5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

POLITIKA: Legrační pšouk na Hradčanech

Šéfové ODS, lidovců a TOP 09 zjevně ještě v rauši nad výsledky ve volbách do krajských zastupitelstev pateticky před sochou T.G.M. na Hradčanském náměstí představili vyjevené veřejnosti memorandum o koalici v příštích volbách do Sněmovny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 31.10.2020 10:37

To určitě nejde jen sčítat, tam ještě zafunguje synergie těch, kteří pochopí na příkladu kmotra Faltýnka a Andyho bilionového dluhu za dva roky, že Prchalovo "ANO, bude líp" je jen PR obelhávání lidí.

Pěkný den.

J. Jurax 31.10.2020 14:51

Možná.

Nicméně není vyloučeno, že tento slepenec na svých patnáct procent nedosáhne. Pak by se sněmovna zajímavě pročistila.

Tedy ne že bych si to přál ...

J. Prikner 31.10.2020 11:40

Vy volíte ČSSD? Pak váš hlas asi propadne, ta strana má volební výsledky - viz volba do EP, volby do Krajů ,volby do Senátu ... tak v průměru 3 - 4 procenta. Už je volí jen bruselští podpindonosníci a velmi věrní členové, kteří věří na zázraky. Jejich vystoupení ve vládě ? Petříček - to je katastrofa je to příklad pindonosníka ,který čeká co mu řeknou aby řekl, Maláčová - co teď bude rozdávat při těch nových miliardových dluzích?, Hamáček- ten se radoval nad novým paktem o migraci a azylu z 23.9., kde mu EK dává na výběr: vezme si dobrovolně migranta za 10000e nebo si ho vezme s tím, že ho odtransportuje do jeho vlasti za naše peníze, ale jen v termínu do 8mi měsíců, nedokáže -li to, zůstane nám zdarma na krku. Věru sofiina volba. Je blbý nebo zaplacený? Snad jen Zaorálek ? Tu stranu Sobotka zcela likvidoval.

V. Církva 31.10.2020 14:08

Tak chtěl jsem napsat, že vyložený kopanec mimo parlament by si ČSSD nezasloužila.

Ale bohužel s Vašimi argumenty nezbývá než souhlasit. Opravdu nenacházím co smysluplného ČSSD vytvořila. Ještě snad Hamáček s ministerstvem vnitra působil poměrně akčně za jarní vlny covidu, ale Venezuelu s Petříčkem jste popsal přesně. A jak se nechali nachytat na pakt o migraci taky.

Holt ČSSD se svými šedými eminencemi Pochem a dalšími pracuje jen na podřezání vlastní větve.

S. Rádl 31.10.2020 9:59

Já si myslím, že ta situace pomůže tak SPD a asi i Babišovi. Jak v koalici ODS, TOP a KDU, tak v koalici Pirátů se STAN je minimálně jedna strana programově hlásící přijímání uprchlíků téměř bezpodmínečné (TOP, Piráti) a jedna s výhradami (KDU, STAN). Takže kdo sleduje situaci ve Francii, Belgii, Itálii, ..., a má pud sebezáchovy, tak přece nemůže tato seskupení volit.

J. Svoboda 31.10.2020 10:05

Xenofobů není tolik, abvy se poznalo, že považují TOPku a Piráty za strany hlásající bezpodmínečné přijímání ilegálních migrantů. I to vaše "uprchlíci" jste zvoral, ty přijme i SPD ;-D

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 10:41

Nedělejme závěry dopředu. O tom jaké terno udělá tento slepenec svým sbratřením si můžeme povídat leda po volbách. Do té doby jsou vaše úvahy jen otcem vašeho přání. ;-)

J. Svoboda 31.10.2020 10:48

Čtyřkoalice svého času získala ve volbách do Senátu 17 z 27 mandátů, takže tenhle slepenec může klidně dopadnout stejně.

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 11:15

Když se o to přičiníte vy, Pěkný dni, tak určitě. ;-D

J. Jurax 31.10.2020 15:07

Ale uznejte, že něco na tom názoru je . :-)

S. Rádl 31.10.2020 22:50

Napsal jsem téměř bezpodmínečné, jinak já jsem jeden čas Piráty volil. Nu a pokud si najdete čas a přečtete si postoj obou zmíněných stran k migraci, možná mi dáte za pravdu. Co jsem zvoral na uprchlících jsem nepochopil, ale nikdo není dokonalý.

