19.1.2022 | Svátek má Doubravka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Nový 3.7.2009 22:55

souhlas

není co dodat R^

Divící se 3.7.2009 18:59

Ale, ale ...

Z článku pisálka Krejčíhho: "Proto mi snaha získat zpět ztracené sympatie pomocí popravených a vězněných sociálních demokratů připadá ohavná. " ....... OMYL - ohavné je, že Krejčí nazývá vyslovení pravdy ohavností. Zřejmě tento ODS-ácký poskok zuří, že se ODS nemůže vykázat žádnými poopravenými členy !

Nový 3.7.2009 22:58

Re: Ale, ale ...

Bohužel po těch popravách,  ČSSD  mnoho slušných politiků, kteří  by se  nějak  významně  lišili od  komunistů,  nezbylo !

cipísek 2.7.2009 20:31

To se zase Tvrdík vyznamenal !

2.7.2009 18:04

Vám s autorem

Vždy se ozve ten kterej je živej a udělal jen to svý hovno před svým kurníkem

Petr metr 2.7.2009 20:02

Re: Vám s autorem

No ti mrtví,co je poházeli okolo silnice komouši při budování toho debilního socialismu již nic říci nemohou. A komouši co nalezli k socanům? Těm vůbec pohrobci Klémy nevadí,Paroubek se již těší jak s nimi bude vládnout. Jenže to má malou chybičku, klesá mu to klesá ani Borůvková ani Brožová mu to nepostavila a Bobošíková se pokusila ale také se jí to nepovedlo. A najednou ten největší hulvát který pomocí 30,00 Kč nakoupil voliče Paroubkovi začíná socanům vadit. Nečtou zřejmě naše komentáře, my jsme to tady tvrdili ještě v době, kdy si z něho dělal srandu Zeman. Tak mám dojem, že průzkumy veřejného mínění Tvrdík falšuje a přivádá Jiříka v omyl.;-)

petr metro 2.7.2009 21:09

Re: Vám s autorem

a co říkáš tomu Tlustýmu a tomu Klausovi co dělal v prominentním komunistickým prognostáku s Dlouhým a předsedovi SSM Bendlovi-nějak se nám ti antikomunisti odbarvujou-chce to nenechat se unést debilníma kecama

hm 2.7.2009 21:14

Re: Vám s autorem

Občas mě rozesměje literární dílko vytrvalého pana emeritního Jiřího Krejčího.Ani dnes

nezklamal  - "Protože pocházím ze sociálnědemokratické rodiny,nemohu nechat inzerát

bez povšimnutí".Pane Krejčí,nyní když jste nám prozradil odkud že pocházíte,tak nám ještě

prozraďte odkud se ve Vás bere ten úžasný vlezismus.

kyselina sírová 2.7.2009 17:14

Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem

Soudruh Pohrobek, Soudruh Dráth-Psychopat, Soudruh BSobotka, Soudruh Tvrďas, Soudruh Neostalin-Zavorálek, Soudruh Škodrmach

Hrad 2.7.2009 18:56

Re: Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem

Už někdo ze zarytých bojovníků proti „totalitám“ stihl spočítat všechny ty statisíce lidských obětí, které musely zemřít v zájmu boje za „demokracii“ a „lidská práva“?

R.J. 2.7.2009 21:13

Re: Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem

Ano, spočítal, ale  to zase připiš na vrub ruzným šmejdům. Jinak, co ty uvozovky ? To myslíš vážně ?

turbo 2.7.2009 16:17

CSSD se brani primitivnim pravicivym pisalkum

proto vcas upozornila na MODROU PROPAGANDISTICKOU KAMPAN--bolsevicky dustijnik byl napr jisty TOPOLANEK -ten pochazel z komunisticke rodiny

jirka.s. 2.7.2009 16:19

Re: CSSD se brani primitivnim pravicivym pisalkum

Hezké! V liháči právě shánějí tiskového tajemníka! Nechceš to vzít??? Tvá úroveň by pasovala!!! ;-)

H.K. 2.7.2009 16:57

Paroubek vtahuje komunisty do vlády.

Každý pochází z nějaké rodiny. Důležité je jak se chová a co dělá. Paroubek, Rath, Škromach dělají komunistickou politiku jakou jim diktuje pan Filip a jeho pomocníci. Vtahují komunisty do vlády. Topolánek se narodil v komunistické rodině a Paroubek buduje komunismus.

beta 2.7.2009 22:20

Re: Paroubek vtahuje komunisty do vlády.

ja z pravicove politiky bleju--zajmy smejdu Dalika REbicka haji jen ODS

Bimbrdle 2.7.2009 15:48

Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

To je moje (a nejen moje) zkušenost, pane autore. Jinak s Vámi úplně souhlasím. Lidská blbost je opravdu nekonečná. Ostatní strany u nás také za mnoho nestojí. Co zbývá? Volit pokud možno nejmenší zlo. Děsí mě to, že ČSSDKSČM si může dělat opravdu cokoli a stále dost lidí je bude volit.

Ludva 2.7.2009 17:57

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

Děsivé byly vlády ODS - druhá Klausova a Topolánkova. Ekonomika v rozpadu a dokonce se musí porušit ústava, aby se zkrátilo volební období. Za 8 let vlády ČSSD to byla pohoda.

Vidlák 2.7.2009 20:21

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

První Klausova vláda 1992 - 1996 měla státní rozpočet vyrovnaný. Druhá "předsarajevská" 1996 - 1998 měla schodek 20mld. korun. Kvůli tomu Klaus zaváděl levicí zesměšňované úsporné balíčky. Osm let té - podle Vás pohodové vlády ČSSD - vygenerovalo schodek 1000mld. Prostě pohoda. Obzvláště trestuhodné je, že se tak stalo v mimořádně příznivé době celosvětové konjunktury. Topolánek začal v období počínající recese, a dluh zdědil po socialistech.

Nebo víte o nějakém zásadním zákonu, který Topolánkova vláda přijala a který ze dne na den uvrhnul zemi do recese? Jenom mi proboha neříkejte, že za vše může 30,- Kč poplatek u lékaře.

Ludva 3.7.2009 8:09

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

Hlavně že Klausovy dluhy po zpackané privatizaci byly schovány ve vytunelovaných bankách a podnicích a ČSSD je musela sanovat. Dluhy na vrub ČSSD zdaleka nečinily bilión. Nevíte o tom vůbec nic. A konečně, proč po těch letech utahování opasků trochu lůidem nepomoci ? Zasloužili si to. Raději se podívejte na zadlužení po ČSSD v procentech HDP - bylo na Evropu nízké a přijatelné. Žádný strašák.

Gardnes 2.7.2009 20:23

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

To byla taková pohoda, že jsme měli za 4 léta vlády ČSSD 4E ministerské předsedy : Zeman,ŠpaDLA, gROSS, pAROUBEK. pANEČKU TO BYLA POHODIČKA A JEŠTĚ K TOMU ZA zEMANA ZÁKLADNÍ REKONSTRUKCE VLÁDY NAVÍC, A TO MOHLY DĚKOVAT kLAUSOVI, ŽE DRŽEL OPOSMLOUVU.

Jerome 2.7.2009 21:00

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!

Existence politické kultury Jiřího Paroubka a spol. je pro příliš mnohé z minulosti šťastnou satisfakcí.  Stávají se lidmi bez viny  za marasmus  půlstoleté vlády jedné strany. Budou volit oranžádu nikoli kvůli Paroubkovi, ale kvůli sobě...A Paroubek to samozřjmě ví. Zda bude víc těch, kteří mají minulosti plné zuby, než těch, kteří v ní vězí až po krk, to ukáží až vlastní dny voleb.

Malý Aston 2.7.2009 15:17

Tak ať se sloučí a bude jasno!

Komunista bez diktatury proletariátu je normální socan. Napřed byl socan,pak přišel Léňa s diktaturou a vznikl komouš. A Filip říká a Grebeníček kýve hlavou, že diktatura proletariátu není jejich snem takže jsou vlastně také socani. Ale jak říká BoBo hodně náčelníků a málo indiánů. Ale mohou být řízeni  kolektivním  vedením a střídat se každý týden. V sudý týden Paroubek a pak zase Filip. To by možná šlo, co říkate přátelé bývalí soudruzi?;-P

David 2.7.2009 14:21

Sloučení a nesloučení sociální demokraté

Nedávno jsem vezl a pak doprovázel svoji dost starou matku na setkání jejích spolužáků. Stařečkové a stařenky se tam mimo jiné dostali k tomu, kdo z nich byl sloučený sociální demokrat a kdo sloučení odmítnul. Dodnes si to ty lidi připomínají, dodnes to na sobě vidí. Ten sloučený se dostal k lepší mzdě a má dnes lepší důchod. Ale hrdost a čest, má před svými vrstevníky v prde1i tehdy i dnes.

Paroubkova a Ráthova sociální demokracie je dědicem těch sloučených sociálních demokratů, ne těch slušných. Mrtvé uráží a znevažuje v prvé řadě ten, kde s dědici jejich vrahů uzavírá koalice na krajích a chysté se to udělat celostátně.

varan 2.7.2009 14:39

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté

Davide, souhlas. Takovým "nesloučeným" soc.dem. byl i můj prastrýc, který poté, co mu předložili k podpisu komunistickou legitimaci, tuto přetrhl, hodil ji příslušnému funkcionáři pod nohy a pravil, že se ho nikdo na nic neptal a on s tím nesouhlasí. Tolik rodinná legenda - skutečnost byla taková, že to naší rodině bolševik nikdy neodpustil. A můj prapředek by musel z té dnešní soc.dem. rotovat v rakvi jako ventilátor. Autor článku se znechutil naprosto oprávněně.

jirka.s. 2.7.2009 16:32

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté

Nu, můj děda (ročník 1878), kterého honili policajti po městě ještě když demonstroval za osmihodinovou pracovní dobu, se toho "slučování" naštěstí nedožil ! Měl štěstí ! Nejspíš by taky skončil v kriminále, pokud ne ještě hůř!!!  Dneska by ovšem taky nejspíš kopal do víka, když by se mu doneslo, cože za svoloč se to vydává za sociální demokraty, pakáž, která by byla schopna prodat vlastní babičku, pinglové, bastardi, lupiči i vrazi !  Rozhořčení pana autora tudíž též velmi dobře chápu!!! Je to od těchhle individuí jenom bohapustá drzost dovolávat se  čestných a neprodejných sociálních demokratů! Poslední skutečný sociální demokrat v této straně byl pan Battěk!!!  ;-(

Věra 2.7.2009 21:39

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté

Můj děda byl jen o rok starší (1877), taky se naštěstí slučování nedožil. Musel by v hrobě rotovat až do skonání věků.:-( Dědeček mého zeťáka, který nedávno zemřel (85 let), byl starý sociální demokrat a chudák netušil, jak to teď vypadá a tak naposledy volil ČSSD. Marně se mu to všichni snažili vymluvit ...

Karel K 2.7.2009 14:17

Sprostota první třídy

Zmiňuje se snad inzerát také o tom, že socdem se připojila ke komunistům po únor 1948, takže vlastně jim  v těch zločinech pomáhala? Pravda, zavinil to ten zrádce Fierlinger, ale co udlělali proti tomu členové? Je to sprosté už proto, že socani za pomoci komunistů nedávno svrhli vládu a možná připravují spojení s komunistickou stranou -  která se hrdě hlásí ke své vražedné tradici - už tento podzim.

Hrad 2.7.2009 18:59

Re: Sprostota první třídy

Už někdo ze zarytých bojovníků proti „totalitám“ stihl spočítat všechny ty statisíce lidských obětí, které musely zemřít v zájmu boje za „demokracii“ a „lidská práva“

mak 2.7.2009 13:40

pekny clanek, preji slusnym clenum cssd lepsi vedeni

ale musite si stranu vycistit sami. Nikdo jiny to za vas neudela.

Marat 2.7.2009 12:58

Komunistum bylo jedno, koho vězní a koho popravují.

Komunisté věznili a popravovali nejen straníky ale i nestraníky. Těch ze socdem bylo proti jiným málo. Jenže ti socdem sloužíli čertu a tak si je čert vzal.