16.5.2021 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

POLITIKA: Humlova kličkovaná pokračuje

Stanislav Huml je stranou ČSSD jmenován do jejího expertního týmu za resort ministerstva vnitra. Koaliční partneři se ještě nevyjádřili, ale asi budou žasnout, jak Stanislav Huml dokázal kličkovat jako straník jedné strany, druhé strany, nestraník za druhou stranu a zase straník za tuto druhou stranu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 21.11.2013 13:54

Bude se tam cítit dobře

Ve straně pokračující ve šlépějích pánů "zázračně zbohatlého Grosse, obsahem svého trezoru překvapeného "agenta" Kavana, zavřeného zlodějského ministra financí I. Svobody, "kakaového" Krause, grippenového a airbusového korupčníka a úspěšného likvidátora našich aetolinií Tvrdíka, naše lesy přítelíčkům "rozdávajícího" Palase, např. ČSOB ("Bruselu") oddaně sloužícího pučistu B. Sobotku, na vše zdroje majícího Špidly, dluhomilného Paroubka, nevinného bojovníka proti korupci MUDr. Ratha, trvale úspěšně před vlídnou "spravedlností" prchajícího Wolfa....se pan Huml určitě pevně usadí, pokud ho ovšem nějaký "přítel" nezastřelí.

Ti "šibalové" z ČSSD se od většinou pouze údajných kmotříčků z ODS liší nejenom tím, že toho (údajně) ukradli víc, ale především tím, že nás (naši ekonomiku) poškodili cca desettisíckrát víc než kolik toho (údajně) ukradli.

J. Navrátil 19.11.2013 21:23

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

Rakušané denní svícení zrušili.

P. Kmoníček 19.11.2013 16:58

proč?

A potom se někteří lidé diví,že se mezi sebou členové ČSSD střílí.

D. Ondrejkovič 19.11.2013 16:43

Autorko nemáte pravdu!

Paní autorka píše: "Vnitřní regule ČSSD dovolují do Sněmovny kandidovat jen těm členům, co pro stranu odpracovali šest let. Nečlenové samozřejmě nemuseli odpracovat nic, a protože Huml podmínku šesti let nesplňoval, přerušil členství a reguli obešel"

Toto v uvedeném kontextu NENÍ PRAVDA, neboť Stanovy ČSSD v článku 49 (Zásady personální politiky), odst. 1 hovoří jasně o tom, že kandidát či náhradník museli být ke dni sestavování kandidátek alespoň jedno volební období poslanci Parlamentu ČR (případně museli zastávat jinou veřejnou funkci tam vyjmenovanou), NEBO být ve straně nejméně 6 let.

Autorka tedy buď špatně četla (to by bylo pochopitelné - kdo se dneska taky obtěžuje číst, že) a nebo je její dezinterpretace ryze ÚČELOVÁ.

Doplňuji, že se Stanislava Humla nijak nezastávám, protože ho znám jen zběžně, ale tohle je prostě LEŽ.

L. David 19.11.2013 15:56

Slizký úhoř vždycky nějak proklouzne

Z. Švrček 19.11.2013 12:55

Pořád pláčeme, ale na špatném hrobě.

protože kdo takové lidi posílá svými kroužky přes půl kandidátky dopředu, ne-li volič? Má-li již někdo to odhodlání dát takovému kroužek, musí zároveň dát hlas i té ČSSD! No nekupte to!

V. Kain 19.11.2013 12:17

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

V Rakousku bylo denní svícení také povinné,ale po dvou letech zkušebního provozu zjistili,že to nemá absolutně žádný efekt a tak od toho upustili.Ne tak ovšem v tom našem kocourkově.Tady se prosadí naprostá hovadina a držíme se jí jako h...o košile.Takže svítíme jako splašení i když v létě svítí slunce na plný plyn a naši čačští policisté vychovaní právě takovými komunistickými Humly dávají pozor zda svítí všichni.Pokud ne, tak hned pokuta.

V. Kain 19.11.2013 12:10

Re: Výnosná prostituce

Velmi dobrý postřeh.Křiváci všeho druhu jsou v ČSSD vítáni.Z Humla ten bolševismus přímo čiší.

D. Krajíček 19.11.2013 12:01

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

Svícení přes den bylo přijato s obdivuhodnou rychlostí pro následující logickou úvahu. Nic to sice v oblasti bezpečnosti nepřinese, ale díky svýšené spotřebě se na spotřební dani za paliva do kasičky státu dodá víc chechtáků.

