13.5.2024 | Svátek má Servác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jako 30.11.2005 19:03

Re: Proč

Sbohem.
janabok 30.11.2005 1:44

tenhle článek

nenapsal Jelínek...
tohle napsal  STRACH a ZDĚŠENÍ sociální demokracie...
KARTÁČ 30.11.2005 14:02

Re: tenhle článek

  Strach a zděšení jsou na straně  ODS  což je zcela evidentní,Tolik demagogie a klamavé reklamy,kterou vedení ODS šíří se nedá nazvat jinak  než úpadek soudnosti, Ti lidé nevědí  očividně  KUDY-KAM .
 ODS je zralá k zásadní  obrodě a změně svého vedení. Jinak jde do HÁJE.........
jura-p 30.11.2005 1:16

Ne, pane Jelínku, ODS nevládne.

Vládne ČSSD a nese za to, co se děje, plnou odpovědnost.
kocour 30.11.2005 0:31

Nemějte péči, pane poradče,

co se týče sprostoty a buranství, na vašeho předsedu Topolánek nemá ani omylem - v tom je nezpochybnitelným králem Paroubek a asi by se na vás dost zlobil, kdybyste ho chtěl o tyhle vyvříny připravit - pečlivě si je totiž pěstuje.
Pavel Bárta 30.11.2005 4:49

Re: Nemějte péči, pane poradče,

Dovolím si oponovat - na Ratha Paroubek nemá a o věnec bobkového listu je v tuto chvíli nezpochybnitelně v rukou prvního z marťanů
Jirka 30.11.2005 14:06

Re: Re: Nemějte péči, pane poradče,

A já pořád,kdo jsou ti Marťani. Díky.
Neverici Tomas 30.11.2005 0:21

Jalove reci

Blabol.
Je zajimave, ze ackoli ODS zatim jako jedina strana predlozila vcelku komplexni predstavu toho, co hodla po volbach delat, nekteri stale dokola opakuji mantru o tom, ze ODS jenom tape.
Co takhle nejake argumenty.Pro, porti.To je jedno.Ale uzitecne informace  a ne tyhle jalove slinty.
Andy 30.11.2005 0:19

Lukáši

mne nezavedla ani na Seychely, ani k poloprázdné peněžence. Takže bububu moc nefunguje. Jaksi mi v té peněžence víc zbývalo v těch tak strašných letech devadesátých než před nimi a po nich.
mike 30.11.2005 0:40

Re: Lukáši

To jste nemela rikat. Rano bude v alejich nablito a z vas Andy tunelarka ;-)