Středa 10. června 2026, svátek má Gita
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Eva

29. 10. 2009 7:49
Info

Při koupi výrobku u jedné firmy jsem náhodou narazila na ukázku z

knihy amerického autora bestsellerů Deana Koontze. Tato kniha, pokud je mi

známo, nebyla ještě u nás publikována a po přečtení poněkud delší ukázky si

myslím, že by určitě být měla. Již dlouho jsem nečetla nic tak dobrého.

Pokud byste měli zájem, můžete si to přečíst na http://www.selax.cz Mohu jen doporučit.

0 0
možnosti

.

28. 10. 2009 23:35
!

S bezzásadovým a neukotveným Topolánkem a jeho moravskou věrchuškou, která z pravicové partaje udělala klub pro ogary " já na bráchu - brácha na mně" a malá domů, tak je s ODSkou konec. 

0 0
možnosti

woka

28. 10. 2009 21:48
Topolánek a Paroubek se nemůžou domluvit

proto musíme zvolit do čela ODS někoho jiného...asi toho, kdo se s Paroubkem tak nějak pěkně domluví na velké koalici, že...  Rv 

0 0
možnosti

hafusak2

28. 10. 2009 19:58
Jen si kongresujte, schůzujte atd.

Hlavně si tam MT nechte v čele co nejdéle, alespoň po volbách zase nedojde k volebnímu patu.

0 0
možnosti

myrta

28. 10. 2009 18:34
Mnoho kvalitních lidí

má ODS v zásobě.Gandalovič,Vodrážka,atp. To jsem se nasmála,ještě teˇd se za břicho popadám.ODS vzdejte to,rozpusťte se.Pokud tyhle považujete za kvalitiní lidi........

0 0
možnosti

lerak

28. 10. 2009 18:07
Jak mohou tak tvrdošíjně trvat na Topolánkovi, když to tak významně podělává?

Sebevražedné skony vedení ODS!

0 0
možnosti

PROKOP BUBEN

28. 10. 2009 18:32
Re: Jak mohou tak tvrdošíjně trvat na Topolánkovi, když to tak významně podělává?

Myrda Her Kules pěkně po kLausovsku vyhrožuje tu a tam odchodem a to by pak těch sirotků bylo po něm a po Klausovi příliš.....

0 0
možnosti

vlcak

28. 10. 2009 18:07
Kdyby

Tak nevím,volím ODS od jejich vzniku,ale lepšího předsedu než je Topolánek nevidím.Co Vy jste jmenoval ,to mi hrůzou vstávají vlasy.

0 0
možnosti

lerak

28. 10. 2009 18:08
Re: Kdyby

To jsi tedy ze slepeckého!Já nevidím horšího!

0 0
možnosti

zoch

28. 10. 2009 17:36
Pozice je nezáviděníhodná

Problém ODS vidím zejména v osobní rovině.  Pokud by to ale byla jediná otázka k řešení,bylo by ještě třeba dobře.  Nejsou sice schopni už vystát jeden druhého,ale to není to hlavní.

Hlavní je,že není fakticky program.  Parta oblétavající Klause by se ráda vrátila k těm jeho pindům,které povýšila na postuláty úspěšné politiky.  Všichni ale víme svoje.....  Potom je tu parta,která už pochopila skutečnou "hodnotu" VK,ale neušla ještě větší část cesty k samostatnému náhledu na realitu Plácá se jako po velkém flámu někde ode zdi ke zdi a vyřizuje si s kolegy své účty. Potom je tu parta,která má k realitě nejblíže a je kolem Topolánka,leč ten sám o sobě  je jako chůze neschopný.  Dávno jsem upozorňoval na to,že se musí rozhodnout a v tuto chvíli už měl dávno stát na proevropské straně a sbírat body z té směšné pozice Klause. Pokud by nazýval věci správnými jmény a zároveň  vystavil stranu sebereflexi oněch dvaceti let,porazil by prakticky všechny. Zjevně ale na to asi nemá. Musel by si totiž vzpomenout na zradu pravicové pozice při podpisu oposmlouvy a na jiné prličky.... Už to asi nestihne a doklopýtá do cílové pásky,kde bude poražen. Pokud bude jeho nástupcem někdo z Klausovy party,je ODS na pár let vyřízena.

0 0
možnosti

Rossi

28. 10. 2009 17:25
Hradní trouba Žantovský

Pan Žantovský staví svůj článek spíš na přáních než skutečnostech. Zajímalo by mě, v čem byla ODS ideovější za Klause. Období opoziční smlouvy mezi Klausem a Zemanem naopak bylo počátkem zmaru jakékoliv snahy voliče rozhodnout pravo-levě. Ti dva si rozdělili moc ve státě a opozice ve státě neexistovala. A byl to důvod, proč žantovského guru Klaus potom prohrál volby.

Dalším nesmyslem je tvrzení, že musí přijít někdo za Topolánka, protože tito dva jsou příliš osobní. Je to paroubkova bytostná metoda, že útočí osobně na své protivníky a bude jedno jestli to bude Topolánek nebo někdo jiný.

Třetí přání pana Žantovského otcem myšlenky: Gandalovič nebo Vodrážka jako předseda strany? To myslíte vážně pane žurnalisto? Tomu říkáte vůdčí osobnost ODS?

0 0
možnosti

zeolit

28. 10. 2009 13:25
Nestraníkům podle průzkumů byl sympatický Tošenovský.

Nevím, jestli je možné složit mandát europoslance. Asi ano. Druhá věc je, jestli Tošenovskému by se  z dobře placeného a klidného postu vůbec chtělo. Je to škoda pro ODS...

0 0
možnosti

PROKOP BUBEN

28. 10. 2009 18:18
Re: Nestraníkům podle průzkumů byl sympatický Tošenovský.

Zdá se ovšem, že Tošovskému se do vedení stávající party HIC v ODS - nechtělo.....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz