5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

POLITIKA: Co nám škodí?

Začalo to docela nevinně. Sváděli jsme na Brusel vše, co nám bylo odpíráno. Pomazánkové máslo, rum, kategorizování velikostí banánů, okurek a já nevím co ještě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Těhanová 6.4.2017 12:25

Re: drahý chápavý pane Šejno

Taky jeden takový, co ze sebe dělá chytrého a přitom o věci prd ví.

M. Prokop 6.4.2017 15:30

Re: drahý chápavý pane Šejno

Nedělá. Je.

J. Mrázek 6.4.2017 11:43

Vypíchnete jednu nadsázku

...a uděláte z ní mezinárodní skandál...nejste nakonec na velvyslanectví s červenými kartami ?

M. Těhanová 6.4.2017 12:04

Re: tolik nechápavých na jednom místě se jen tak nevidí

Všichni, kromě vás chápali, jak to autor myslel. Souvisí to s tou šílenou spotřební daní, že které tento stát, potažmo parlament žije. Ale věřím, že je to nad meze vašeho chápání, to vás omlouvá.

M. Prokop 6.4.2017 15:32

Re: tolik nechápavých na jednom místě se jen tak nevidí

Rudolf se taky nechytal.

M. Prokop 6.4.2017 15:29

Re: tolik nechápavých na jednom místě se jen tak nevidí

Nepřeceňujte se. Za jiné mluvit nemohu, ale mně za hněv nestojíte. Spíš z vás mám srandu, podobně jako z "Rudolfa" nebo Netzer.

Hněv by ve mně vaše nechápavost mohla vzbudit, kdyby měla nějaký vliv na mé osobní blaho.

V. Braun 6.4.2017 1:32

Tak vadí všechna regulace nebo "jen ta špatná"?

Tak nějak nevím co si o článku myslet. S částí souhlasím, třeba regulaci otvírací doby obchodů považuji za blbost. S částí nesouhlasím, kuřákům nikdo nezakazuje kouřit, ale je zakázáno kouřit tam, kde obtěžují a ohrožují ostatní, třeba na těch zastávkách. A jinde je autor podivuhodně nedůsledný když si stěžuje, že regulace cestovek nefunguje.

Jinak k těm školním dětem ze samot. Je pravda, že řada malých škol na malých obcích je dnes zavřená, ovšem děti ze samot si většinou poradí, osobně jsem chodil v létě v zimě ráno tři kilometry do školy a tři zpět.

P. Dvořák 6.4.2017 2:37

Re: Souhlasím. Tak nějak všeobecně nevíte, co si myslet.

Kuřákům opravdu nikdo nezakazuje kouřit, ale pouze kde se smí a nesmí kouřit. Nevšiml jsem si, že by v článku byla "stížnost" na nefunkční regulaci cestovek, ale je zde psáno o bezzubosti postihu podvodníků v tomto oboru.

P.S.: I já jsem v 1. třídě ZDŠ v r. 1961/62 chodil v létě v zimě ráno tři kilometry do školy a tři zpět. A to jsme nebydleli na samotě, ale v hustě obydlené okrajové čtvrti Brna. Dnes něco absolutně nepředstavitelného.

ppd

O. Uživatel 6.4.2017 7:18

Uživatel požádal o vymazání
M. Šejna 6.4.2017 7:46

no jistě

Například jízda vpravo je špatná regulace, protože já chci jako správný levičák jezdit vlevo. A nějaká padesátka v obci mě taky nechutně reguluje. Já tu obec v pohodě zvládnu devadesátkou.

A když to na mě příjde, tak se chci vychc@t a vysr@t uprostřed ulice a nehledat nejbližší veřejná WC.

Neexistuje špatná a dobrá regulace, protože každý si může dělat, co se mu zachce, že jo?

M. Těhanová 6.4.2017 8:50

Re: no jistě

Vám se líbí život sešněrovaný blbostma? A o tom ten článek je. Na samozřejmé věci věci by měl být člověk připraven výchovou z domova. Ale tady začíná být sešněrovaná i ta výchova.

M. Prokop 6.4.2017 8:55

Re: no jistě

Malá představivost milovníků přehnané regulace.

Vždy argumentují jen stranou jízdy.

M. Šejna 6.4.2017 10:08

paní Těhanová

dementní regulace mi vadí.

Ale já reaguji na Chodovského anarchistický vykřik, že "všechny regulace jsou špatné".

A. Nový 6.4.2017 11:24

Re: no jistě

Vy to doma děláte v kuchyni? Vychovaní lidé to dělají na WC. :-)

M. Šejna 6.4.2017 12:00

Re: no jistě

Vy hulíte na pracoviští nebo v tramvaji? Vychovaní lidé hulí tak, aby neotravovali ostatní.