6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JK 19.12.2007 16:49

Haas, senilná demagog, zapomíná že Klaus ROZBIL Československo, pro které bojoval TGM, Štefánik, legionáři u Zborova atd. letci v Anglii, u Dukly atd.

Peheho článěk správně a navíc vtipně satiroval extrémistickou demagogii kliky Kaczynských a Haasova reakce byla - zase - primitivní, slaboučká a mimo mísu.

Naštěstí, Poláci z kocoviny pravicového extrémismu vystřízlivěli, mají novou, ne potížistskou, neproduktivní vládu a ... i Topolánek podepsal lisabonskou dohodu.

Pane Haas, klausismu, Zahradilovi atd. zvoní hrana. Budete muset, počínaje Bruselem, kde bok po boku hrdě hájí národní zájmi nejen Zahradil a spol. ale i soudruzi europaslanci, kosmonaut Remek a Randsdorf, semknout zdravé jádro ODS (Tlustý, ´Bém) a přimknout ho víc ke KSČM. Beztak se komunističtí poslanci, nejen Zuzka Rujbrová, dnes už veřejně přiznávají, jak "pana profesora", kterého nám podle Lucinky Blbinky Vůdcovy Fanynky Bíle "svět závidí", v tajné volbě svým hlasem "podržely".

IS 5.7.2007 0:08

Haas zapoměl nebo zapomněl češtinu ?

Chybí-li někomu základní znalost češtiny, stěží může kázat jiným o českých zájmech..

Štěpán Votoček 4.7.2007 18:25

Ale pánové,

mám pocit, že averze vůči panu Pehemu je hlavní motivací článku i reakcí. Text pana Pehe je vtipný, pochopitelně postavený na nadsázce a na rozdíl od článku pana Haase má hlavu a patu. Cílem textu je ukázat, že zatahování historických nespravdlností typu "Němci vyvraždili tolik a tolik Poláků, chceme mít o tolik silnější pozici" je absurdní při věcném jednání o pozicích v EU. Nejsem eurooptimista ani euroskeptik, je mi jedno, že pan Pehe je to první a pan Haas to druhé, ale v tomto případě dávám bod prvnímu pánovi za kvalitn článek. Sorry, pane Haas.

Wabi. 4.7.2007 20:35

Re: Ale pánové,

Souhlas. Více Pehů a méně Hásů.R^:-)

lordpavka 4.7.2007 15:24

Pehe nezklame

Pehe nezklame,ale kdo ho za ty kecy platí?

Kubeš 4.7.2007 15:19

K Pehemu

Malá nepodstatná poznámka: Kdykoli Pehe promluvil (na př. v televizi) měl jsem mu chuť dát jednu přes

Wabi. 4.7.2007 20:34

Re: K Pehemu

Tenhle argument je už ve Švejkovi.;-(

GRUNTORÁD 4.7.2007 14:46

zase smutné počtení, jako téměř vždy. hovg.nakopat vás do rekta, exkrementi!

vita 4.7.2007 14:21

Tak nám ty argumenty přibližte!

Prý  polská pozice "Byla opřena o jiné argumenty, které Jiří Pehe samozřejmě zná a o kterých se bohužel v našem tisku nedočteme" - inu, tak nám ty argumenty objasněnte, pane autore. Nic jednoduššího.

Prozatím to na mě působí tak, že Polsko, vysavač Evropy, chtělo mít větší váhu, než mu podle počtu občanů patří. Jnými slovy - chtělo každému Polákovi přiřknout skoro takovou váhu jako dvěma Němcům. Dohromady.

Zůstalo osamocené - a já se naprosto nedivím. Spíše se divím, že zejména původní země mají s Polskem (a bohužel i námi) takovou trpělivost. Naopak bych se nedivil, kdyby si udělali "vnitřní EU", jakousi unii v unii - bez ohledu na potížisty.

IS 5.7.2007 0:09

Re: Po Mnichovu Poláci přepadli spolu sNěmci ČSR.

kirast 4.7.2007 12:02

To je neustále spor jedněch, kteří doufají,

že se jim podaří Evropskou unii změnit na Spojené státy Evropské, a druhých, kteří naopak doufají, že se jim podaří změnit Evropskou unii na Svaz evropských socialistických republik.

Xaver 82.117 4.7.2007 13:04

Docela dobrý příměr... :-)

Kontrolní otázka: Z čeho bude mít větší radost Putin a jiní - sjednocená funkční Evropa (chcete-li SSE:-), nebo Evropa z rozdrobených "nacionálních" států? Podíváme-li se na historii Evropy a odmyslime-li politologický balast, Evropa v rámci EU řeší jednáním to, co v historii válkami...;-)

darny 4.7.2007 11:57

Nová discilpina

Pehismus a nebo Pehecismus, tak nevím.........

PetrN 4.7.2007 11:53

Bez argumentů, nikoliv k věci, ale přesto

Bez argumentů, nikoliv k věci, ale přesto: Pehe je starý sebestředný  k o k o t. Rv

Julínek 8.7.2007 22:15

Re: Bez argumentů, nikoliv k věci, ale přesto

A Ty jsi prověřený klausovský pičus!

clay 4.7.2007 10:47

jojo

Pehecímu se to zase vymklo z rukou ;-D

PetrK 4.7.2007 10:25

Slinty pana Peheho

jsou většinou dost slabomyslné, občas v intencích myšlenek Václava Havla. Není mi jasné, na základě čeho tento člověk o sobě tvrdí, že je politologem.

Šnek 4.7.2007 10:48

Re: Slinty pana Peheho

Tvrdí, že to studoval v USA. Jenže ti brali v osmdesátých letech ke studiu každého vola. Teď jsem zvědav, jestli to projde cenzůrou.

Kubeš 4.7.2007 15:22

Re: Slinty pana Peheho

R^

Traktorista 4.7.2007 9:26

Dyť se to nějak skoulí.

 Tak podívejte se, já si myslím, že většina národa jasně ukázala svým postojem k podporám a nejrůznějším dávkám i neochotou dát státu co jeho jest najevo,že chce od EU brát jak je zvyklá. Socialistický přístup Čechům není cizí, ba je jim vlastní. Tak proč nebrat od EU když rozdává? Že budeme potom zase platit jak mourovatí je jenom propagandistický tah, však víte koho, že. No a že se u nás nepěstuje cukrovka? A co? Bude se všude pěstovat biomasa aby se splnily limity EU. Prostě, jak se to naplánuje, tak v tom není žádný problém. Problémy z toho dělá jenom ODS, aby udrželi své firmy a při tom tady budeme mít plno zahraničních firem, kde se budou montovat auta na export a to nám zvedne obchodní bilanci. A že se bude jen dovážet zboží, jako například cukr? No a co se prodává dnes v Hypermarketech za levnější ceny než naše zboží? A v hypermarketech je hodně zaměstnaných například žen, které přivydělají do domácnosti a muži tak nemusí tolik dřít.

 Prostě dejte prostor a čas socialistické EU a za deset let ji nepoznáte!  ;-D

Pete Brich 4.7.2007 10:22

Tak nějak to nastiňovali Eurohujeři jako Pehe před referendem o vstupu do EU.

A ti, co se postavili do řady s otevřenou hubou, čekající, že jim tam z Brusele přistane nějaký ten pečený holub, zůstanou stát s oteřenou hubou i nadále.

Od pana Pehe nelze čekat nic jiného. A nezapomeňte, ČT1 v neděli v otázkách VM zahájila předvolební (antiklausovskou) kampaň.

PB

Blik 4.7.2007 12:46

Re: Tak nějak to nastiňovali Eurohujeři jako Pehe před referendem o vstupu do EU.

R^ Souhlas!

MRKEW 4.7.2007 15:44

Re: Tak nějak to nastiňovali Eurohujeři jako Pehe před referendem o vstupu do EU.

Idea Eurosvazu je založená na protektorátní slouhovské mentalitě, že "centrum", "říše", "komise" "brusel" atd... nadělí každému bohatou nadílku z "eurofondů" , takže nebude třeba třeba pracovat, jen si vyplnit žádanku o ty "fondy". Tak to skutečně funguje, ale jen pro elitu, pro parazitní eurobyrokracii a jí spřízněné zájmové skupiny a dostatečně silnými vazbami na mafiánské eurostruktury. Těm ostaním musí stačit iluze pěstované médii.

Šnek 4.7.2007 9:07

Je dobré si uvědomit, že do EU vstupujeme jako chudý stát

Zároveň je dobré si uvědomit, že původní státy unie nejsou žádní blbci a tudíž nedělají nic z křesťanské lásky. Ani nás nepřijali pro nic za nic. Jen je mi záhadou, že na to nepřišel takový intelektuál, jako Pehe.

R 4.7.2007 9:29

Re: Je dobré si uvědomit, že do EU vstupujeme jako chudý stát

To není žádná záhada. K myšlení je třeba mozek, ke žvanění huba.

MRKEW 4.7.2007 15:46

Re: Re: Je dobré si uvědomit, že do EU vstupujeme jako chudý stát

I tou hubou se lze velmi dobře živit, často líp než prací.

Traktorista 4.7.2007 9:47

Re: Je dobré si uvědomit, že do EU vstupujeme jako chudý stát

Já bych do toho křesťany netahal. Je to taková socialistická globální představa, která osvobodí člověka od práce. A socialisti nás všechny osvobodí. Jenom je to třeba centrálně plánovat. A my máme schopné plánovače! V EU máme svoje lidi, kteří to pomohou naplánovat. Takový Špidla. Ten už dokázal, že to umí. I řeči se naučil.

Sociální Demokracie spolu s Komunistickou Stranou Čech a Moravy nedovolí skorumpované koalici rozvrátit EU! Kdyby nebylo přeběhlíků Melčáka a Pohanky tak by sme s pravicí zatočili. Ale naši mládežníci jim půjdou po krku celý život!

Šnek 4.7.2007 10:46

Re: Re: Je dobré si uvědomit, že do EU vstupujeme jako chudý stát

Ano, EU padá na pr++del před Putinem a my abychom padali před EU.

Michal 4.7.2007 8:51

Kdo je dojná kráva?

Často to vypadá, že EU vzala nové členy hlavně kvůli rozšíření svých stagnujících trhů. Jeden naprosto odstrašující příklad: Dlouhá desetiletí jsme byli exportéry cukru. Nyní, díky šokialistickému systému povolenek výroby v EU, nesmíme vyrobit ani svou vlastní spotřebu a cukr musíme dovážet. Pokud se tento šílený spolek nezreformuje, je lepší si ho držet na distanc. (Y)

Šnek 4.7.2007 9:10

Re: Kdo je dojná kráva?

A zkuste si vypěstovat v zahradě třeba jen jeden jediný klacík vinné révy. To se taky nesmí.