19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POLITIKA: Babišův střet zájmů

Do Prahy dorazila finální verze auditu Evropské komise a podle „uniklých“ informací je Andrej Babiš i podle této verze ve „střetu zájmů“. Není lepšího důkazu o tom, že české právo už dle opozice nerozhoduje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 3.12.2019 9:29

Je vidět, pane Müllere, že o tocích dotací, daní občanů v současném "budovetelském přerozdělování" moc nevíte.

Pokud byste totiž věděl, tak byste se ve svém rozčilení nezaměřil pouze na firmu Agrofert.

Jen poznamenám, že ta firma neposílá daně na Kajmanské ostrovy, její zaměstnanci tam nechodí pracovat pod bičem dozorců, ...... atd. Máte v tom všem gulyás (maď.), "svatý zápal antibabiš" Vám ale rozhodně nechybí.

D. Müller 3.12.2019 11:52

Pane Hašku nemám v tom zmatek, podnikám 28 let.

AB je samozřejmě jen vrcholem ledovce a pro mne je ryzím symbolem nestydatosti. V podstatě zprivatizoval státní správu, která nyní bude hájit zájmy Agrofertu a nikoliv nás daňových poplatníků. Kdo mu chce věřit ať mu věří. Já nevěřím z politiků nikomu, všechny je potřeba kontrolovat, hlídat a omezovat v lumpárnách.

Ale rozumím tomu, že těm, kteří jsou do něj zamilovaní, se nedá zatím nic vysvětlit.

Š. Hašek 3.12.2019 13:02

Jsem nevolič ANO, koblihy ke kafi jo, zamilovanost nepovažuji za korektní vyjádření politicko voličských vztahů.

Agrofert séře jeho konkurenci v cizině, podobně jako třeba kdys české cukrovary dost štvaly. Telička v tom udělal Ordnung.

Nejsem občan štrasbruselského protektorátu.