7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

POLITIKA: Babišovy sny blednou...

Pro Andreje Babiše (ANO) je to smutná sezóna. Zemí se valí koronavirus, ekonomika hapruje, rozpočtový schodek astronomicky roste. A teď k tomu ještě špatné zprávy z volebního modelu Kantar CZ.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 24.10.2020 14:47

Takhle uvažuje většina voličů.

Š. Hašek 24.10.2020 19:53

Naštěstí.

J. Hruška 24.10.2020 6:48

A co takhle vláda v demisi v čele s Prymulou a ANO v čele s Faltýnkem. To Vás před Vyšehradským přípravným manévrem pučistů nenapadlo? Babiš si včera zachránil kůži, dočasně, až do hlasování o rozpočtu s komunisty. A co Šilerová a super ministr,? Havlíček,? Jaké mají ambice? Vládnout nebo poslouchat? Ach jo, kde ty loňské sněhy jsou? Jóžín.

Š. Hašek 24.10.2020 8:49

O co Vám jde?

Myslíte, že složení vlády bude určovat Bartoš? A bude se radit s Gazdíkem a Jelínkem?

J. Jurax 25.10.2020 16:16

Děsivá představa ...

P. Dvořák 24.10.2020 6:19

Toto někdo vyučuje a dokonce na jakési vysoké škole?

Jaký ekonomický nebo společenský přínos mají absolventi?

Š. Hašek 24.10.2020 8:29

Tuhle jsem někde četl, že se takto (mimo jiného) formuje kritické myšlení. Dále orientace v politickém rumraji. Dále zlepšuje vnímání správné demokracie .....

Pokud studium zaplatí maminka a na krajském úřadě čeká počítač s wordama/neziskovka placená krajským úřadem ..... tak proč ne!?

P. Dvořák 24.10.2020 9:51

Maminka dělá na krajském úřadě, k tomu jak píšete počítač s wordama/neziskovka placená krajským úřadem .....

.... jenže on to někdo musí zaplatit.

Š. Hašek 24.10.2020 10:43

Já to myslel jako příklad.

Nikdy jsem nechtěl popravit všechny úředníky, nebo kravaťáky. Já taky ve službě nosil kravatu, tedy né vždycky ...... občas jsem si ruce myl Solvinou (z takové bakelitové piksly).

Ale vyhodit na hodinu by jich tak 23% šlo (průměr). Když to tak sleduji/sledoval jsem čtyřicet let.

L. Písařík 24.10.2020 6:15

Jelínku, zapomněl jste na toho uspávače hadů, ten by chtěl vládnout za všech okolností. Otázkou je, jestli přežije další kongres ODS. Ve obtížně zmajstrované protibabišovské koalici bude víc těch, co touží vládnout a vypadá to, že je současná situace nepoučila o tom, že vládnout není procházka růžovým sadem. Ne všichni budou chtít otočit, což by se při vládě ODS určitě stalo. Ne všichni si uvědomují, že bude nutno splatit obrovský dluh po Covidu, a budou to oni, kteří se o to musí postarat. Slabou útěchou je, že podobné problémy budou mít asi všechny státy.

Š. Hašek 24.10.2020 8:55

Dají si fest do drž....., až začnou řeši šéfa a podšéfy toho novodemokratického spolčení. Svazáčtí Piráti s profesorem politologie, který si občany ČR plete se studentkami???!!!

"Fakt je hezké", jak nám už deset let z televize přednášejí, že upečou lepší housky než Babiš. A ani nevědí, co je to kvásek.

A Babiš peče, peče ....... občas připálí/nedopeče. Ale hlad není.

A. Nový 24.10.2020 11:40

Babiš vládne stylem, jako dát váš kvásek do housek.

Š. Hašek 24.10.2020 12:14

To říkejte jeho voličům, mně ne.

A udělejte konečně z toho ospale drzého nemehla Fialy politika! Politolog není politik. Stejně jako zahradolog není zahradníkem.

Tak to já raději toho velkopodnikatele.