18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš není Hus a škodí nám ve velkém

Evropskému parlamentu došla trpělivost s nehoráznými praktikami českého premiéra Andreje Babiše a vyzval Evropskou komisí k zastavení dotací pro jeho holding Agrofert. Europoslanci ve svém usnesení mimo jiné upozornili na Babišův střet zájmů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Hoblík 21.12.2018 9:40

Babiše se musím zastat!

Nic nemá, pracuje denně 20 hodin (jak sám uvedl v sobotním Právu), myslí to s námi dobře a navíc jak prohlásil, má blbé děti. Musíme mu pomáhat!

P. Lenc 21.12.2018 9:58

Re: Babiše se musím zastat!

Jo pane Hoblíku, vaše ironie je zcela na místě.A když si člověk poslechne jeho fňukání, tak by mu jeden k těm miliardám ještě nějakou korunu přidal.A "lid" ho miluje, vždyť on to myslí vždy jenom dobře...

J. Lepka 21.12.2018 11:51

Re: Babiše se musím zastat!

Ty "blbé" děti stojí za zamyšlení, zda to není dědičné.

I. Širůček 22.12.2018 16:17

Re: Babiše se musím zastat!

Ježišmarjá, vy jste měl něco s jeho starou?

V. Čermák 21.12.2018 13:11

Re: Babiše se musím zastat!

Babiš vám napařil EET a od té doby Plivete a dnes i Hnusujete. Ale to je tak všechno, co můžete dělat.

R. Langer 21.12.2018 18:11

Re: Babiše se musím zastat!

EET je na ho*no...

A. Alda 21.12.2018 9:30

Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

Ale když vidím tu hanebnost útoků na něj, asi ho příště volit budu.

J. Zaorálek 21.12.2018 9:59

Tak to je fascinující logika.

P. Lenc 21.12.2018 9:59

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

No pane Aldu, proti gustu žádný dyšputát...

P. Lenc 21.12.2018 9:59

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

Aldo...

M. Těhanová 21.12.2018 10:29

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

Tomu se říká síla marketingu a jeho schopnosti manipulace lidí. Jste zářný příklad, buďte na to hrdý!

J. Lepka 21.12.2018 11:55

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

Chudáček. Nikdo ho nemá rád, nikdo si s ním nechce hrát, tak ho měkosrdcatí budou aspoň volit. Otázkou ale zůstává, jestli to není náhodou místo měkkého srdce není měknutí mozku.

R. Langer 21.12.2018 18:19

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

Ano, přesně tak, pokračujte takhle dál, a nakonec bude mít těch 50 %. Smutné na tom je, že to pořád absolutně nechápete. A potom se tomu budete ještě hrozně divit. PROBERTE SE, TUPOUNI! Nadáváním opozici ještě nikdo nikdy její hlasy nezískal, a jenom idiot si to za tolik let NEUVĚDOMÍ! Já se vám pořád snažím pomoct, vy blbci, ale je to marný, je to marný, je to marný... :-P

I. Širůček 22.12.2018 16:24

Re: Babišovce jsem zatím nikdy nevolil.

To radil už před mnoha a mnoha lety i Veliký Klaus - když se vám něco nelíbí, založte si stranu a jděte s ní do voleb! Až vyhrajete, uděláte to podle svého.

F. Navrátil 21.12.2018 9:28

Jinak nic

S Husem má Babiš společné pouze to, že jejich největšími nepřáteli volajícími po exkomunikaci byli čeští oponenti. Protože nebyli schopni je umlčet doma, udávali a štvali u vyšší instance.

A. Alda 21.12.2018 11:00

Inu ano.

Protože nad ním nedokáží vyhrát ve volbách, dovolávají se pomoci u cizí moci.

J. Lepka 21.12.2018 11:56

Re: Jinak nic

Á, další odborník s právem vykládat historii.

K. Janyška 21.12.2018 9:05

Samozřejmě že Babiš škodí nehorázným způsobem a je opravdu

neuvěřitelné, kolik zločinoidů a hlupáků s tituly i bez, kteří ho bezmezně podporují, u nás je... Dzp.

