11.5.2024 | Svátek má Svatava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mistr Jan Hus 15.3.2009 9:04

Re: Modrý komsomolec, jak se nám snaží agitovat, zvláště v době, kdy to vypadá, že

Nedělám v technickcý službách modré prasátko.

jirka.s. 15.3.2009 9:29

Re: Modrý komsomolec, jak se nám snaží agitovat, zvláště v době, kdy to vypadá, že

;-D;-D;-D Tak to je jediné, co ti věřím!!! Tedy, že NEDĚLÁŠ, ve smyslu nepracuješ! Ty totiž ani netušíš, co to tak asi může obnášet - pracovat! (Y)

dhimmi 15.3.2009 11:01

Re: Modrý komsomolec, jak se nám snaží agitovat, zvláště v době, kdy to vypadá, že

Tak potom bych to tipoval na HALÓ NOVINY,styl tvého psaní JANE HNUSE by tomu odpovídal.

janoryna 14.3.2009 16:43

jak se bude trestat

odpadlictví od dominujícího proudu v ksčm ? domníváte se,  že paní vesecká bude pokračovat v tradicích jejího zesnulého kolegy urválka ? i když, údajně má i zkušenosti z doby současné vlády...

Ladislav N 15.3.2009 0:47

Re: janoryna IP: 78.45.3.xxx

Ty toho komundíru v duši nezapřeš...

Lájoš 14.3.2009 11:25

Docela dobré

R^R^R^

-ferry- 14.3.2009 9:49

Jak je to dávno ...

... pane Víte Procházko,kdy podobným způsobem jako dnes komunisti (jal o nich píšete) se chovali příslušníci ODS.Ovládáni železnou rukou Klausovou,vystupovali jako monoblok.A byli za to chváleni... Byla to doba,kdy se transforomovalo a transformovalo o šest.Byl státní i národní majetek v hodnotě pár bilionů korun.Chudý stát,bohatý občan... pamatujete tohle Klausovo heslo? Stálo za to držet hubu a krok.Loajální odesáci si nahrabali,peníze,funkce,majetek ... Doba se trochu změnila,už toho není mnoho,co "rozdělovat".Teď se bojuje hlavně o to,aby nikdo na ty bývalé pratiky neskočil.Komunistům je vyčítáno,že neuznávají soukromý majetek.Je třeba zabetonovat současný stav a oni,ti gauneři  do toho furt vrtají.Pár novodobých soukmenovců už dokonce hovoří o jejich zákazu.ODS se začíná drolit do menších a já věřím,že i do bezvýznamných straniček.Neukojené ambice (majetkové,funkcionářské ...) se musí někde projevit.Kliku mají odesáci, v tom,že se socdem nespojí s komunisty za účelem provětrání těch majetkových poměrů.Mnohdy by totiž těžko něco vysvětlovali...Já si soukromě myslím,že ty naše v současnosti dvě největší strany půjdou do pala.Lidi začnou jejich praktiky zajímat.A pak se prosadí jiné strany.Jen zatím nevím jaké.Komunisti,nebo ta Dělnická strana? Komunisti asi ne,zapletli se už s kdekým,s Klausem,Topolánkem,Paroubkem ... A taky asi začne platit to okřídlené rčení ze třicátých let : kapitalista vytáhne šrajtofli a řekne : vidíte? Hitler mi ty prachy nechá,Stalin mi je vezme ...  Nedivme se.Před dvaceti lety začala tahle země perverznět touhou po prachách.Na prachy se přepočítává všechno.S úpadkem,který začal s Havlem a Klausem,který pokračoval Zemanem,Grossem,Paroubkem a teď Topolánkem se bude muset něco udělat.Otázka je,kdo to udělá.Zaplaťpánbu,že jsem už starej ...

jirka.s. 14.3.2009 10:50

Re: Jak je to dávno ...

Nač tak dlouhý cintát, fanouši? Stačilo jenom napsat: " Na mně nezbylo!!!" ;-P

Červená Karkulka 14.3.2009 11:36

jirko.s. ty tady máš zase dneska rozumů jak trakař řepy

Ty seš stejný pitomec jako ten zdejší Ladislav N. S tím pitomcem Ladislavem N si můžete podat ruce a můžete si dát trojitou Albrightovou.

jirka.s. 14.3.2009 15:19

Re: jirko.s. ty tady máš zase dneska rozumů jak trakař řepy

O pitomosti jsem ti, pohádková nestvůro, napsal již v 10:54! Neudržíš-li informaci 42 minut, je to na pováženou, ale zároveň je to pouze a jenom tvůj problém! Já ho řešit nebudu a ani nechci! V tomto stavu zde totiž působíš poměrně blahodárně na stav našich bránic! Konec konců, každých pět minut k životu za jeden úsměv dobrých! ;-D

Hrad 14.3.2009 22:13

Re: jirko.s. ty tady máš zase dneska rozumů jak trakař řepy

Yrka co tak vehementně sděluje o druhých, zná z vlasního života. Neprudí tě nekrofile, že již přilétli skřivani? Prožít další jaro pro takovou přestárlou zrůdu jako ty, to musí být stres.  

jirka.s. 14.3.2009 23:09

Re: jirko.s. ty tady máš zase dneska rozumů jak trakař řepy

Zbytečná starost, hovnožroute! Pro mne skřivani zpívají, tobě se/rou na palici!;-P

BTW: Něco pro zpestření tvého jídelníčku: http://www.kamoshi.com/news/hovno.jpg

ps 14.3.2009 12:11

Re: Jak je to dávno ...

Tak ono je více méně jedno jestli KSČM nebo DS. Stejně jako hitler a stalin jsou to  dvě strany téže mince jedne rudá a jedna hnědá ale obě dvě levé.  Naštěstí  s tím  úpadkem to není tak strašné, spíše naopak. Lidé totiž mají tendenci považovat svůj  osobní úpadek (v tomto případě nejspíš zaviněný stařeckou demencí) za úpadek společnosti.

hafusak2 14.3.2009 9:26

plané tlachání

Možná by se měla řada věcí poněkud uvést na pravou míru: např. V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli. Ti, kteří šli za korytem, ti už jsou dávno v jiných, povětšinou pravicových stranách. Že se dnes mladí veřejně nehlásí k levicovému přesvědčení, je v době naprosto vymytých mozků normální, nikdo si nechce dělat problémy. Volební lístek ale hodí podle svého. A že učitelka chce přednášet dějiny podle skutečnosti a ne podle představ modrých talibanců je špatné? Vím o učitelce na základce, která osmiletým dětem vykládala jako jednu z hrůz komunismu, že lidé před listopadem nesměli mít mobily, aby volali jen po pevných linkách, které StB odposlouchávala. Víte co autore: Vaše strana je prozatím jen kavárenskou stolní společností. Až bude mít alespoň 25% členské základy KSČM, tak raďte.

Ladislav N 14.3.2009 9:48

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Tzn. ti největší a nejagresívnější přesvědčení komunističtí magoři. Ti nejvíc školdili a jsou nepoučitelnými členy rudé církve.

Červená Karkulka 14.3.2009 10:08

Kolosální pitomec Ladislav N dnes opět v akci

V závěsu s jirkou.s., stejné kvality.

jirka.s. 14.3.2009 10:54

Re: Kolosální pitomec Ladislav N dnes opět v akci

To máš ale těžké, pohádková nestvůro! Pitomost je totiž velice relativní pojem, kde záleží na úhlu pohledu a hlavně na hodnotícím! Například já si o tobě vůbec nemyslím, že bys byla pitomá! Pitomost je totiž ještě velice vysoko položená laťka na to, aby vyjádřila tvé duševní schopnosti! ;-(

Hrad 14.3.2009 22:21

Re: Kolosální pitomec Ladislav N dnes opět v akci

Když prázdný šourek kritizuje duševní schonosti nějaké karkulky, to vypadá jako když někdo tleské jednou rukou. Yrko, když už, tak připusťíme že Pitomost je relativní pojem, potom ale prázdný šourek je absolutní konstanta. :-(:-(;-(... "bečet" nepomůže. Ani zametat  stopy vypelichaným ocasem:-/:-/  

jirka.s. 15.3.2009 8:16

Re: Kolosální pitomec Ladislav N dnes opět v akci

No sláva, konečně dobrá zpráva! Hovnožrout se nebude evidentně už rozmnožovat, neboť velmi zasvěceně vykládá, jak to vypadá, když má někdo v pytli vítr! Není nad osobní zkušenost!!! ;-P

Pamětník 2 14.3.2009 12:38

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Pane Ladislave N.Vy nejste schopen diskutovat ani s průměrně inteligentními lidmi.Vaše slovní zásoba je složena z urážek,vulgárních nadávek a hlavně nejste schopen respektovat názory,které nejsou zvoleny,podle Vašich.Vy nediskutujete,Vy urážíte živé i mrtvé.Vystupujete jako neomylný člověk,což byla kdysi vlastnost velmi horlivých komunistů.Jak je vidět,z té doby jste si mimo útlak o kterém rád hovoříte odnesl i povýšenecké demagogické chování.Nemám v oblibě kritizivat lidi pro jejich názory,ale těch Vašich jsem přečetl tolik,že za svým tvrzením si stojím a možná nebudu sám.

Abraham 14.3.2009 12:43

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

R^R^R^

dhimmi 14.3.2009 19:19

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Á "ctihodný a slušný" PAMĚTNÍK, co tak nemá rád urážky a sprosťárny.Ale jen když nadávají"primitivní antikomunisté",když tu nějaké tupé h(Y)vad(Y) vychvaluje komunistické vrahy a zloděje tak mlčí jak hrob. 

Pamětník 2 15.3.2009 9:45

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Vy jste nepochopil vůbec nic,ale budiž Vám odpuštěno.Mně se příčí jakékoliv vulgarity,na jiné lidi,jen proto,že mají jiné názory.Vy patříte do stejné skupiny s těmi,kteří reagují hulvátským způsobem,navíc ničím nepodloženým.Máte na tyto názory svaté právo.Mne jste nikdy neslyšel,že jsem vychvaloval někda komunistické vrahy,stejně jako rádoby příslušníky ,kteří se vydávali za 3.odboj a byli pozí obyčejní vrazi.Z tohoto ranku nevylučuji ani bratry Mašínovy,či řadu těch,kteří vraždili lidi na potkání.Zajímavé je,sestra brarů Mašínových odmítla převzít vyznamenání od našich představitelů ,protože předsedkyně 3.odboje Naděžda Kavalírová spolupracovala s komunisty i když to ona popírá.Vaše názory mne vytočit,přestože si na ctihodného a slušného nehraji,ale se spoustou hulvátů,některých diskutujících jsem se setkal před rokem 1989.Pokud si myslíte,že t o bolševikům osladíte svými výroky,tak si to myslete.A pokud jste se setkal podle Vašeho úsudku s  tupým hovadem vychvalující komunistické vrahy,tak asi čtete jiné příspěvky,pokud si jen nevymýšlíte.Víc Vám nemám co říci.Bohužel Vaše příspěvky jsou na podobné úrovni pana Ladislava a tomu jsem to řekl.No a Vy jste se ozval také jako potrefená husa.Až budete argumentovat věcně,rád si Vás vyslechnu.Pokud budete psát ve stejném duchu,jako je většina Vašich příspěvků,je toVáš názor.Pokud ho respektují jiní prosím.U mne jste stejně tak aktivní antibolševik,jako byli soudruzi v padesátých letech.Slušnost ještě nikomu neublížila.Ani těm,kteří komunismus chválí ani jejich protivníkům.Jak by jste se tvářil,kdyby ve ašem stylu hovořil Klaus či opravdu postižení??

dhimmi 15.3.2009 11:33

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

PAMĚTNÍKU,pěkně jste to napsal, ,komu čest tomu čest,ale ještě jsem ani jednou nečetl váš příspěvek,kde by jste kritizoval nechutné lži všech těch PENICILINŮ,JANŮ HUSŮ a podobných komunistických hnusáků.Kážete o morálce jen když se vá to hodí,to je fakt který nijak neokecáte.

dhimmi 15.3.2009 12:27

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Až uvidím ,že budete poučovat o morálce a slušnosti místní komunistické diskutéry,tak Vám budu věřit,že jste opravdu tak zhnusen sprosťárnami.Do té doby jsou Vaše poučky o slušnosti opravdu jen směšné a ubohé.

Ladislav N 15.3.2009 14:29

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Díky, napsal jste to komundírovi za mě. Já mu to psal podobně už vícekrát. ;-)

dhimmi 15.3.2009 15:54

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Není zač;-)

Pamětník 2 15.3.2009 18:10

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Svůj názor na Vás jsem si udělal,stejně tak i na Dhimmi.K vám dvěma už nic nemám.Nikdy jsem se nesnažil někomu vyvracet názory a mít kritiku založenou na stylu vás dvou.Nemyslím si,že je záslužné kritizovat názory svého oponenta ,oplzle vulgárními výrazy.Já jsem svůj postoj ke komunistickému režimu vyjádřil už několikrát,ale vy dva asi normální slova nemáte v zásobě.Polemizovat s vámi nebudu,stejně tak,jako nebudu reagovat na vaše narážky. jen vám oběma připomenu větu:"Bolševik nás naučil nesnášenlivosti a když má někdo jiný názor je darebák."Proč mám začít někomu sprostě nadávat,když nesouhlasí s mými názory.Vám dvěma to nedošlo ani po dost dlouhé době.Vy nejste schopni někomu něco vysvětlit,než nadávkami.Stejně tak vaše argumenty jsou tak vratké,že na ně nedokážete odpovědět jinak než nadávkami.

dhimmi 15.3.2009 18:53

Re: V současné KSČM zůstali ti, kteří z toho nikdy nic neměli.

Milý PAMĚTNÍKU ,točíte se neustále v kruhu moralizování a poučování,ale stejně jste mi pořád nevysvětlil,proč Vás nadávání ruďochům pohoršuje,kdežto jejich nedávání necháváte bez komentáře.Asi Vám ty jejich vulgarismy nevadí,protože jste vlastně na stejné lodi.Oni jsou prostě jen hloupější a přímočařejší než Vy.

Ladislav N 15.3.2009 20:16

Re: ad "Pamětník 2" z IP: 62.177.82.xxx

;-)R^