vaše Parketa, ale jakousi divnou směsku již naučenou máte, od kohopak?

K. Janyška 9.5.2019 17:51

Sice se mi líbí, že mlátí tyhle lidi, co šéfují, zejména

Babiše a Zemana, po jejich podle mne zločineckých palicích, ale zároveň vím, že základem totality je demokracie. Je to válka a totalita všech proti všem.

Musíme tedy k demarchii, tedy k totalitě jediného práva pravého, práva soukromého nade vším, neboť ono nás ve skutečnosti řídí 24 hodin denně... Dzp.

J. Kanioková 9.5.2019 17:27

A vy jste prachsprostý hulvát

I. Břízová 9.5.2019 16:36

Re: Mám hezký večer...

Jo.Někteří se prostě takhle přesvědčují o své inteligenci, o svém protikomunistickému boji a tak

J. Kombercová 9.5.2019 16:27

Re: Mám hezký večer...

Hájková v kalhotách.

I. Břízová 9.5.2019 16:20

Re: Mám hezký večer...

Nemohu si pomoci,ale příspěvek toho pána mi nepřijde ani tak útočný, jako spíše sprostý a přihlouplý. Ale je možné, že někomu se to líbí

J. Vlček 9.5.2019 16:19

Re: Mám hezký večer...

Že byste nám konečně poradil koho máme volit, respektive koho volíte vy, pane Richtere. Té straně bych hrozně rád dopřál váš polibek smrti.

V. Novák 9.5.2019 16:18

Re: Nepřekvapí

Tak to je kandidát na lež desetiletí - Richter - a slušné vyjadřování...

J. Pospíšil 9.5.2019 15:47

Re: Mám hezký večer...

Nezoufejte, pane Richtře. Není tak zle, jak to vypadá z vašeho příspěvku, který je sprostě útočný z bezmocnosti.

J. Richter 9.5.2019 15:21

Mám hezký večer...

vytočená levičácká parta obdivovatelů slovenského komunistického udavače Andreje Babiše(Bureše) se nevzmůže na nic, než na pár negativních hodnocení mého psychického stavu.

Netušil jsem soudruzi, že ke zdravé mysli patří obdiv k takovým špínám, jako je Babiš a Zeman.

Myslím, že i vy sami v hloubi duše cítíte, že jste za idioty.

Ale nevadí, nezlobím se na vás, byli jste zvyklí celý život lézt komoušům do prdelí, tak už jste se nemohli dočkat, až tam nějakého budete mít.

K. Salajka 9.5.2019 15:19

Re: Situaci

Rád se nechám přesvědčit, že Chvilky platí někdo jiný, řeknete-li kdo. Zadarmo totiž ty chvilky nejsou. !

P. Čech 9.5.2019 13:52

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Dementů je možná více než těch chytrých, to máte pravdu. Ti se ovšem nenalézají v ANO 2011, ale ve všech politických stranách a odtud škodí všem našim občanům. Rozbili ČSFR, zadlužili stát 4 biliony Kč. Mám pokračovat?

P. Čech 9.5.2019 13:48

Re: Milion chvilek pro d e m o k r a c i i ?

Havel s tím nemá nic společného. Ten udělal jen tři chyby. Za prvé amnestii za druhé se nezasadil o zákaz komunistů a za třetí jmenoval premiérem Václava Klause. Odsouzení zločinci se dostali na svobodu, "bývalí" komunisté se rozlezli do všech politických stran a Václav Klaus protiústavně rozbil ČSFR. Jak říkám, jen tři chyby. Jeho t.zv. příznivci, zejména pražští anarchisté napříč naším politickým spektrem dělají chyby dnes a denně, Stovky chyb!

L. Kubeš 9.5.2019 13:41

Re: Situaci

Zaslepenost a nenávist pana Richtera je by byla zábavná, pokud by tady ovšem nežilo víc podobných omezenců.

J. Vlček 9.5.2019 13:40

Re: Prostě dorostla nová generace, která nezažila

Že byste kolegiálně poradil, kde je dobrá ordinace psychiatra, do které docházíte vy, pane Richtere? A nevynechal jste náhodou jednu ze svých pravidelných návštěv? Stav vaší mysli tomu nasvědčuje.

J. Uzel 9.5.2019 13:38

Re: Existuje právo shromažďovací,

Máte stoprocentní pravdu a záměr dostat Babiše do tepláků mi celkem konvenuje, ale právě proto, že je "organizace manifestací dobrá", mi to připomíná "spontánní" manifestace za mír a socialismus (i díky jednotným transparentům). Možná by bylo lepší zajímat se o to, co doopravdy chce Babišův volič (je jich skoro třetina občanů ČR), vyhrát volby a Babiše vůbec nepustit k válu. Ale jestli tohoto voliče primárně označíte za nevzdělaného venkovana, který touží mít za předsedu vlády lumpa, těžko se dá očekávat, že bude poslouchat Vaše názory. Zákopy byly vykopány a vypadá to, že cílem obou stran je zničení protivníka. Pokud se opozice považuje za inteligentnější partu, měla by najít i jiný způsob přesvědčování voliče než je demonstrace "přesvědčených" připomínající doby minulé. Tam se všichni akorát navzájem přesvědčí, jak jsou skvělí a ti ostatní špatní. Ale i když současná opozice volby vyhraje, nemůže přehlížet zájmy oné třetiny, jinak má zaděláno na "dalšího Babiše".

J. Kernal 9.5.2019 13:32

Re: Nepřekvapí

nádherný, vytříbený slovník

J. Vlček 9.5.2019 13:30

Re: Situaci

Pane Richtere, naopak vaše chytrost a inteligence, hraničící s genialitou, vás přímo předurčuje pro funkci poradce, nebo mluvčího příštího prezidenta. Už teď se má ta lůza na co těšit, podobného kašpárka by těžko pohledala.