18.10.2019 | Svátek má LukášDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Kdo platil Přibila za pořizování nahrávek?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 29, poslední: 10.5.2017 17:59, přehled diskusí

4. nahrávka Babiše. Přiznání ...:
Autor: J. Kolář Datum: 10.5.2017 17:59

Kdy mluví Babiš upřímně? Marek Prchal a jeho politický marketing má k

upřímnosti hodně daleko. Každý volič by měl vědět, jak funguje. U voličů

ANO to platí dvojnásob.

Video na https://www.youtube.com/watch?v=0Io_Jbj080o

http://twitter.com/standashow

jistotu máme v demolracii:
Autor: M. Čihák Datum: 10.5.2017 17:28

ta nám zaručuje svobodu slova ,a kdo na ta slova má lepší odposlouchávací zařízení a agenty, ten vyhraje volby.

Diskuze v parlamentu:
Autor: J. Prikner Datum: 10.5.2017 16:23

Teď sledují v ČT diskuzi o Babišovo. Je to nesmírné kecání o ničem. Nikoho z poslanců kteří zde hovořili bych nevolil všechny vyhnal po volbách z jejich funkcí. Nikdo z členů vlády není v parlamentu přítomni, aby zodpověďeli otázky projednávané zde. Všechny řeči zde vedené jsou mediální kecy typu jedna paní povídala.teď tamkecá nějaká tetaz TOP která říká že president je bezpečnostnïm rizikem ČR. Vedoucí se řeči jsou zcela mimo, jde nynío čirý surrealismus. Prosím nevíte žádné poslance kteří zde byli pří zimní. Tak zvaní novináři zásobují hovny t.zv.kauzami a poslanci mluví zcela mimo realitu. Jediní KSČM nabádali aby poslanci se rozpustili s ukončili tuto frašku.

Poznámka:pokud bude AnoVíťezem voleb, žádný z těchto kašparů nezabrání aby byl předsedou vlády.

Proč by ho měl někdo platit?:
Autor: A. Alda Datum: 10.5.2017 15:03

Co když šlo o mnohem obvyklejší výrobní postup: nejprve zhotovím a pak budu hledat kupce a prodám tomu, kdo nebídne nejvíc.

Re: Proč by ho měl někdo platit?:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 10.5.2017 16:49

Ve vrcholné politice to tak nebývá. Strana X se obrátí na agenturu obchodující s informacemi a zadá zakázku, např. sehnat likvidační informace na osobu Y. Agentura většinou najme externího zaměstance, povětšinou bývalého vlivného policistu a zadá mu úkol. Nezajímá jí, jakým způsobem informace onen externista získá. Ten pracuje různými metodami. Sleduje osobu Y, vytipuje slabý článek a ten "těží". Buď za peníze, nebo vydíráním. Získané informace předá agentuře a ta zadavateli.

Babiš vlastně dělal totéž, ale protože je amatér, (nebo chtěl ušetřit, co já vím...), šel za informacemi osobně.

Jednou komunista, pořád komunista,:
Autor: M. Valenta Datum: 10.5.2017 14:58

a tak je to i se Zemanem. Jsou i čestné výjimky - např. Pithart.

Nějak v tom výčtu postrádám:
Autor: J. Brožek Datum: 10.5.2017 12:42

zlodějiny Babiše při manipulaci s dotacemi na Čapí hnízdo, daňové podvody téhož, trestní oznámení na politiky za ANO - např. v Ostravě, tunel za 3 miliardy Ťoka - ministra za ANO při zadávání zakázky na Kapsch, vyšetřování nevypsání výběrového řízení na EET, .............

a takhle bych mohl pokračovat pořád dál a dál. ANO dokázalo rozkrást a nakrást za tohle období stejně jako ČSSD.

Mě by spíše zajímal rozhovor s tím Přibylem.:
Autor: J. Chaloupka Datum: 10.5.2017 11:32

Musí mít asi zajištěný jiný příjem, protože jako novináře už jej asi nikdo nezaměstná. Ale to by asi na ty naše "prodavače emocí" (dříve novináři) bylo moc.

