27.7.2021 | Svátek má Věroslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Extrémní „Antibabiš“

Napsat volební program je těžké. Je třeba věrohodně upřednostnit voličské vějičky a současně upozadit, ale spíše zcela vypustit jejich odvrácenou stranu. Politik sám totiž žádné peníze nevydělává.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Halašta 8.5.2021 14:12

Njn, Kovanda. Občas mám obavu otevřít ledničku...

Rozpočtová situace není dobrá ale vzít si na paškál jen volební program SPOLU nějak nechápu. Ostatní strany snad pochválí? Třeba piráty, jak pěkně zvedají daňovou kvótu? Kdopak o tom psal.. aha, Kovanda

https://faei.cz/zatizeni-bezneho-danoveho-poplatnika-bude-v-cr-pristi-rok-nejvyssi-za-poslednich-25-let/

Takže aspoň dvě opravy. Ne, neshoda na snížení daně z příjmu (zrušení SHM) nedokumentuje malinkého společného dělitele, naopak je to výjimka potvrzují pravidlo - shodu v daňové oblasti.

A to ukazuje na nepravdu další Antibabiš je výplod babišových propagandistů a dost mě překvapuje jeho použití zrovna Kovandou, jehož články za posledních sedm let by se takto daly označit a myslím, byly tak i mnohokrát označeny. BTW těch propagandistů, kteří dostali Babiše do PS s jediným programem - antiKalousek.

V. Čermák 8.5.2021 18:57

Ten Kalousek vám, zdá se velmi Chybí, nejlepší to Ekonom, který mimo jiné zvedl daň na naftu, takže kamiony projížděli ČR bez tankování a také Důchodci se za něj měli Nejlépe...;-D

V. Čermák 8.5.2021 19:12

pardon, projížděly...;-D

V. Halašta 8.5.2021 22:07

Není trochu drzost, reagovat na koment s uvedením odkazu vývoje složené daňové kvóty pindat o jedné marginálii? Podívej se na ten graf, vycucáváte z ekonomiky nejvíc za celé období ČR a nejste schopni zorganizovat ani prd. A o těch důchodcích bych taky na vašem místě pomlčel, koblihy. Průměrné navýšení za ODS 485 Kč, za ANO 499 Kč. Bez započtení inflace, která by ten poměr otočila. O podílu důchodů ke mzdám snad ani netřeba mluvit.

Prostě jen lži, lži a lži

https://www.facebook.com/photo?fbid=3626989670860016&set=a.2742609582631367

P. Čech 9.5.2021 9:39

Víte, co jediné je možno Vám poradit? Přečtěte si program občanského hnutí ANO 2011. Potom možná změníte svůj názor. A antiKalousek? Tento pocit vytvářel a vytváří Kalousek sám. Je typem politika, který umí jen spisovně žvanit, aniž by cokoliv rozumného řekl. Dokáže jen napadat své politické protivníky a to už dnes voličům zásadně nestačí. Změnit se nedovede a také proto odchází z politiky. Nedávno jsem se s chutí zasmál, když jsem se dočetl, že nevyloučil svou kandidaturu na prezidenta. Zdá se, že stále ještě nepochopil, že tato volba prezidenta je přímá a většinová a že tedy skončí jako poslední v prvním kole. Lidé již jej totiž z doby jeho působení mají plné krky.