Jinak já se za xenofoba nepovažuji, a hlavně během svého pobytu v USA jsem měl velmi přátelské vztahy s kolegy z řady mimoevropských států. A uznávám, že migrace takových pracovníků by byla přínosem. Bohužel ti o trvalé přesídlení k nám příliš velký zájem nemají.

J. Sedlář 1.11.2020 0:09

Xenofob zcela bezpečně není ten, kdo kouká k sousedům na onu dennodenní nadílku muktikulty obohacení a je z toho poučen. Zato ten, kdo tak nečiní je jistojistě osel... tudíž Pěkný den.

V. Církva 31.10.2020 14:18

Tak logikou nepochopitelná je ta první koalice. Tam jednotlivé voliče jen odradí. Myslím, že v jejich vedení se zbláznili.

Co se týká Pirátů a STAN, jednak jsou obojí spíš vítači, jednak tam nevidím rozpory s případnou voličskou základnou obou stran. Jen možná pár voličům STAN budou vadit nemyté vlasy, ale to oni spolknou.Piráti a STAn mají voličský potenciál a dovedu si představit i 20% až 30% v parlamentních volbách. Naštěstí nebudou mít s kým postavit koalici když se ta trojka možná ani nikam nedostane. S komunisty, SPD, ANO to asi nepůjde.

S. Rádl 31.10.2020 22:38

Souhlas, tak jsem to i myslel.

J. Svoboda 31.10.2020 9:29

;-D Baví mě rozbory zdejších koblih na téma - programový průnik trojkoalice a přitom nový ministr zdravotnictví potvrdil svůj podpis pod petici vyzývající premiéra Babiše k rezignaci ;-D

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 9:55

Zábavné na tom všem je to, že jediný programový průnik tohoto umělého slepence je Antibabišismus. To je totiž to jediné, na čem se uspávač hadů, kulioko a klerikán mohou shodnout. ;-D

J. Svoboda 31.10.2020 10:02

To ale vidíte jen ve vaší bublině koblih a vzhledem k infantilnímu komolení jmen tomu zjevně ani sám nevěříte. Nebo se prostě jen na víc nezmůžete, to je taky možné.

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 10:17

Úsměvné je to, když o infantilnostech mluví infantilní eurosvazák Svoboda, podepisující se kontrastně jako Pěkný den. ;-D

J. Svoboda 31.10.2020 10:34

A na tohle jste se zmohl místo argumentů, dobrý ;-D;-D;-D

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 10:48

Na argumenty tu máme vás, Pěkný dni. Vy jimi oplýváte. ;-D

J. Svoboda 31.10.2020 11:00

Máme? Vy si dokonce i onikáte? ;-D

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 11:12

Chytřejší otázky nemáte po ruce, tak saháte po těch infantilních, jako vždy. To jsou ty vaše argumenty. ;-D

J. Svoboda 31.10.2020 11:52

Když si přečtete na co reaguji, tak tohle jste mohl napsat jen z čiré zoufalosti.

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 12:51

Zoufalost, s jakou se tu snažíte prezentovat své infantilní názory, jen ukazuje na kovaného eurosvazáka, Pěkný to dni. Tomu já se mohu jenom smát, což také rád činím. ;-D

J. Svoboda 31.10.2020 17:45

Už jste sklouzl jen k lživému ad hominem.X

Pěkný den.

J. Vlček 31.10.2020 18:35

Ještě prozraďte po čem jste uklouzl vy, Pěkný dni. ;-D

J. Jurax 31.10.2020 15:14

Jako často se i zde mýlíte. On si neoniká, nýbrž myká.

J. Jurax 31.10.2020 15:12

Inu, Vy do něj koblihou, on do Vás kuliokem ... jste si kvit, ne?

J. Tulejová 31.10.2020 20:00

;-D;-D;-D

P. Dvořák 31.10.2020 10:03

Jaký vliv má dva měsíce (?) starý podpis ministra zdravotnictví na na dnešní téma: programový průnik trojkoalice?