14.7.2020 | Svátek má KarolínaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Na barikády!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 128, poslední: 13.5. 2019 12:37, přehled diskusí

Premiér má právo jmenovat ministry,:
Autor: B. Rameš Datum: 13.5.2019 12:37

občané mají právo shromažďovací, zbytek netřeba řešit.

P.S. Netíhnu srdcem k TOP 09 ani k panu Pospíšilovi, ale "vokálně menstruační blok" ... fuuj.

Promiňte, že davy nevyjadřují (opět) jednotný názor!:
Autor: D. Mach Datum: 9.5.2019 21:58

Tak zbytečný příspěvek jsem asi ještě nečetl. Jsme už ve stavu, kdy občané nesmí veřejně říct svůj názor? Zaspal jsem opět nějaký převrat? Nebo tu stále ještě máme demokracii se svobodou slova. A za názor někoho takto dehonestovat je ubohé.

Re: Promiňte, že davy nevyjadřují (opět) jednotný názor!:
Autor: P. Spáčil Datum: 10.5.2019 0:05

On někdo brání občanům svobodně demonstrovat? (:-))

Rohodl jsem se, že se polepším.:
Autor: J. Richter Datum: 9.5.2019 19:24

Neboť jsem debil s IQ tykve, volím SPD, neboť ta mě ochrání před neutuchající invazí muslimských hrdlořezů chystajících se znásilňovat naše ženy a dcery, dále budu volit ANO, neboť věřím, že čestný a poctivý komunistický udavač zařídí, že se Budu mít líp, dále budu volit každou stranu, který podporuje přímé referendum, protože to mají ve Švýcarsku a já se chci mít jako ve Švýcarsku a také dám hlas všem, kteří mě ochrání před útlakem a diktátem fašistické EU, neboť téměř nemohu dýchat, jak na mě dopadají restrikce a příkazy a zákazy a hlavně mi muslimáci buší na dveře a může za to Šóroš.

A už chci být s vámi vy kluci od Pitomia, Zemana a křivé tlamy kamarád, opravdu těžce nesu vaši soustavnou dehonestaci a zveřejňování mého zanedbatelného IQ.

Napište mně hezké slovo před spaním, prosííím!!

Politický souboj:
Autor: L. Písařík Datum: 9.5.2019 18:43

nemá pravidla, protivníka je třeba natřít i kdyby na chleba nebylo a dav přesvědčit, že ten, co nic neudělal je vinen proto, že nic neudělal. Ulice chce viníka a uplacení pisálkové mohutně roštují, aby oheň ulice náhodou neuhasl. Vznikají různé výbory svoločosvolávačů ad hoc a nikdo neví, která strana a které jméno. Víme jen o žalobníčcích Pirátech a jejich pobratimech pílících po vyšší spravedlnosti - třeba i v EU nebo EK.

Vyšuměl protokol jistého OLAF-EU vyšetřovatele, případ zmanipulovaných odposlechů pochybným novinářem, případ dividend za 1 Kč, případ rozdělení společnosti na menší a větší, případ syna ztraceného ve Schweitzu, jen Čapí hnízdo zůstáva - zřejmě proto, že je vidět.

Číst bibli není dnes ve fóru, avšak známý biblický příběh člověka, který chtěl, aby se lidé k sobě chovali slušně, skýtá tristní pokračování a otázku CO JE TO SPRAVEDLNOST?

Sice se mi líbí, že mlátí tyhle lidi, co šéfují, zejména:
Autor: K. Janyška Datum: 9.5.2019 17:51

Babiše a Zemana, po jejich podle mne zločineckých palicích, ale zároveň vím, že základem totality je demokracie. Je to válka a totalita všech proti všem.

Musíme tedy k demarchii, tedy k totalitě jediného práva pravého, práva soukromého nade vším, neboť ono nás ve skutečnosti řídí 24 hodin denně... Dzp.

Mám hezký večer...:
Autor: J. Richter Datum: 9.5.2019 15:21

vytočená levičácká parta obdivovatelů slovenského komunistického udavače Andreje Babiše(Bureše) se nevzmůže na nic, než na pár negativních hodnocení mého psychického stavu.

