Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Eva
Info
Při koupi výrobku u jedné firmy jsem náhodou narazila na ukázku z
knihy amerického autora bestsellerů Deana Koontze. Tato kniha, pokud je mi
známo, nebyla ještě u nás publikována a po přečtení poněkud delší ukázky si
myslím, že by určitě být měla. Již dlouho jsem nečetla nic tak dobrého.
Pokud byste měli zájem, můžete si to přečíst na http://www.selax.cz Mohu jen doporučit.
.
!
S bezzásadovým a neukotveným Topolánkem a jeho moravskou věrchuškou, která z pravicové partaje udělala klub pro ogary " já na bráchu - brácha na mně" a malá domů, tak je s ODSkou konec.
woka
Topolánek a Paroubek se nemůžou domluvit
proto musíme zvolit do čela ODS někoho jiného...asi toho, kdo se s Paroubkem tak nějak pěkně domluví na velké koalici, že...
hafusak2
Jen si kongresujte, schůzujte atd.
Hlavně si tam MT nechte v čele co nejdéle, alespoň po volbách zase nedojde k volebnímu patu.
myrta
Mnoho kvalitních lidí
má ODS v zásobě.Gandalovič,Vodrážka,atp. To jsem se nasmála,ještě teˇd se za břicho popadám.ODS vzdejte to,rozpusťte se.Pokud tyhle považujete za kvalitiní lidi........
lerak
Jak mohou tak tvrdošíjně trvat na Topolánkovi, když to tak významně podělává?
Sebevražedné skony vedení ODS!
PROKOP BUBEN
Re: Jak mohou tak tvrdošíjně trvat na Topolánkovi, když to tak významně podělává?
Myrda Her Kules pěkně po kLausovsku vyhrožuje tu a tam odchodem a to by pak těch sirotků bylo po něm a po Klausovi příliš.....
vlcak
Kdyby
Tak nevím,volím ODS od jejich vzniku,ale lepšího předsedu než je Topolánek nevidím.Co Vy jste jmenoval ,to mi hrůzou vstávají vlasy.
zoch
Pozice je nezáviděníhodná
Problém ODS vidím zejména v osobní rovině. Pokud by to ale byla jediná otázka k řešení,bylo by ještě třeba dobře. Nejsou sice schopni už vystát jeden druhého,ale to není to hlavní.
Hlavní je,že není fakticky program. Parta oblétavající Klause by se ráda vrátila k těm jeho pindům,které povýšila na postuláty úspěšné politiky. Všichni ale víme svoje..... Potom je tu parta,která už pochopila skutečnou "hodnotu" VK,ale neušla ještě větší část cesty k samostatnému náhledu na realitu Plácá se jako po velkém flámu někde ode zdi ke zdi a vyřizuje si s kolegy své účty. Potom je tu parta,která má k realitě nejblíže a je kolem Topolánka,leč ten sám o sobě je jako chůze neschopný. Dávno jsem upozorňoval na to,že se musí rozhodnout a v tuto chvíli už měl dávno stát na proevropské straně a sbírat body z té směšné pozice Klause. Pokud by nazýval věci správnými jmény a zároveň vystavil stranu sebereflexi oněch dvaceti let,porazil by prakticky všechny. Zjevně ale na to asi nemá. Musel by si totiž vzpomenout na zradu pravicové pozice při podpisu oposmlouvy a na jiné prličky.... Už to asi nestihne a doklopýtá do cílové pásky,kde bude poražen. Pokud bude jeho nástupcem někdo z Klausovy party,je ODS na pár let vyřízena.
Rossi
Hradní trouba Žantovský
Pan Žantovský staví svůj článek spíš na přáních než skutečnostech. Zajímalo by mě, v čem byla ODS ideovější za Klause. Období opoziční smlouvy mezi Klausem a Zemanem naopak bylo počátkem zmaru jakékoliv snahy voliče rozhodnout pravo-levě. Ti dva si rozdělili moc ve státě a opozice ve státě neexistovala. A byl to důvod, proč žantovského guru Klaus potom prohrál volby.
Dalším nesmyslem je tvrzení, že musí přijít někdo za Topolánka, protože tito dva jsou příliš osobní. Je to paroubkova bytostná metoda, že útočí osobně na své protivníky a bude jedno jestli to bude Topolánek nebo někdo jiný.
Třetí přání pana Žantovského otcem myšlenky: Gandalovič nebo Vodrážka jako předseda strany? To myslíte vážně pane žurnalisto? Tomu říkáte vůdčí osobnost ODS?
zeolit
Nestraníkům podle průzkumů byl sympatický Tošenovský.
Nevím, jestli je možné složit mandát europoslance. Asi ano. Druhá věc je, jestli Tošenovskému by se z dobře placeného a klidného postu vůbec chtělo. Je to škoda pro ODS...
PROKOP BUBEN
Re: Nestraníkům podle průzkumů byl sympatický Tošenovský.
Zdá se ovšem, že Tošovskému se do vedení stávající party HIC v ODS - nechtělo.....
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz