23.1.2020 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


OPRAVA: Co chtěl pan premiér říciVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 5, poslední: 14.8.2007 15:22, přehled diskusí

Vážený soudruhu profesore,:
Autor: frrr Datum: 11.8.2007 19:51

myslím, že s ohledem na tón všech Vašich příspěvků do všech diskusí a Vašich politických deklarací  (JEJICHŽ DŮLEŽITOST NEOPOMÍNÁTE ZDