25.9.2022 | Svátek má Zlata


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Milda 16.12.2007 17:06

Šlo to říci i stručněji

Džamila je ve svém úřadě neschopná.

(sprostější a kratší verze: je to krá/va)

honzak 16.12.2007 17:52

Re: Šlo to říci i stručněji

jako velký nepřítel multikulti a melounistů musím konstatovat, že ta paní není kráwa. Má akorát propláchnutý mozek. Zato fest!

Jak jsem již byl několikrát pravil/napsal - nechť ta dáma jde úřadovat do Předlic/Chánova/. Ať nechá svoji inteligenci pracovat a přemluví tu sebranku narkomanů, zlodějů, kuplířů a kurew ke slušnému životu. Jako první krok bych navrhoval (vzhledem k panujícímu počasí) přemluvit obyvatele, aby NEKRADLI ERÁRNÍ radiátory ústředního topení.

Pakliže se jí to povede, projdu v kazašském klobouku Václavské náměstí v době, kterou si paní Džamila bude přát. Ten klobouk mi přivezl syn z Pamiru. Doufám, že malá díra od molů nebude vadit.

X 16.12.2007 18:00

Re: Re: Šlo to říci i stručněji

Nenechávejte prchlivost cloumati Vašim majestátem! K čemu kazašský klobouk? Paní Džamila kazašsky neumí. Ruštinu už zapomíná, čeština jí ještě moc nejde.  Tato dáma je neřízenou střelou, částečně ovládanou vlastní rozkolísanou hormonální hladinou. A vy po ní chcete vyřešení kvadratury kruhu nebo výrobu zlata z olova. Buďte taky trochu uznalej!