Čert vem ekologii, CO2 a globální oteplování, čert vem závislost republiky na dovozu ropy od islamofašistů, čert vem nutnost skladovat větší státní hmotné rezery na 90 dní a o to větší jejich rozkrádání.

Například v Egyptě se běžně nesvítí v noci vůbec a překvapivě tak lidi nejenom žijí, ale dokonce jich i přibývá.

M. Prokop 19.11.2013 11:12

Soudruh Huml

bude propagovat a prosazovat každou sviňárnu, použitelnou k vydírání řidičů.

Typický sockomouš.

M. Prokop 19.11.2013 11:11

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

Souhlas.

Drahá, škodlivá.

M. Urban 19.11.2013 10:51

Souhlasím

Huml se prosadil jako obhájce (lobbista) zimních pneumatik. To byl dobrý byznys. Pak se ujal Škárky a Kočí. Tvrdil, že soukromé ochrané služby jsou nebezpečné a tak pod křídli jiné začal, jako v blbém filmu, ochraňovat Škárku. Pro jeho nadání napadat koalici ho přijali do náruče ČSSD.

H. Gene 19.11.2013 9:58

Re: Nojo, je horší než děvka, ale proč

Protože se nám pořád sere do našich životů!

H. Gene 19.11.2013 9:57

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

Tos mě teda zklamal. Denní svícení je zhovadilost.

M. Krátký 19.11.2013 8:07

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

Aby nedošlo k mýlce, pane Eugeli - já samozřejmě souhlasím se svícením za všech okolností i v jakékoliv roční či denní době - ALE S NORMÁLNÍMI - K TOMU URČENÝMI SVĚTLY. T.zv. denní svícení podle pana Humla je zločin, protože "svítí" všelijaké mini lampičky a ještě blbě umístěné a vzadu žádné !!! Hezký den i vám.

D. Polanský 19.11.2013 6:42

Nojo, je horší než děvka, ale proč

vůbec o takovém póvlu vůbec psát. Škoda písmenek.

P. Eugel 19.11.2013 6:31

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

No nejste Vy oba kamionaci? Prave na tom horizontu, diky za rozsvicena svetla.

T. Vodvářka 19.11.2013 5:35

Výnosná prostituce

Pan Huml není sám. Podobný element je Jaroslav Palas, rovněž člen několika stran, v nichž vždy vytěžil maximum a poté rychle odešel.

Ve srovnání s těmito pány jsou děvčata, pracující vlastním tělem na E55, slušnými živnostnicemi, neboť ony si své peníze musí odpracovat a to věru nelehkým způsobem.

Označit pana Humla a Palase za K.... je urážkou oněch zmíněných děvčat.

L. Krajíček 19.11.2013 2:16

Re: Dopravní expert Stanislav Huml ???

S těmi předními světýlky pod nárazníky máte pravdu. Zejména i na sebemenším horizontu je osvětlení to poslední, co z protijedoucího vozidla uvidíte. Ale nezoufejte. Už jsem spařil auta, která měla tato světýlka zasazená mnohem výš, než jsou hlavní světlomety. Největším problémem se pomalu stává někde v prostoru najít světýlka a podle nich si začnete někam mezi ně usazovat vozidlo. Není daleko doba, kdy tato světýlka budou mít výjimky na libovolné umístění od střechy po spodní hranu spojleru.

Jen si teď koncem roku musíte dávat víc pozor, protože některá, zejména ta dražší auta, jsou osazena všelijak zakrouceným hroznem mikrosvětýlek, takže si toto auto zase můžete splést s předvánoční pouliční výzdobou.

M. Krátký 19.11.2013 0:23

Dopravní expert Stanislav Huml ???

Jen přidávám svůj pohled : pan Stanislav Huml je propagátorem t.zv. denního svícení - což považuji za zločin !!! Proč ? - přijedu ke křižovatce, před kterou stojí vzadu neosvětlený automobil a tak jej považuji za špatně zaparkovaného a postavím se vedle něj a čekám na zelenou, v tu chvíli se ale rozjíždí i on a je malér na světě ! A dále : na českých silnicích potkávám v protisměru jedoucí vozidla s mžourajícími lampičkami ( případně jen jednou ) umístěné pod nárazníkem a pod zvěrstva. Výsledek : autoři a propagátoři tohoto stavu jsou zločinci mezi námi. Dobrou noc