16.5.2021 | Svátek má Přemysl


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. David 5.5.2021 21:12

Nu, nejsou respirátory, testy a očkování lukrativní kšeft? Covid buď požehnán ve smyslu mamonu jistých kšefstmanů.

L. Kubeš 5.5.2021 16:59

Diskuse hlupáků pod vedením trouby Bartoně ;-D;-D;-D

K. Dvořák 6.5.2021 0:50

Někdy se zkrátka zadaří :)

P. Brich 5.5.2021 15:18

https://www.youtube.com/watch?v=CCI5BppyZ0k

L. Severa 5.5.2021 13:52

Zatím se nad očkováním snáší otazníky nedůvěry, ovšem jakmile bude uznána spolehlivá vakcína mělo by být očkování povinné, jinak ten virus nezmizí.

P. Vychodil 5.5.2021 14:00

a přirozenou, pěstovanou imunitu už nepokládáte za vědecky ověřený fakt ? `No, komunisté také chtěli vládnout větru, dešti....

Š. Hašek 5.5.2021 14:07

Myslel jste jako očkování proti větru a bouřce, proti pavoukům? Když to odsouhlasí Jourová?

Povězte nám, človíčku galaktický, kterak vošéfujete, že virus zmizí!!!

Já mám problém, že nemizí bršlice, komáři, slimáci, počasí vo dovolený, ....... a vy rovnou/sofort na vira!!!

Kterýho vira??? Je jich tady sakrahodně vysoký číslo. No nic. Sedněte si, manželka Vás snad pohladí.

L. Severa 5.5.2021 15:34

Očkovám již vymizelo dost chorob, nebo byly odkázány do patřičných mezí. Nevím proč zmiňujete manželku, asi chcete být vtipný. Napsal jsem jen svůj názor.

Š. Hašek 5.5.2021 17:54

Souhlas s tím, že dost jich bylo vymezeno. Meze jsou matematický pojem, který ovšem dnes chápe jen omezený počet vysokoškoláků. Nošením čepice celkem rozumně omezím záněty středoucha.

Jenom si najděte v učebnici pro osmou třídu, že nejni choroba jako choroba.

Chřipka je hodně zajímavá. Frajeři politicko chemičtí ji "zmáknou" za rok, resp. trvale! Ti opravdu vzdělaní od ní dali ruce pryč. Opravdu vzdělaní totiž netlučou hlavou do zdi. A chápou Vesmírno.

Vy také budete stále řešit, že se Vám jeden (jediný) údaj změní o 15 %?

I. Polák 5.5.2021 11:38

Je opravdu dojemné vaše rozhořčení, že my, kteří jsme se nechali oočkovat, nesmíme mít žádné výhody. Nezdá se vám to lehounce sobecké? Je to něco o kolektivní zodovědnosti, najděte si to na Wiki

J. Vintr 5.5.2021 11:58

Jestli jste si neráčil všimnout, tak to očkování nemá s tím virem až tak moc společného. Soudruzi sami (občas) přiznávají, že se i tak můžete nakazit a přenášet virus. Tvrdí sice, že v případě onemocnění to bude mít lehčí průběh, ale čert jim věř. Stalo se dost případů, že i očkovaní lidé zemřeli na covid. Takže v tom lepším případě jde především o kšeft. Ty horší případy jsou předmětem takzvaných "konspiračních" teorií.....

R. Langer 5.5.2021 12:37

Jako naočkovaný jste rizikovější případ, než neočkovaný ZDRAVÝ člověk. Nevím, proč byste měl oproti nim mít vůbec nějaké výhody, právě naopak. ;-D

J. Vintr 5.5.2021 12:49

Výhody, které chtějí poskytnout očkovaným, jsou jednoznačně nátlakem na to, aby se co nejvíc lidí nechalo očkovat. Nařídit povinné očkování si netroufají, protože se nedá spolehlivě odhadnout, jak by lidé reagovali. Životní zkušenost říká, že když mi někdo něco vnucuje, není to zaručeně pro moje dobro.....

P. Vychodil 5.5.2021 12:58

to ses nechal naočkovat, aby jsi měl nějaké výhody ? to nebylo ze strachu z korona viru ? Nebo proto, že jsi soudružsky byl loajální ke straně ? tedy svědkům kovidovým ? taky jsi měl rudou knížku, pro její výhody ?

jako naočkovaný jste svému okolí nebezpečnější, než člověk neočkovaný...můžete spokojeně šířit více rezistentní mutace...

J. Vintr 5.5.2021 11:06

Takzvané "rozvolňováni" je samo o sobě důkazem, že politici buď ví, že všechna ta opatření nemají na šíření vlivu absolutně žádný vliv, nebo jsou úplní hlupáci. Pokud by se věřilo, že ta opatření skutečně drží šíření viru na uzdě, tak jejich rušení v situaci, kdy tady pořád virus je a jsou tady lidé, kteří by se mohli nakazit, se dá přirovnat k tomu, jako kdyby hasiči odešli od požáru, protože už hoří jen pár ohníčků. Ve skutečnosti je důvodem "rozvolňování" to, že politici zaregistrovali, že na lidi už jejich strašení přestalo působit a že tím pádem nad nimi ztrácejí moc.

R. Langer 5.5.2021 12:40

Myslím, že většina svéprávných jedinců už dávno přišla na to, že nějaký hadr na ksichtu nemá na šíření viru lautr žádný vliv. ;-)

Š. Hašek 5.5.2021 13:35

Koncilium nesvéprávných kloťáků na to přišlo po roce. A hodlalo za hadr popravovat.

Já si stejně myslím, že "cementárenští" dekláři jsou olové.

Žena se do mě furt montuje, že furt používat jeden respirátor (deponovat ho v kapse u bundy) jest pro celou rodinu nevzdělávací. Ale nebazíruje na tom.

P. Vychodil 5.5.2021 13:57

jako "starý pes" mám, oproti mladým, jednu zásadní nevýhodu, která mne v podstatě diskvalifikuje. Nevěřím apriori ničemu, co se píše...to platilo u rudého práva, platí dvojnásobně dnes...za čtení mezi řádky mě peskuje i o mnoho let mladší žena...když na to přijde, já své ženě svůj hadr (sorry:respirátor) i půjčím...alespoň má šanci se trochu promořit...jednu radu, já používám respirátor, či roušku, nebo jak se to teď nazývá, tak dlouho, dokud nepraskne guma (na tom hadru)...prát mi ho ani nenapadne, jednak to vyrábí tak, aby se to prát nedalo, a když dalo, ta se to rozpadne následně...

Š. Hašek 5.5.2021 14:15

Možná se změním, až si přestanu pamatovat, jak jsem byl "blbej v devatenácti". Dával jsem otci sodu, horší než dneska nám Šiklová s Halíkem. Pamatuji si Bilaka, což určitě Langšádlovou sere.

Vybírám si deklový volnočas třeba tím, že v rychlíku do Klatov upíjím Plzničky, ukusuji Pražskou šunku, pojídám naloženou Moravanku. Vydrží mi to vod tunelu pod Vinohradama až pod klatovskou Hůrku. 2:15 jízdní doby.

Ś. Svobodová 5.5.2021 10:58

Covid pas nahradí rudou knížku.

Š. Hašek 5.5.2021 13:39

Předpokládám, že ne.

Ještě stále není k dispozici dost blbců, kteří by se chovali jak mládež za kulturní revoluce v Číně, rok cca 1966. Ale jejich počet ( věk kolem šestnácti) nebezpečně roste. Parťáky mají v těch kolem třiceti.

S. Kubů 5.5.2021 20:23

Inu, necháme-li si tuto technologickou vymoženost vnutit - pod naivní záminkou, že se jedná o "bránu do normálního světa" - budeme se pravděpodobně brzy všichni divit, k čemu všemu může sloužit: Přes ulici na červenou - černý bod, účast na schůzi - bílý bod, žádost o devizák - předložte QR kód... (Jedná se samozřejmě o mírnou nadsázku.) O tomhle se někdejším bolševikům ani nezdálo.

Z. Velínský 5.5.2021 10:47

Jenom kousíček panu autorovi chybí k úplnému poznání. Má pravdu, že ne jenom Prymula, Arenberger, předtím i Vojtěch a Blatný - ale snad všichni ministři naší současné vlády jsou exemplární komici, každý ve svém oboru. Ten příslovečný kousíček k poznání souvislostí je, že zdaleka největší komici jsou prezident a premiér. Ti své podřízené komiky vybírají.

V. Kain 5.5.2021 10:14

Arenberger vypouští takové perly,které by si jako ministr vůbec neměl dovolit.Např.My víme,že to je protizákonné,ale stejně to zavedeme.Po takové větě už by měl doministrovat.Daleko větší nebezpečí jsou Smejkal s Maďarem.Tito dva způsobují denně naší zemi miliardové ztráty.

Š. Hašek 5.5.2021 13:43

Jo.

Domnívám se, že nejlepším ministrem zdravovědy virové by mohl být kadet Biegler.

Pro pořádek dodávám, že ve vládě "široké demobrushodnotkoalice". Předsedou bych navrhoval nějakého Lidovce, jako klidného stmelovače.

J. Hejna 5.5.2021 9:18

"tato skupina „expertů“ by měla být dle mého soudu rozpuštěna"

Jaké rozpouštědlo jste měl na mysli?

J. Kohout 5.5.2021 11:09

Měli by být vyhozeni ze svých teplých, extremně naprůměrně placených, místeček.

J. Vintr 5.5.2021 11:52

Prý velmi dobře funguje kyselina fluorovodíková....

J. Ptáček 5.5.2021 9:08

Jestli byl exministr Blatný lepší nebo horší, než jeho předchůdci a následovník, jako laik nepoznám. Ale slepě nepapouškoval názory našeho největšího experta na všechno, tedy i epidemiologii, dokázal se mu vzepřít a zkusil prosadit názor svůj. Většinou bez úspěchu.

Š. Hašek 5.5.2021 8:58

Tak to bude bezva!

V červenci budou chtít chřipkový pas ..... a ono nebude po chřipce ani vidu ani slechu. Budou jen utopení, odření asfaltem na kole a salmonelózní z majonézy.

Ten covid pas bude platit i v prosinci, až se zas začne kašlat??? Tak zas bezva! Tak už bude, podle hejhuly z ministerstva, jen jedna chřipka. Věčně! Čekají nás šťastné časy.