1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Taraszátaras 20.10.2007 15:39

Zieleniec seřadil fakta

a vyvodil závěry: zahraničněpolitické postavení státu je - díky idiotské politice ODS - velmi špatné, jsme vnímáni jako nevěrohodní a nespolupracující šašci, kteří nejsou hodni zastávat na mezinárodním fóru významnější úlohu. Připomínám, že ještě před několika lety se stal Kavan předsedou Valného shromáždění OSN. Jestliže během krátké doby došlo k takovému posunu, tak je to jedině díky agresivnímu blbství naší "vítězící" partaje s jejím "vítězným" premiérem, podinteligentem vysokého řádu. Jak tak čtu debatu, má tady mnoho příznivců a souputníků. Tahle špína už začala škodit ve vnitřní politice, v hospodářství, pokračuje v demontáži v zahraničí - a konce jsou celkem odhadnutelné.

PetrH 20.10.2007 15:47

Re: Zieleniec seřadil fakta

Přišel jste ze schůze? No, jste jeden z mála, kdo má žaludek na to, zmiňovat se o Kavanovi.

Taraszátaras 20.10.2007 15:58

Re: Re: Zieleniec seřadil fakta

Co je vám do toho, odkud jsem přišel? Můj žaludek se bouří spíš když poslouchám hradního šotouška, lháře a trumberu ze Strakovky, vyložené šmejdy, jako je Ivánek. Julínek, nebo když čtu tu biafru ducha tady. EU je horší než RVHP - tak tohle může říct opravdu jenom hodně šílená modrá kráva.

divana 20.10.2007 16:11

--- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

jestli vás dohnalo k poslední větě toto, pozor na infarkt - opravdu...

Taraszátaras 20.10.2007 16:18

Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Proč pozor, infarkt je ve srovnání s chováním pravičáků celkem příjemná záležitost. Zcela vážně: jak můžete vypouštět do světa takové hovadiny? Vám schází měřítka, soudnost, alespoň špetka rozumu?

PetrH 20.10.2007 17:20

Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Já vám infarkt nepřeju. Nepřeju ho nikomu. Zmoudření ano, ale na to nevypadáte.:-/

jasan 20.10.2007 17:45

Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

no, on se asi Taras udusi vlastni zluci....   je to vlastne dost smutne....

Taraszátaras 20.10.2007 17:54

Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Jasane, zase jste úplně vedle, jako v devadesáti procentech případů. Ale překvapil jste mě, že už máte potomky. Děti mají děti...

jasan 20.10.2007 18:27

Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

no jo... a vychovavam je k lasce k EU

Taraszátaras 20.10.2007 18:36

Re: Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Sem se lek, přečet jsem to nejprve jako "vychovávám je klackem".

Taraszátaras 20.10.2007 17:47

Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Vypadat je subjektivní záležitost, že jste hlupák, to celkem nezpochybnitelně dokazujete svoují argumentací směřující pouze do osoby. Tak jak: je EU horší než RVHP či nikoliv?

divana 20.10.2007 18:58

Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

dovolím si oponovat ( a ten infarkt, ten bych vám nepřála - spíš jsem před ním varovala, jestli to někomu vyznělo jinak, omlouvám se ) - psala jsem, že eu dohnala a předehnala. a pochybuji, že rvhp měla tak propracované příkazy a zákazy. všechny ty normy, ať už ty veselé typu ohnutých banánů, tak ty, které vedou k nesoběstačnosti v potravinách (zkráceně).

Taraszátaras 20.10.2007 19:37

Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Těžko můžete nepřát něco, co už funguje. Ale  též zkráceně - příkazy a zákazy EU mají chránit jednak spotřebitele, jednak se pokouší o regulaci přirozeného sklonu volného trhu ke krizím a nerovnovážným stavům. Že to je místy čistá byrokracie, o tom spor není. Ale vy chcete zgruntu likvidovat něco, co chrání především občany před hovadností šílených kapitalistů. A to srovnávání s RVHP, tak to je čistý nonsens.

divana 20.10.2007 20:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

mám opačný názor - unie nařizuje a zakazuje jednostranně = pro všechny členské země. přitom jen v zemědělství jsou jiné podmínky například na jihu a jiné na severu. je to bezohledné ke všem členům. navíc východní evropa je dnes náhražkou za bývalé kolonie. aby se západní evropa mohla mít dobře, musí se mít východní evropa hůř. například právě z  dob kolonií, kdy se díky kongu měla belgie dobře.

divana 20.10.2007 20:27

společná eu

a vadí mi, že za ta léta ještě není eu schopná místo zahnutých banánů sjednotit zásuvky. a že není jedna stejná zpravodajská televizní stanice. na tom není zájem.

Zdenek 21.10.2007 2:12

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

EU normy se stavaji globanim standardem, v US se o tom hodne mluvi. Tudiz souhlasim s nazorem zhora - o hodne silene modre krave

EmillXX 20.10.2007 20:30

EU funguje čím dál HŮŘE a vnucuje ná čím dál větší hovadiny

za podpory domácích hovad. Příkladem může být celá snůška kravin, týkajících se "boje s globálním oteplováním," likvidace chemického průmyslu v rámci REACH, likvidace cukrovarnictví u nás, zavlékání celé EU do totálního marasmu "multi kulti" dekadence ard. atd.

Všechny státy EU potřebují ochranu před bandou šílenců, kteří je táhnou do propasti islamizace.

PetrH 20.10.2007 19:14

Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Promiňte, já mám akceptovat, že jsem hlupák, neb váš názor je objektivní, zatímco můj subjektivní? EU je něco jiného, než RVHP, i když z hlediska naší ekonomiky není velký rozdíl. Zase je odněkud diktováno, co se u nás smí pěstovat či vyrábět, a kolik. Zase je snaha diktovat, jakou máme mít vnitřní i zahraniční politiku. To RVHP neřešila, EU se snaží vytvořit ze sebe impérium. Akorát to polibyro se jmenuje jinak. A hujeři typu Zieleniece nebo v menším měřítku vás tady byli za komunistů, za protektorátu i za Rakouska. Vždy ochotni udělat cokoliv, co by je osobně pozvedlo na úroveň nějaké panské rasy. Nebo aspoň domovníků v jejím sídle.

Taraszátaras 20.10.2007 19:38

Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

S magory nelze diskutovat.

PetrH 20.10.2007 19:43

Re: Re: Re: Re: Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

S fanatiky,lumpy a hlupáky také ne. Můžete si demokraticky vybrat, kam se zařadíte.

Jarka 20.10.2007 21:08

Re: Re: --- eu dohnala a předehnala (rvhp) --

Spetka rozumu mi rika, ze po vymene zdejsi politicke garnitury dojde ke stejnemu efektu, jako po odchodu Kacinskych. Oddechneme si predne my utrapeni neoliberalove - denne tryzneni nerozumnymi soukmenovci a  prosbami nasich soku o rozumnost,ale mozna i evropani.

Korsika 20.10.2007 22:22

Re: Re: Re: Zieleniec seřadil fakta

Pročítám si příspěvky a bavím se. Přiznám se ale, že jsem nevěděl co to je šotoušek, u nás v jižních Čechách se to nějak neříká. Takže jsem si našel ve slovníku, že je to vulgárně homosexuál. Ale hradního šotouška jsem nenašel. A tak teď nevím kdo to vlastně je.

PetrH 20.10.2007 23:38

Re: Re: Re: Re: Zieleniec seřadil fakta

To byl ten psycholog Hradní stráže, jak smilnil s vojáky, ne? Akorát už tam není... s Tarasem ale, zdá se, styky nepřerušil;-D

tich@dohoda 20.10.2007 18:46

Re: Re: Zieleniec seřadil fakta

soudruh Kavan je toaleta neskutecneho formatu a krivak k pohledani, ovsem jako diplomat je "par excellence"  , je absolutne splachovaci, ma plechovy zaludek  a je to mistr  zakulisnich  intrik a umetavani cesticek.  Podle meho nazoru je to uplne nejlepsi ministr zahranici jakeho kdy CSR,CSSR,CSFR, CR mely.

Taraszátaras 20.10.2007 19:00

Re: Re: Re: Zieleniec seřadil fakta

No tak šéf diplomacie není ředitel nedělní školy... Ale nejlepší je silný slovo. Na té židli seděl Beneš, Masaryk Jr., ale myslel jsem, že po Chňoupkovi to nemůže být horší, a hele.

Fafa 20.10.2007 19:04

Tarasi,

ja chapu, ze nemate rad politiku ODS, ale s tim ministrem zahranici, to mne zaujalo. Opravdu si myslite, ze Karel Schwarzenberg je horsi nez Chnoupek?

PetrH 20.10.2007 19:26

Re: Tarasi,

Po Chňoupkovi tam byl ještě Johanes. A Taras patrně myslí, že Schwarzenberg je horší než Chňoupek, stejně jako Klaus je horší než Husák, a že ti byli dost špatní. Jenže zlaté časy těch lepších, Klémy, Vildy Širokého a ministra zahraničí Davida se už nevrátí, sorry...

Taraszátaras 20.10.2007 19:43

Re: Tarasi,

Fafo, to je vaše dedukce. Chtěl jsem tím říct, že po zahraniční politice do ruské řiti zabořené přišla jiná, zabořená do řitě zámořské, pravda, s trochou více elegance ve výrazových prostředcích. Ale dá se mluvit o eleganci pobytu v cizí řiti?

Jenda 21.10.2007 1:01

Re: Re: Tarasi,

Jestli k nam nekdo z nejake riti promlouva tak je to Zieielenec. Z riti EU. Ovsem tuhle rit Taraszataras nevidi, protoze z ni sam vykukuje.

kulovy 21.10.2007 3:56

Re: Re: Re: Tarasi,

nejlepší byl Kavan,na řiditele zeměkoule to ještě nikdo nedotáhl