Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Jsem luční senátorka

Mezi advokáty totiž máme takové ustálené pojmenování pro ty z nás, kteří provozujeme praxi na venkově: luční advokát. Tak proč ne luční senátor. A jako luční senátorka křizuji svůj obvod a moc mě to baví. I poučuje.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

Hezké jako vždy - držím palce R^R^R^

0 0
možnosti
DS

Paní K. píše pořád jedno a to samé. Bojuje za "normální" svět. Ale to bychom si nejprve museli definovat, co to vlastně normální svět je. A co je svět nenormální. Možná, že tak trochu tuším, co paní K. normálním světem myslí. Tak ji mohu ubezpečit, že on takový svět pořád je. Jen to chce neposuzovat jej dle toho, co nám sdělují média. Neboť zprávy v nich, toť jedno veliké tržiště senzací, abnormalit, jedinečností a rarit vydávaných za normu. V reálu je svět kolem nás povětšinou normální: chodíme do školy, do práce, vychováváme děti, scházíme a rozcházíme se, hádáme se, nakupujeme, šetříme... A pak: Ve svých skoro 63 letech jsem dospěl k tomu, že každý lidský jedinec obývající tuto planetu (muž, žena, trans, L, G, B...) je svým způsobem blázen resp. v tom či onom se výrazně odchyluje od normy. U někoho to poznáme hned, u jiných později. Příklad: Paní, střední věk, VŠ. Po léta jsem ji bral za úplně normální, až jednou se odmítla vyfotit. Vypadlo z ní, že fotky berou lidem duši a začala nám kázat o andělech a indigových dětech. Pokud jde o mne, určitě jsem blázen i normální. Jak v čem a jak kdy. :-)

0 0
možnosti
PB

P90e92t92e 15B38r83i94c65h

28. 3. 2023 13:46

Buďte v klidu. Blázen jste stále, jen Vám to někdy připadá normální ...;-D

0 0
možnosti
Foto

To jee od vás, paní senátorko, moc pěkné, chválím vás. Víte, kde mají co dobrého nebo potřebného a to znamená, že opravdu znáte svůj obvod. Sic jsem pouhý důchodce, ale taky vím, že koleno se hodí koupit v Ivančicích a chleba v Jaroměřicích. A když nikam nejedu, tak nakupuji na Křížové a chleba zábrdovický.

0 0
možnosti
IF

I17v15o 15F49e36n32c54l

28. 3. 2023 8:46

Podle mě senátor má fungovat zrovna tak. Ostatní si mohou brát příklad u paní Dany!

0 0
možnosti
VM

Ony ještě někde existují české hospody ( národní kulturní památka ) ?

0 0
možnosti
JJ

J86u84r13a 38J45u38r51a46x

28. 3. 2023 16:23

Ne. Jsou z nich nekuřácké mléčné bary, v nichž arciť podávají i pivo.

0 0
možnosti
Foto

J26a93n 77R21y66b55n86í37k

28. 3. 2023 8:13

Vidíte, a mě zajímalo, jak se zachováte při kradácké novele důchodů. Tak nejprve jste ve výboru byla proti, na plénu jste se při hlasování rozmyslela a ZDRŽELA. Tím jste tomuto zlodějství nezabouchla vrata, nýbrž jej nechala projít dál. To ostatní jsou pindy jako u drtivé většiny tohoto nenažraného a především zbytečného spolku zvaný Senát!!

0 0
možnosti
JK

Škoda, že normálnost se vytrácí a už je považována spíše za výjimečnost.

0 0
možnosti
FN

Svět je podstatně větší a mnohotvárnější, než se nám snaží namluvit média a politici, jejich obzor končí na hranicích města Prahy.

0 0
možnosti
Foto

Rozdílné vidění světa je dáno především výši měsíčního příjmu od státu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz