Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

LZ

L58u57i72s 60Z40í28d88e60k

18. 6. 2024 21:58

Von Leyno ani zelení teroristi a levicový úchylové se nezmění. Tak moc totiž neprohráli.......

MK

Mohlo by se to zdáti býti komické,kdyby to nebylo tragické. Obávám se, že staré dobré heslo, které praví že žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, opět platit nebude. Výzva M. Gregorové je mi vcelku sympatická, ale zapomněla dodat, že aby se nám zvýšila porodnost, musela by děvčata vysadit antikoncepci, ale ona to možná myslela směrem ke svým muslimským přátelům,no těm to radit nemusí,ti se množí jak králíci.

OM

O10. 54M81.

18. 6. 2024 11:58

Astone, žádný "nový konečný cíl" - jen trochu přemýšlivému a soudnému člověku bylo od začátko jasné, odkud (a kam) vítr fouká.

VP

No, výzva Markéty Gregorové k prcání je nejlepší způsob, jak dosáhnout opaku. Ale naštěstí na Gregorové až tak nezáleží.

Aston soudí, že to není tak, že se nic nemění. Ano, ale ne dost rychle. Voličům to ještě dostatečně nedocvaklo a eurounijní mainstream dostal daší přiležitost 5 let zase likvidovat evropský průmysl, zemědělství a zaplavit Evropu nekompatibilními islámskými připrchlíky. Co bude za 5 let, to dnes nikdo neví, ale je možné, že pak už bude na nápravu pozdě. Architektům takového systému zjevně nedochází, že až bude všechno definitivně v háji, tak přijdou na řadu oni.

IB

I53a66n 43B73i97k98k70h86u

18. 6. 2024 11:46

Na nápravu není nikdy pozdě, jenom cena a potřebný čas roste exponenciálně. Když padl starý Řím trvala náprava 1500 let...

JM

J72a39n 51M58a38t28ě78n46a

18. 6. 2024 9:40

Ta loajalita kapitánů průmyslu s politikou, ať ta je jakákoliv, je dlouhodobý fenomén a zabýval se tím už kde kdo. Moje zkušenost (nebo vysvětlení?) je ta, že velké korporáty fungují podobně jako stát. V jejich čele už nestojí geniální technik, ekonom, či obchodník..... ale vlastně politik. Jako všude, nahoru se nakonec prodere psychopat, bez skrupulí a zásad.

Jednání s ředitelem firmy o 50-100 zaměstnancích (kdy ředitel je většinou majitel, firmu založil a "ví") a jednání z vyšším manažerem nadnárodní korporace, to jsou dva úplně jiné světy. A to "až nahoru" jsem naštěstí nedohlédl. V jednoduchosti se to dá parafrázovat: "Činím tak, jak se ode mne očekává, bez ohledu na důsledky."

FN

Oproti bruselkým progresivistům je Kateřina Konečná i se svým Stačilo! konzervativním politikem.

Ptáte se jak je možné, že velké korporace podléhají GD. No, vzpomeňte si, jak jsme všude v žádostech o školy, zaměstnání museli? a psali, že jsme s náboženskou otázkou vyrovnáni. Prostě taková povídka (dnes říkají narativ) pro vládnoucí kastu. Kastu dnes zastupují neziskovky hlasitě vystupující za sv. Grétu, dnešní mesiášku z boje proti CO2, která dnes bojuje proti kapitalismu. Přitom všichni ti správní, zakazující auta, letadla i práci, žijí z výdělků svých rodičů. Mrkněme se na piráty. Za 14 dní zničí stavební řízení ve jménu digitalizace, nemají hardware a o softwaru se jim jen zdá.

PK

Gorbačovova perestrojka byla proti činnosti paní z Lejna slaboučký čajiček.

IB

I25a46n 82B95i89k34k89h47u

18. 6. 2024 11:57

Uršula už na postu ministryně obrany prokázala že je likvidátorka s praxí. Ale teď se nejspíš začíná potit protože hrozí že na post eurokomisaře bude vykopnut Síkela aby se ho dozimetr Stan zbavil než ho Síkela úplně potopí.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz