15.1.2021 | Svátek má Alice


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Zeman 14.1.2021 21:33

Nespletli jste se, jedinci typu Topolánek opravdu jsou naprosto bezcharakterní. Ale že by se jednalo o lvy salónů, tak to v případě falešného a prázdného Mirka naštěstí opravdu tak maximálně někde v tom Vsetíně. :-P

V. Hodorka 14.1.2021 17:26

Belive dobre a pravdive popsano a napsano.

V. Chrastina 14.1.2021 14:04

Pane Holásku, rád čtu vaše články, ani v tom dnešním jste nevybočil ze své obvyklé úrovně. Donalda Trumpa budou občané USA ještě rádi připomínat, jako hlavu státu, která pro ně udělala mnoho dobrého, a o příznivé odezvě jeho působení ve světové politice nelze také pochybovat.

L. Hajšman 14.1.2021 13:57

Pan Holásek hledá prostor pro "jiný" názor velmi neobratně. Vím, že je to omšelé, psát proti Trumpovi, navíc máme svobodu slova, tak proč nenapsat, že to je vlasně trochu jinak. Čtyři roky jsem žil v obavách z budoucnosti, obklopen světovou "elitou" Trump, Putin, Erdogan, Kim. Běhal mi z toho mráz po zádech, čtyři opravdoví magoři, kteří by za normálních podmínek nevyhráli volby ani v Kotěhůlkách. A to i v USA. Republikáni ve snaze získat volby za každou cenu upsali stranu ďáblu. Ano, volby vyhráli, teď ale budou muset zaplatit. Pane Holásku, nepíšete úplné věty, doplním proto tuto Vaší větu " že Donald Trump dokázal vlastně neuvěřitelně mnoho" o potřebné slovo "pitomostí". Laskavý čtenář pak teprve pochopí, co jste měl na mysli.

R. Toman 14.1.2021 14:29

Tak hlavně, že jste spokojen. Ti ostatní hráči vám zůstali ke smrti z vyplašenosti, a ještě vám přibyl starý a neschopný Biden jako protihráč. Svojí neschopnost prokázal dostatečně jako vícepresident v neblahé Obamově éře. A nečekané vítězství Trumpa bylo toho důsledkem.

L. Kubeš 14.1.2021 17:40

R^R^R^

P. Moravčík 14.1.2021 16:07

Je možné, že by v tých Kotěhůlkách nevyhrali. A že by za normálnych podmienok nevyhral ani Trump. Ale kto tie nenormálne podmienky vlastne vytvoril? Napadá ma len, tak namátkovo, osem rokov osvietenej Obamovej vlády, agresivite MeeToo, BLM a zelených ekonacistov. Ani sa nedivím, že dopálení voliči to hodili Trumpovi.

P. Milan 14.1.2021 17:34

"Čtyři roky jsem žil v obavách z budoucnosti, obklopen světovou "elitou" Trump, Putin, Erdogan, Kim. Běhal mi z toho mráz po zádech, čtyři opravdoví magoři, kteří by za normálních podmínek nevyhráli volby ani v Kotěhůlkách."

Asi jste citlivá povaha. Já mám trochu obavy z jiné, pro mne aktuálnější "elity": Angela Merkel, Emanuel Macron, Miloš Zeman a Andrej Babiš (a našel bych i další opravdové magory, Brusel jich je plná).

E. Pribijl 14.1.2021 17:57

Lituji Vás že jste čtyři roky muse žít v obavách z budoucnosti ale můžu Vás ubezpečit že ještě slzou v oku budete vzpomínat na vládu Trumpa. 20. ledna začne nová éra, tzv. reálná demokracie, a to bude teprve začátek všech obav.

P. Brich 14.1.2021 13:38

Chválím za poslední odstavec, autore.

A Topolánkovo slovo je slovo chlapa, když nejdříve Lisabonskou smlouvu označil za bull shit a vzápětí ji přes zákaz ODS a odmítnutí vlády spěchal podepsat. Na počátku bylo slovo ... A my se z té EU nevymotáme.;-€EU;-O

P. Dvořák 14.1.2021 15:56

Byl to kripl.

D. Bystriansky 14.1.2021 18:27

Když už tak kripl vydávající se za člověka s pravicovými názory! Ten komunistický armádní gympl se jednak projevil.

Š. La 14.1.2021 17:08

R^R^

F. De Winter 14.1.2021 13:34

Udělejme si výčet útoků na Trumpa, „trumpisty“ a „trumpismus“ za pouhý týden po kongresové tragédii. Trumpistou je pro tyto účely každý, kdo Trumpa neodsoudil dostatečně vehementně. Trumpismus je cokoli, co nesouhlasí s oficiálním názorem Demokratické strany a její přidružené mediální oligarchie, na prakticky jakékoli téma.

Vyhozen z Twitteru, Facebooku, YouTube a několika menších serverů, jako TikTok, Snapchat a Pinterest. S ním i jeho spolupracovníci, jako právníci Rudy Giuliani a Sydney Powellová. A dalších 75 tisíc jeho voličů, tedy trumpistů. Náhradní konzervativní server Parler, založený před dvěma roky, aby měli kam emigrovat vyhnanci z Twitteru a Facebooku, byl odpojen svými providery Amazon, Google a Apple. Kabelové servery odpojují některé menší nezávislé lokální televizní stanice. CNN kritizovala jedinou velkou protrumpovskou stanic Fox, že „neoznačila událost 6. ledna za protistátní povstání“. Nazvala ji „nezodpovědnou a nebezpečnou“, vyzvala k jejímu odpojení a kontaktovala s touto žádostí šest kabelových serverů. Odpojují se internetové prodejny patřící Trumpovi. Asociace realitních agentů s půldruhým milionem členů vydává nový zákaz jakéhokoli „projevu nenávisti“ pod trestem pokuty 15 tisíc dolarů a vyloučení. Za nesprávné politické projevy odpojují zákazníky firmy Uber, Lyft a Airbnb. PayPal ruší službu zákazníkům, u nichž zjištuje platbu dopravy do Washingtonu v den demonstrace.

F. De Winter 14.1.2021 13:34

Identifikovaní účastníci jsou některými firmami propouštěni ze zaměstnání. FBI na podezřelé výtržníky v demonstraci dostala přes 100 tisíc udání. New York Times navrhuje, aby se demonstrace prošetřila v kontextu „napojení na vnitrostátní teroristické organizace nebo zahraniční nepřátele, radikalizující americké občany“. Hillary Clintonová představuje recept, jak „zahájit proces hojení a sjednocování“ tím, že všichni prohlásí, že Joe Biden „byl řádně zvolen prezidentem ve svobodných a fair volbách“. Republikánští senátoři Ted Cruz a Josh Howley jsou v Kongresu vyzývání k rezignaci za to, že zpochybňovali poctivost voleb v klíčových státech. Biden je přirovnal ke Goebbelsovi. Rockový zpěvák Ariel Pink byl za účast na demonstraci propuštěn ze své agentury. Unie leteckých pracovníků vyzvala, aby „vzbouřenci“ již nikdy nesměli cestovat komerčními letadly kdekoli v USA. Časopis Forbes oznámil, že každou firmu, která zaměstná někoho z Trumpovy administrace, bude apriori podezírat ze zkorumpovanosti.

F. De Winter 14.1.2021 13:35

ABC News volá po čistce Trumpových stoupenců. Ozývají se výzvy, aby Trump byl digitálně odstraněn z roličky ve filmu z roku 1992 a nahrazen jiným hercem, než se bude film letos znovu vysílat. Demokratičtí kongresmani navrhují použití 14. dodatku ústavy na odstranění všech volených federálních i státních funkcionářů, kteří zpochybňovali Bidenovu volbu, a tím se „zapojili do vzpoury proti ústavě nebo poskytli pomoc jejím nepřátelům“. Časopis „National Catholic Reporter, fandící katolíkovi Bidenovi, vyzval katolické stoupence Trumpovy (polovina katolíků), aby „se zpovídali z komplicity s nezdařeným pučem“. Banky na Wall Streetu zablokovaly finanční příspěvky protrumpových politiků a pohrozily jim trvalým odříznutím, budou-li zpochybňovat Bidenovo zvolení. Newyorská právnická asociace projednává vyloučení Trumpova právníka Giulianiho za „pobuřující projevy zpochybňující prezidentskou volbu“.

Revoluční „dlouhý pochod institucemi“ je brilantně dokončen a propojen se všemi sférami občanského života, za podpory miliardářů a megakorporací. Za týden toho stihl víc, než Gottwaldovi komunisté za rok. Taková Amerika teď bude vládnout světu, než ji převálcuje Čína.

B.Kuras

L. Kubeš 14.1.2021 17:44

Souhlas s autorem !!!

D. Bystriansky 14.1.2021 18:35

Americká NORMALIZACE v praxi, tak to ani Husák s Biľakem nerozjeli. Brežněv chcípl, Lenin hnije, kde se ti Demokrati učí?!

V. Navrátil 14.1.2021 20:17

McCarthy nebo tak nějak se ten pogromistický senátor jmenoval. Asi vstal z hrobu. Stal se z něj takový fanatický magor že ho údajně nakonec museli zavřít do blázince.

J. Hajský 14.1.2021 15:27

Tak to má být, tak je to správné.

Každý kdo podepsal Chartu 77, každý, kdo byl identifikován jako účastník Palachova týdne v lednu 1989, by měl být vyhozen ze zaměstnání, nesměl nikdy letět letadlem a ředitel firmy, který by ho přesto zaměstnal měl být okamžitě zbaven funkce.

V čem se liší komunisti v ČSSR od demokratů v USA?

I. Lyčka 14.1.2021 12:02

Je smutné, když krysy opouštějí loď. Když republikáni, které Trump vyzvedl nahoru a dělali pod ním kariéru, se obracejí proti němu.

A. Koukolík 14.1.2021 11:17

Souhlasím, s vyjímkou dehonestace Mirka Topolánka. Podle mně to byl po Václavu Klausovi druhý nejlepší premiér. Svoje schopnosti dokázal právě za předsednictví ČR Evropské unii. Pamatuje ještě někdo na plynovou krizi na Ukrajině. Zvládl ji brilantně dojednal dohodu Rusko-Ukrajina a byl klid. A vládu shodil Paroubek, s ním potom odpadlíci a zhrzení politici ODS (Tlustý a spol.) A ještě něco. Mirek Topolánek jako jeden z mála mluvil jak mu zobák narostl, a papalášské manýry, tak běžné u ostatních politiků mu byli cizí. No jo, jak a co říká dneska, je jiná věc. To už platí úvaha paana Holáska, že kdo si nekopne do Trumpa, jako by nebyl.

R. Toman 14.1.2021 12:03

Toplánek zradil voliče ODS, tedy i moji rodinu. Zradil předvolební program ODS, ale i vnitřní usnesení ODS o tom, že nebudou předávat žádné další kompetence směrem k EU. A pak Topolánek podepsal LS o jejíž rodné sestře tzv. eu ústavě prohlašoval v TV, že je shit. A ještě se pak chlubil, že jeho podpis LS je navždy vytesán na nějakém mramorovém patníku v Bruselu. Když Paroubek a spol. shodili jeho vládu, tak jsem měl velkou radost. Druhý den poté měl nějaký projev v EP, a všichni ho tam měli za vola, koho zajímá projev padlého premiéra. Správně za zradu zaplatil.

P. Milan 14.1.2021 13:09

Silně tlačil na odbojné senátory ODS, aby ten paskvil odsouhlasili.

P. Brich 14.1.2021 13:40

R^

A. Koukolík 14.1.2021 15:44

Ano, máte pravdu. Podpis LS je velkou kaňkou na jeho působení. Ale pořád mám pocit, že je to stekné jako s Klausem. Nepodepíšeš, počkáme, zbavíme se Tě, vyhodíme Těl, podepíše Tvůj nástupce. Tak to chodí a jsem z toho nešťastný.Ale pořád lepší horší pravicový politik, než dobrý levicový.

R. Toman 14.1.2021 16:51

Ale, Topolánka k podpisu nikdo nenutil, a ani mu nehrozilo vyhození atd. Vyhrál volby i na základě svého slibu, že nepodepíše. A pak podepsal. Já volil ODS od jejího založení, ve všech volbách, parlament, senát, komunál atd. A volil jsem i Topolánka. A ODS jsem spoustu věcí odpouštěl. Lájos Bács, opoziční smlouva atd. Ale, chápu že politika není nikdy zcela čistá. Ovšem jsou věci v podstatě nevratné a zásadní, které ohrožují stát. A to byl i podpis LS. Tím naše rodina s ODS skončila, protože u toho stáli i Němcová, Benda, P. Sobotka atd., a ti dnes dělají, že oni muzikanti, oni nic. Od těchto lidí se měla ODS očistit.

D. Bystriansky 14.1.2021 18:40

100% procentní souhlas, mám to podobné s ODS.

P. Burda 14.1.2021 12:07

Dobrých politiků je ve světě obecně málo. Ale "Paroubků" snad ještě méně.

Že majitel firmy, kapitalista, řekne, že dělníky potřebuje, aby jeho firma byla úspěšná, jsem nečekal - ale pochopil jsem to. Že levicový sociální demokrat bude předhazovat svým voličům, že oni jsou póvl, protože on "na to má" mi rozum dosd nepobral. Ten je tak "dobrej", že dát mu sirky a poslat ho do plnírny propan-butanu, tak tam bude škrtat.

Ž. Říje 14.1.2021 12:09

Pane Koukolík, vlastně ódeesáci by místo ptáka v logu mohli mít péro - jeden jejich předseda jej kradl, druhý ukazoval.