Netušil jsem soudruzi, že ke zdravé mysli patří obdiv k takovým špínám, jako je Babiš a Zeman.

Myslím, že i vy sami v hloubi duše cítíte, že jste za idioty.

Ale nevadí, nezlobím se na vás, byli jste zvyklí celý život lézt komoušům do prdelí, tak už jste se nemohli dočkat, až tam nějakého budete mít.

Re: Mám hezký večer...:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 9.5.2019 15:47

Nezoufejte, pane Richtře. Není tak zle, jak to vypadá z vašeho příspěvku, který je sprostě útočný z bezmocnosti.

Re: Mám hezký večer...:
Autor: I. Břízová Datum: 9.5.2019 16:20

Nemohu si pomoci,ale příspěvek toho pána mi nepřijde ani tak útočný, jako spíše sprostý a přihlouplý. Ale je možné, že někomu se to líbí

Re: Mám hezký večer...:
Autor: J. Kombercová Datum: 9.5.2019 16:27

Hájková v kalhotách.

Re: Mám hezký večer...:
Autor: I. Břízová Datum: 9.5.2019 16:36

Jo.Někteří se prostě takhle přesvědčují o své inteligenci, o svém protikomunistickému boji a tak

Je to jednoduché.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 9.5.2019 18:19

Osel Richter cestou na pastvisko vyprázdnil vnitřnosti a hýknul si blahem...

Re: Je to jednoduché.:
Autor: P. Pavel Datum: 9.5.2019 19:42

.. a čermák jako člen stáda, to musí vědět.

Re: Mám hezký večer...:
Autor: J. Vlček Datum: 9.5.2019 16:19

Že byste nám konečně poradil koho máme volit, respektive koho volíte vy, pane Richtere. Té straně bych hrozně rád dopřál váš polibek smrti.

Re: Mám hezký večer...:
Autor: J. Richter Datum: 9.5.2019 19:15

Neboť jsem debil s IQ tykve, volím SPD, ta mě ochrání před neutuchající invazí muslimských hrdlořezů chystajících se znásilňovat naše ženy a dcery, dále budu volit ANO, neboť věřím, že čestný a poctivý komunistický udavač zařídí, že se Budu mít líp, dále budu volit každou stranu, který podporuje přímé referendum, protože to mají ve Švýcarsku a já se chci mít jako ve Švýcarsku a také dá hlas všem, kteří mě ochrání před útlakem a diktátem fašistické EU, neboť téměř nemohu dýchat, jak na mě dopadají restrikce a příkazy a zákazy a hlavně mi muslimáci buší na dveře a může za to Šóroš.

Stačí?

A vy jste prachsprostý hulvát:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.5.2019 17:27

Situaci:
Autor: K. Salajka Datum: 9.5.2019 12:21

napomohl Kájínek v rukou Zemana. Jestliže rozsudek není rozsudek, není a nebude ani zproštění zproštěním. Chvilky sponzorují nepřekvapivě peníze od promigrantů. Jde o to rozleptat politický systém. Protože žádná strana dnes s programem imigrantů neuspěje, musí vítání prosadit ulice pod záminkou boje proti Benešové, proti klimatu, nebo pod jinou záminkou. Jen boj proti vraždám křesťanů a Izraelců se nějak nenosí. Leader Evropy Macron si statečně nenašel čas přijít na manifestaci, kterou sám svolal.

Re: Situaci:
Autor: J. Richter Datum: 9.5.2019 12:58

//Chvilky sponzorují nepřekvapivě peníze od promigrantů.//

Tak ty jsi dnes vítěz!!

Debilita dne, aspirující na debilitu týdne, možná i měsíce. Tohle snad vymyslel Jirka Ovčáček, nikdo jiný tak blbej býti nemůže.

Takže stále platí, jak se chceš zavděčit té nejtupější lůze a primitivům, šoupni tam imigranty.

Re: Situaci:
Autor: J. Vlček Datum: 9.5.2019 13:30

Pane Richtere, naopak vaše chytrost a inteligence, hraničící s genialitou, vás přímo předurčuje pro funkci poradce, nebo mluvčího příštího prezidenta. Už teď se má ta lůza na co těšit, podobného kašpárka by těžko pohledala.

Re: Situaci:
Autor: L. Kubeš Datum: 9.5.2019 13:41

Zaslepenost a nenávist pana Richtera je by byla zábavná, pokud by tady ovšem nežilo víc podobných omezenců.

Re: Situaci:
Autor: K. Salajka Datum: 9.5.2019 15:19

Rád se nechám přesvědčit, že Chvilky platí někdo jiný, řeknete-li kdo. Zadarmo totiž ty chvilky nejsou. !

:
Autor: L. Zach Datum: 9.5.2019 19:37

Tady máte, milý pane, seznam dárců i s částkami.

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

Když budete trpělivý, jistě najdete i Sorose!

Klasická česká:
Autor: F. Ogáv Datum: 9.5.2019 12:03

diskuse. FUJ, CHUCPE. Zloděj je hrdina, ten kdo jej chce chytit, toho upálíme.

Re: Klasická česká:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 9.5.2019 18:16

My Češi ale nyní žijeme v Právním státu, který formuloval sám Havel. Zloděj, Podvodník, či obecně Zločinec je Pouze ten, kdo je pravomocně odsouzený za Zločin, Podvod, či obecně jiný Zločin. Můžete mně prozradit, v Jakém státě žijete Vy? Mimochodem slova Fuj, či Chucpe právní stát také nezná, natožpak Upalování. Toš tak, pane Ogáve, Myšlení není asi vaše Parketa, ale jakousi divnou směsku již naučenou máte, od kohopak?

Prostě dorostla nová generace, která nezažila:
Autor: J. Chaloupka Datum: 9.5.2019 11:59

revoluci. Tak ji chtějí. Oni z toho vyrostou. Ostatně snad Churchill řekl, že kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo jím je ve čtyřiceti, nemá rozum.

Re: Prostě dorostla nová generace, která nezažila:
Autor: J. Richter Datum: 9.5.2019 12:59

Ty žiješ dojmem, že ti lidé na Staromáku jsou levičáci? A protestují proti vyloženě levicové vládě a levicovému prezidentovi?

A byl jsi s tím někde?

Re: Prostě dorostla nová generace, která nezažila:
Autor: J. Vlček Datum: 9.5.2019 13:40

Že byste kolegiálně poradil, kde je dobrá ordinace psychiatra, do které docházíte vy, pane Richtere? A nevynechal jste náhodou jednu ze svých pravidelných návštěv? Stav vaší mysli tomu nasvědčuje.

Nebude, kdo skutečně by ty ministry dělal.:
Autor: J. Chaloupka Datum: 9.5.2019 11:55

Kdo schopný se nechá denně okopávat levičáky?

Tak tohle chcete?:
Autor: F. Navr8til Datum: 9.5.2019 11:55

Problémem pražských kraválistů a mainstreamu, který dělá maelstrom ve sklenici vody je, že proti současným politikům nenabízejí reálnou alternativu. Proti Zemanovi postavili pilinami vycpaného koně Drahoše, proti Babišovi stojí politolog Fiala, klinikář Bartoš, bohoslovec Výborný a politický poutník Pospíšil. Souhlasím s tím, že Babiš, Zeman a jejich parta jsou populisté, korupčníci, egoisté, manipulátoři a měli by být vyměněni. Bohužel zatím jejich alternativa vypadá hůře než oni. Pokud se jim nepostaví věrohodné osobnosti opozice, jsou všechny ty pouliční kravály, petice a performace kontraproduktivní a přispívají k růstu volebních preferencí Agrofertu.

Re: Tak tohle chcete?:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 9.5.2019 12:02

No vyměněni Oni budou, jako každý, kdo nemá nekonečný mandát. Např. Zeman rád plácá, ale mezi tím řekne Perlu, že Tato země je Naše. Babiš se také rád předvádí, ale mezitím dohodne Zrušení Kvót, nebo narovná dlouhodobě Podfinancované Důchody a Platy, atd, atd....