V. Pokorný 21.12.2018 8:43

Jaký

předseda partaje, tak většinou i takoví členové. A tahle partaj, s lidmi mnoha titulů a funkcí, totiž ODS, jen fňuká a nenávidí a blafe. Včetně tohoto zastupitele.

A evropskému parlamentu nedošla trpělivost, nýbrž došlo udání od českých politiků, strany Piráti, TOP09, STAN, KDU-ČSL,ODS a ziskových neziskovek. Třeba jako je udavačská Transparency International. Kolaboranti.

M. Valenta 21.12.2018 9:28

Re: Jaký

Soudruzi ve službách loupeživého miliardáře.

V. Pokorný 21.12.2018 13:38

Re: Jaký

Zdravím. Tak ano, řekl jste to a já souhlasím. Mějte se.

P. Lenc 21.12.2018 10:04

Re: Jaký

Jak jednoduché pane Pokorný, že? A ta ODS, ten zlouš vás musí strašit i ve spaní.Mimochodem, jíte koblihu rukou nebo používáte vidličku a nůž? To víte, v případě Babiše by měla být noblesa zachována.

V. Pokorný 21.12.2018 13:49

Re: Jaký

Zdravím. Vážený pane, podívejte se, ano, pochopil jste dobře, že mi ta partaj, která má ve znaku neidentifikovatelného ptáka( nebudu psát, že jej má i v čele partaje)není po chuti. ODS, která se prohlašuje za konzervativní stranu!! To je tak k smíchu, že nic jiného, než posměch si nezaslouží.

Tohle s mým postojem k panu Babišovi nemá co dělat. A k panu Babišovi jen- nemám k němu důvěru v dost věcech( migranti, jeho vazba na Německo, je vydíratelný). Nicméně v porovnání s postojem té slavně konzervativní ODS? Stačí mi jen její role v tzv. Demokratickém bloku, ta je přímo kolaborantská a slouhovská vůči EU i našim nynějším spojencům. No, odpad prvního řádu. tak asi tohle ode mne. Mějte se.

I. Širůček 22.12.2018 16:16

Re: Jaký

Straka je "neidentifikovatelný pták"? No, to jsou mi věci!

J. Slavíček 21.12.2018 10:47

Re: Jaký

Zapomněl jste vzpomenout 99 tatrováků nebo kdo to byl, kteří žádali o pomoc SSSR. Byli to stejní "vlastenci" jako, které jste uvedl Vy.

J. Kočí 21.12.2018 8:26

Autor to má popletené

Z článku vyplývá, že Babiš krade dotace. Bohužel je to přesně naopak. Dotace tady byly už dávno a Babiš je prostě využil (prosím dejme teď stranou Čapák). Těch 7,5 mld. je prostě úspěch. Je tady systém, který Babiš nevymyslel, ale využil. A kdyby se mu povedlo tento systém aplikovat na celou republiku, je to špatně? Tím nám škodí?

A proto ho musíme zničit...

T. Závodský 21.12.2018 9:16

Re: Autor to má popletené

Popletené to máte, pane Kočí, vy. Dotace jsou systém

podpory DROBNÝCH podnikatelů. Velkopodnikatel Babiš

ten systém nikoliv využil, ale ZNEUŽIL!

J. Brom 21.12.2018 10:41

Re: Autor to má popletené

Kde se vzalo to tvrzení o podpoře DROBNÝCH podnikatelů? Co je to drobný podnikatel v zemědělské výrobě? Kolik smí mít hospodářských zvířat nebo jakou rozlohu řepkového pole nesmí překonat, aby přestal být drobným? A totéž o výrobě tlačenky a párků? Jsou stanoveny nějaké limity? Prosím o konkretní odkaz, ne hloupé nadávky. Děkuji předem.

P. Manda 21.12.2018 16:15

Re: Autor to má popletené

vy s googlem neumíte ?

J. Brom 21.12.2018 18:42

Re: Autor to má popletené

To je ten konkretní odkaz?