30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
KARTÁČ 10.12.2005 11:14

Re: Volte Železného!

 Člověče to určitě nemyslíte vážně........Jako kdyby tady toho hnoje nebylo už dost,kterého nejsme schopni se zbavit.........
X.Y. 9.12.2005 20:53

Re: Dvojí metr

A že Dr. Cabrnoch je kabrňák dokazuje ten jeho rekreační byt v Peci pod Sněžkou, na který získal 800.000.-Korun českých dotace.  
X.Y. 9.12.2005 20:50

Re: Re: Úplně vedle, pane Šejno

K těm domům ještě dodejte, paní Varadinková, že Dr. Rath je také spolumajitelem prosperující restaurace. Tu si ovšem nekoupil, o tu se mu postarali jeho skutečně pilní a seriozní předci.  
Pete Brich 9.12.2005 19:49

Re: Paní Varadinková

Ladislave,
omlouvá Vás, že nemáte nebo nesledujete kanál "24". Ten den, kdy o "korupci" na radnici media každých minimálně 30 minut vytrubovala, že byli přistiženi a nafilmováni poslanec (ODS) a radní (ODS) při korupčním jednání, měl p. Klepetko z ČT 30 min. před půlnocí na tomto kanálu ve studiu starostu té městské části a členku Transparency International, ze které se snažil vydolovat potvrzení korupčního jednání obou zmíněných pánů. A ona ne a ne mu potvrdit, že v jejich jednání a v tom kde, kdy, jak a proč se sešli, shledává korupci. Tvrzení o oněch 800 000.- vychází pouze od naší politické policie, a proto se k tomu nikdo nevyjádřil - to bylo naposledy, co jsem o tom slyšel. Brain washing jako mávnutím proutku ustal. Ladislave, Vy se k němu ale s chutí dostavujete jako k pramenu poznání. Kdyby ženy chodily na "trvalou" ke kadeřníkovi tak často, jako Vy konzumujete tento rudý brain washing, všechny by už dávno chodily plešaté. PB
Kardiak 9.12.2005 18:15

Re: orgasmus

Tedy to je ovšem argument .Styďte se
Rad 9.12.2005 15:25

Volte Železného!

možná si něco uleje, ale bude alespoň něco dělat. socani jen kradou a rozhazujou, kdoví co by dělala ODS, kdyby šla k válu. 51 procent Železnýmu a máme po problémech!!!
StandaT 9.12.2005 15:25

Re: "Ja se uz tesim na Paroubkovo predvolebni zatykani."

Já bych na ní za Volfa poslal žlučníkovou koliku kombinovanou se zaraženými prdy!
josef 9.12.2005 14:17

Re: Re: Dvojí metr

...VZP šetří až to dopracovala k 14 miliardám ztráty...
Ladislav N. 9.12.2005 13:53

Re: orgasmus

:-D
Klokan 9.12.2005 12:56

Re: NA ZATLOUKÁNÍ -

Velmistři z ODS - možná, ale uznáte, že ČSSD pozvedla korupci na kvalitativně vyšší úroveň, např. když jmenovala pozemkového spekulanta ministrem zemědělství a předsedou Poz. fondu. Zatlouct pět v českých či křišťálově čistý Unipetrol, to chce taky novátorský přístup. Kam se hrabe ODS.
Mirek Šejna 9.12.2005 12:28

Šimone,

ono stačí číst noviny. V MF-Dnes tato informace byla někdy na jaře. Jedině, že by MF-Dnes lhala.
loula 9.12.2005 12:19

Re: Re: Re: Re: Víte, paní Varadínková

Tady si nerozumíme. Ano, to co říkáte, tak by to mělo být. Já si ale myslím, že tito lidi jsou "odejiti" nikoliv proto, že se chovají nemorálně, ale proto, že toto jejich chování proniklo na veřejnost.
Václav 9.12.2005 11:37

