17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
haui1 1.5.2007 0:33

Zkrátka jednoduchá řešení

pro jednoduché lidi. Co jsme si zvolili, to máme. Bohužel.;-(

Vlali 1.5.2007 0:44

Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Souhlasím, lépe bych to nenapsal.

kopec 1.5.2007 1:33

Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Autor si vzal na musku pouze zelene a jejich cinnost ve vlade.Ovsem daleko jednodusi reseni nabizi sama matka ODS.Malo se vybere na danich -zvysme DPH,chybi penize ve zdravotnictvi -zavedme poplatky u lekare.Mame problemy s romskou populaci -vystehujme je z mesta.Sankta simplicita.

mik 1.5.2007 1:40

Re: Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Jesteze to soudruh Pablbek za nas vyresi, vidte soudruzi.

janiga 1.5.2007 9:25

Re: Re: Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Ano, za všechny problémy může Pablbek!!, ještě že náme takové vševědy jako mik, kteří na to přišli!!

Realista 1.5.2007 6:52

Já myslím, že na ně také v brzku dojde...

lidská hloupost nezná stranickost. Apropó, proč něco nenapíšete Vy?;-D

akai 1.5.2007 12:17

Re: Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Zajisté, ODS zvýší DPH z 19% na 15%. A až se naučíte číst, možná vám trkne že "ten kdo vystěhoval sociálně nepřizpůsobílé z města" s ODS nemá nic společného. ;-P

kopec 1.5.2007 12:46

Re: Re: Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

skutecne mi to neda,pane akai , nechal jsem se vyprokovat k odpovedi na vas blabol.Vy Odesaci strasne podcenujete lidi.Ukazte mi kde v navrhu reformy je snizeni DPH na  15%.Je tam pouze zvyseni spodni hranice na 9%! A i kdyby byla zavedena rovna dan 15% jak troubi Vlastik, je to v kazdem pripade zvyseni dani o 10% u nezbytnych zivotnich potreb. A ten kdo vystehoval romy z mesta je mistopredseda Topolankovy vlady Cunek. ktereho Topolanek a tedy ODS uz pul roku kryje,aby se nerozpadla koalice.Maji toho moc spolecneho.Minimalne vladu.

EmilXX 1.5.2007 14:48

Re: Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Zelená řešení jsou ovšem mnohem "prozíravější," pro zvýšení čistoty ovzduší se zavedou "ekolofické" daně na plyn a elektřinu a pak možná ještě na uhlí. Kdy zavedete ekologické daně na spalování starých holínek a pneumatik? Naštěstí, těchto "alternativních" paliv, která v praxi skutečně nahrazují stále dražší plyn a elektřinu není dost, což mají společné s vámi propagovanou biomasou.

Abdéřan 1.5.2007 5:46

Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Mnozí mají to, co si nezvolili, bohužel.;-(

Bobby Brown 1.5.2007 9:21

Re: Re: Zkrátka jednoduchá řešení

Ano, tak s tím naprosto souhlasím...