Re: Mě by spíše zajímal rozhovor s tím Přibylem.:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 10.5.2017 16:52

Dnes na Rozhas Radiožurnálu Janek Kroupa odhalil totožnost bývalého elitního policisty, který Přibyla platí. Onen policista je tzv: obchodníkem s informacemi. Je pravděpodobné, že ho najala jiná agentura pracující na zakázce.

?:
Autor: Č. Berka Datum: 10.5.2017 11:20

http://mediahub.cz/komentare/901468-recenze-pravda-o-novinarine-aneb-svatosti-sadistickeho-boha

Přibil popisuje úsporným jazykem problém Viktora – novináře, který se potýká s realitou všedního dne v novinařině. Přesněji: jednoho vydavatelství, kde jsou lidé a témata takzvaně „dovolené“ a ty, co jsou tabu. Prostě proto, že si to tak člověk v čele smyšleného titulu přeje a obchoduje s tím – se svými podřízenými a s jejich prací, a to zcela bezskrupulózně.

Tiskovina, kterou jeho lidé vytváří, mu slouží jen k jeho byznysu a prospěchu. A není horšího pocitu pro novináře, že i když odhalil zásadní věc, něco, co může měnit „dějiny“, jeho práce se zhmotní nikoliv na papíře v rotačce – jako veřejný majetek, ale skončí pouze jako zobchodovatelný artikl megalomanského majitele tiskoviny.

Vrána k vráně sedá:
Autor: A. Nový 840 Datum: 10.5.2017 10:27

Větší blábol, než je Svobodův článek, snad ani nelze napsat. Holt, bývalý "černoch", který se nutně musí zastat svého bývalého bolševického kolegy.

:
Autor: R. Houška Datum: 10.5.2017 9:36

Pane Svobodo, vysvětlení je možná prosté. Přibyl ukolovaný Babišem dobře věděl, co je jeho chlebodárce zač, a nahráváním se jistil. Babiš postupoval, jak je jeho zvykem, snažil se Přibyla "oj..ať", jak je jeho zvykem, tak to dotyčný pustil do éteru. Pochopitelně, že si napřed nechal vyplatit zadržované odměny protistranou. To ovšem nic nemění na věci, které se Babiš dopustil a která vypovídá především o tom, že nás oj..ává všechny.

Re: :
Autor: P. Götze Datum: 10.5.2017 9:46

Vase konstrukce posdtrada jakoukoliv logiku, zrejme jste ty nahravky ani neslysel. Ale to nevadi, kazdy ma pravo na nazor.

Má to logiku.:
Autor: V. Halašta Datum: 10.5.2017 12:27

Nahrávání vlastních rozhovorů Přibilem pro jištění je zcela logické, to nelogické může vysvětlit Přibilův prodej notebooku, němž mohlo zůstat leccos.

Vfrána k vráně sedá. :
Autor: J. Kulheim Datum: 10.5.2017 8:25

Nahrávat rozhovor bez toho, aby o tom nahrávaný věděl, je darebárna. Nechci spekulovat o tom kdo je větší darebák. Jestli ten kdo rozhovor natočl a zveřejnil nebo ten který mluví. Skutečností je, že se jednalo o setkání hochů, kteří měli společné téma k rozhovoru a zejména společné zájmy. Podstatné je to o čem spolu tito pánové, politik a novinář, mluvili.

Myslím, že oběma pány by se měly zabávat orgány činné v trestním řízení.

:
Autor: R. Houška Datum: 10.5.2017 9:37

Přesně tak

Zajímavé soudruhu Svobodo,:
Autor: P. Lenc Datum: 10.5.2017 8:21

tak novinář Babiše k něčemu tlačil a dokonce provokoval? Pokud tomu je opravdu tak,tak si vůbec nedovedu představit, že takový člověk může vykonávat ministerskou funkci.Ono je opravdu zajímavé, jak se dá jednání Babiše omlouvat a vymlouvat.Zatím kňoural o tom jak mu všeci ubližují pouze Babiš.Nyní se objevuje celý soubor kníkalů s dirigentem Babišem, kteří budou jednohlasně kníkat o"provokaci zorganizované Chovancem a Kalouskem".No nevěřte jim.

