15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

POLITIKA: Legrační pšouk na Hradčanech

Šéfové ODS, lidovců a TOP 09 zjevně ještě v rauši nad výsledky ve volbách do krajských zastupitelstev pateticky před sochou T.G.M. na Hradčanském náměstí představili vyjevené veřejnosti memorandum o koalici v příštích volbách do Sněmovny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Hraj 1.11.2020 10:21

Společného mají nadále pouze toho antibabiše.

Ale jednu výhodu to vystoupení má. ODS se držela posledním drápkem na hraně eventuální volitelnosti (tedy pro mne). Je jí explicitní příklon k eurohujerismu ten drápek odstřihl.

P. Pavel 1.11.2020 10:34

Mám-li si vybrat mezi eurohujerským agentem burešem, který se několikrát zesral před von der leyenovou a odkýval ji uhlíkovou neutralitu a green deal, čímž ČR zavázal k dalšímu megatunelu a ODS, vychází ODS jak menší zlo i kdyby proevropská jako svého času současný hradní čučkař.

I. Štípek 1.11.2020 10:47

Průhledná lež. Díky Babišovu kličkování tady nemáme jediného migranta.

P. Pavel 1.11.2020 12:03

Fakta, která ti nejdou pod čumák. Viz https://echo24.cz/a/SxCAt/doma-tvrdi-neco-jineho-nez-v-zahranici-babis-v-tichosti-odkyval-pokracovani-zelene-politiky

Pět a půl migranta, kteří vzápětí pokračovali do německa byla Óbr důležitá záležitost. Zato, další bilionový oze tunel, odkývaný burešem je evidentně dle jeho místních podržtašek nepodstatný.

J. Vlček 1.11.2020 13:35

Z vás, pane Pavle, přímo sálá inteligence, přímo úměrná vašemu vyjadřovacímu projevu.

Vaše jméno vás přímo pojí s nejmenovaným slovutným vojevůdcem, jež by pro slávu svého jména byl ochotný rozpoutat i třetí světovou válku. A tato vážená osobnost, při její vrozené skromnosti, by všechnu svoji slávu byla ochotna obětovat na oltář vlasti, a vzít na svá bedra fukci našeho prezidenta. Představte si, jaký to vzácný charakter.

K tomuto obětavému záměru už zbývá pouhá maličkost, a to, aby byl do této funkce zvolen. Lze jen doufat, že se k tomu nenajde dostatečné množství voličů s podobným charakterem, jakým oplývá pan generál. :-)

P. Pavel 1.11.2020 14:49

Když už ses tolik rozštěkal ratlíku, tak bys mohl pokračovat v načatém tématu, a to proč místní burešovy podržtašky tvého ražení vždycky když dostanou nějaký ten hysterický záchvat a vzteky jim jde pěna od huby, tak se ohánějí rádoby urážlivými pojmy jako "eurohujer", "brusel", apod. a přitom idol jejich (a tvého) úchylného zbožňování agent bureš, v Bruselu nedělá nic jiného než, že chodí v předklonu a hledá do které prdeIe by vlez. A když na něj von der leyenová houkne, tak se nejdřív podělá, pak srazí podpatky (aby mu to nevyteklo z nohavic) a podepíše všechno, co se před něj předloží, bilionový tunel sem, devastace průmyslu tam. Tomu říkám schíza. Chodíš s tím aspoň k doktorovi?

J. Vlček 1.11.2020 14:58

Vůbec vám nezávidím, že jste u doktora pečený vařený. Ale na druhé straně, pokud vás váš psychiatr udržuje v jakés takés pohodě, je to štěstí jak pro vás samotného, tak pro vaše okolí. ;-D

P. Pavel 1.11.2020 20:15

Ty taky závidět nic nikomu nemůžeš, ratlíku, když v návštěvách psychiatra držíš světový rekord. Při tom výsledky veškeré žádné. Je to vidět i z toho, že ses nezmohl ani na to, aby komentovat burešovu eurohujerskou předposranost, se kterou ČR připravil další bilionový tunel..

V. Kain 1.11.2020 15:43

Musíte pane Štípku bydlet asi v pěkné díře,když jste žádného neviděl.

P. Milan 1.11.2020 15:55

Bureš pro mne nevolitelný od svého objevení, ODS už dávno a tímhle si to potvrdila.

T. Hraj 1.11.2020 16:06

Ano, Babiš asi není euroskeptičtější než ODS. A vůbec celkem souhlas. Sám jsem takto uvažoval. Ale nemohu se tvářit, že tato nová trojkoalice není pro ODS žádným posunem. Je a velikým.