Paroub a Dráth

Co od nich chcete, když jsou oba kreténi.
Modrý pták 9.12.2005 11:18

"Ja se uz tesim na Paroubkovo predvolebni zatykani."

to není příliš povedená nadsázka ani ironie, pane Kotku. Já se na to netěším ani trochu stejně jako se netěším z toho, že se Vámi citované případy staly. To je hrůza, zvláště případ pana Volfa, ve kterém se angažovala nejvyšší státní zástupkyně. Doufám, že na ni přišla pořádná škytavka.
kulihrach 9.12.2005 11:11

orgasmus

Zdá se, že pro paní Varadínkovou je psaní podobných uvědomělých článků náhradou chybějícího orgasmu.
eTony 9.12.2005 11:03

Re: Re: Re: Víte, paní Varadínková

loulo, tito lidé jsou "odejiti" nikoli proto, že jsou nafilmováni, ale právě proto, že se dopustili chování, které se neslučuje s etikou výkonu poslaneckého mandátu, nebo dokonce se zákonem.
Daniel 9.12.2005 10:57

To je hrůza

Děsí mě, že si již zvykáme na ten hnůj, co nám servírují každý den naši zahnojení politici. A diktátor je diletant, kope si jámu před volbami, již se těším na jeho obrovský pád a zbude s něho to, co zbylo dnes ze Standu. Jak se potichu ztáhnul z politiky a to je víc než podezřelé.
Kdyby neměl máslo na hlavě, tak by politiku nikdy neopustil, to není v etice naších politiků. Hrůza mě třímá, když vidím, jak se úplatnost, lhaní, podvody stávají součastí života v ČR. Burácení hlasu jednoho Velkohubce mě vůbec nevzrušuje, ten se odrovná sám protože je to diletant, děsí mě  bezpráví, které vítězí opětovně v tomto státě. Bůh nám pomáhej.
Milena 9.12.2005 10:38

Re: Úplně vedle, pane Šejno

Že nějaký Dalík má 8 miliónů na luxusní byt, je přece nepodstatné. Ostatně chudý lékař Rath má dokonce dva luxusní domy (jeden pro manželku, jeden pro milenku), ale ani to by nebylo podstatné, kdyby ovšem nebyl ve vážném podezření z korupce (viz nahrávka Klimovičové, která prodávala  jeho "přímluvu v kategorizační komisi" farmacetickým firmám za milióny ). Takže problém není v tom majetku, nýbrž ve způsobu, jakým byl získán. Aby ho Dalík mohl získat korupcí, muselo by existovat něco, co by on mohl nabídnout jako protislužbu za ten úplatek. Dokud je Topolánek opozičním politikem a o ničem nerozhoduje,  tak přece není důvod, aby si někdo "kupoval" Dalíka.
 
Proč se raději nevyjádříte k Rathovi? Ten měl jak příležitost brát úplatky přes Klimovičovou, tak možnost vykonat za ně protislužbu v té kategorizační komisi. Celý své dosavadní působení vykřikoval, jak jsou lékaři mizerně placení. A dnes je nejbohatším členem vlády. Korupci lékařů farmaceutickými firmami Rath neříká korupce, ale "jev" a dokonce svého času to sám označil za jev pozitivní a vyzýval farmaceutické firmy, aby se zapojili do té korupce co nejvíc.
 
To, co dělá jeho bílá kobyla Klimovičová, hrdě označoval za svůj vlastní projekt. Dnes se k tomu najednou nezná.
KARTÁČ - 9.12.2005 10:28

NA ZATLOUKÁNÍ -

Jsou mistři všichni.Ovšem ODS JE VELMISTREM.....Ne vždy se jí to daří,ačkoliv to má v popisu své činnost....
KARTÁČ - 9.12.2005 10:25

NA ZATLOUKÁNÍ ....

loula 9.12.2005 10:20

Re: Víte, paní Varadínková

K aféře kořistka mohu říci jen jediné. Kořistka je vůl, že šel na tu schůzku, aniž si zajistil její nahrání krytou kamerou. Když nemá důkaz, tak bohužel musí držet hubu. Jinak se nepřikláním žádné z verzí, je pravděpodobné, že mu úplatek nabízeli ( tehdejší okolnosti tomu nabízejí řadu indicií), ale pravděpodobnost není důkaz. Jinak je celá aféra zářný příklad toho, že politikům nelze věřit. Tím mám na mysli všechny tři. Evidetně někdo z nich lže, ale nelze zjistit, kdo. Také metoda práce politiků, vedle již zmíněného dvojího metru.
loula 9.12.2005 10:13

Re: Re: Víte, paní Varadínková

Nevím, jestli jsem dobře pochopil vaši narážku, ale poznamenávám, že ODS také vyloučila ožralu Kotta ze svého středu až poté, kdy se před kamerou ožral tak, že nabyl schopen hlasovat.  Nevěřím, že do té doby byl abstinent, pouze se neožíral před kamerou.
Jinak, co se týče dvojího metru, myslím, že to je přímo pracovní nástroj politiků, ať jde o socany nebo kmodré ptáky.
učitelas 9.12.2005 9:53

Re: Re: Paní Varadínková, už zase?

Viktor je opravdový ... nikdy nic neuvede na pravou míru
šimon klein 9.12.2005 9:48

Re: Víte, paní Varadínková

hergot, pane Šejno, odkud to o té kešovce víte - a i kolik to bylo??? On to kupoval od vás ??
A že to nepíšete proto, že mu prostě po socansku závidíte, že ne ??
Určitě ne, jinak byste nebyl tak sociálně vcítěný do situace, až ten mlamoj půjde na bešprechung na berňák. Bejt váma, tak to pustím z hlavy - pokud berňák zjistí, že je lump, povozí ho chvilku v helikoptéře po vlastech českých a pak ho zavřou jako socanského zloděje ministra Svobodu,no.
eTony 9.12.2005 9:46

Re: Víte, paní Varadínková

Doležal byl vyhozen, protože byl nachytán skrytou kamerou..... Pane Šejno, je vidět jak chápete tyto problémy.
 
jkotek 9.12.2005 9:44

Re: Paní Varadinková

Viz vyse. CSSD ma ve zvyku provadet pred volbami nezakonna zatykani lidi spojenych s ODS. A to je nevyvratitelny fakt - viz rozhodnuti soudu v danych kauzach.
jakovy 9.12.2005 9:41

Josefe, změňte si nick

dyť Vy jste Pepa.
Andy 9.12.2005 9:41

Re: Víte, paní Varadínková

berňák to klidně může udělat. Proč to nedělá?
Ale proč se té chvíle děsíte vy ? Půjčil jste mu?
jkotek 9.12.2005 9:35

Re: Dvojí metr

...za projekt IZIP masivne podporovany Dr. Rathem, ktery setri VZP priblizne jednu miliardu rocne...
jkotek 9.12.2005 9:34

Bude predvolebni zatykani?

Ja se uz tesim na Paroubkovo predvolebni zatykani. V roce 2002 nechal Zeman nezakone zavrit Srejbra (sponzora ODS) a nechal ho odvezt primo z jednotky intenzivni pece ("bohuzel" to Srejbr prezil). Pred poslednimi senatnimi volbami zase zavelel Spidla a hned Grosstapo nezakone zatklo dva stredoceske starosty (hadejte z jake strany - z ODS). Takze ted jen cekam az zatroubi Paroubek a koho Grosstapo zatkne tentokrat. A opet to bude nezakone, jak rozhodne soud - samozrejme po volbach a za nezajmu medii. A presto (nebo prave proto) dostanou podle preferenci tmavi a svetli komuniste (KSC + CSSD) ve volbach 106 hlasu...