Vidíte,:
Autor: I. Schlägel Datum: 10.5.2017 8:03

Babiš chce řídit stát jako firmu a neumí si udělat pořádek ve vlastních novinách? To je škandál, minimálně na demisi. Je zřejmé, že Přibyl nejednal sólo a že o jeho činnosti museli alespoň okrajově vědět jeho nadřízení. Informací ve veřejném prostoru je k tomu dost. Z nahrávek je zřejmé, že Babiš nikam tlačený není, ale že s Přibylem téma sice zdrženlivě, ale konstruktivně probírá. Rozhodně Babiš nepůsobí jako někdo, kdo se cítí vydírán a zneužit, to by poslal pana Přibyla do zadele v první minutě rozhovoru a nebylo by co nahrávat.

Re: Vidíte,:
Autor: J. Kulheim Datum: 10.5.2017 8:26

Myslím, že se tito pánové nesetkali poprvé. Možná, že pan Přibyl ječtě něco uvolní.

kdo pořídil záznamy?:
Autor: M. Šejna Datum: 10.5.2017 7:55

pokud se Přibil sešel s Babišem vícekrát a pokaždé jinde a v jiný čas, a byl z tohoto setkání vždy pořízen záznam, pak jen opravdový idiot si může myslet, že ty záznamy pořizoval někdo jiný, než Přibil nebo Babiš.

Leda, že bychom předpokládali, že Přibil chodil na sch§zky s Babišem vždy v doprovodu svého řídícího důstojníka. To pak jóóóó. To pak určitě záznamy pořizoval "někdo jiný".

Ale vzhledem k tomu, že na záznamech se hovoří o vynesení policejních spisů a soudruh Chovanec je i po tomto sdělení zcela v klidu a nevzrušuje ho to, pak nejspíš lze tušit, kdo úkoluje toho řídícího důstojníka, co řídil Přibila, a zároveň byl v roli to "jiného" který pořizoval záznamy.

Re: kdo pořídil záznamy?:
Autor: A. Nový 840 Datum: 10.5.2017 10:20

Vás řídí kdo, pane Šejno? A nebo je to jen vaše lezení AB někam?

https://video.aktualne.cz/dvtv/pribil-byl-clovek-na-cernou-praci-mel-plnit-zajmy-babise-rik/r~f2a79d0a34cd11e7bc55002590604f2e/?redirected=1494404108

Docela zajímavé.:
Autor: J. Štrobl Datum: 10.5.2017 7:24

Bývalý předseda KSČM Svoboda se přisál na Babišův cecík.

:
Autor: J. Vavruška 637 Datum: 10.5.2017 6:24

Další Babišův agent vecpal "analýzu“ do Neviditelného psa... Samozřejmě, že Babiš "neovlivňuje" média, která vlastní. A prudký nárůst Babišových nohsledů na NP nikdy dříve nepublikujících, z nuly na nejméně jednoho denně, je samozřejmě náhodný a přirozený...

Re: :
Autor: V. Halašta Datum: 10.5.2017 7:10

Tak je to prostor nezávislých Lidových novin.

Přibil?:
Autor: S. Sedlák Datum: 10.5.2017 6:24

Musel by dostat zlatý grál, aby tohle nahrál. A když by nahrál, aby to pustil dál.

Re: Přibil?:
Autor: V. Halašta Datum: 10.5.2017 7:12

Já osobně bych věříl, že si nahrávky dělal "pro jistotu" sám pro sebe a pak je, na nedůsledně vymazaném disku (třeba zformátovaném), prodal se svým notebookem.

Co to je za blábol?:
Autor: L. Novák 475 Datum: 10.5.2017 5:11

Už včera byla zveřejněna zpráva, že záznam pořídil někdo jiný. Rozvádět to nebudu, prošlo to tiskem...

To je úsměvné:
Autor: D. Bokr Datum: 10.5.2017 0:24

Vy si opravdu myslíte, že Chovanec nechá vyšetřit ty odposlechy??? Neudělá vůbec nic, protože by odhalil buď sám sebe někoho ze svých blízkých. Vždyť už preventivně vloni v létě "přeorganizoval" vyšetřovací útvary tak, aby už nic nevyšetřily.

Prý server Šuman:
Autor: V. Halašta Datum: 10.5.2017 0:16

a snadno dohledatelná IP adresa....

A ten zbytek je stejně "inteligentní".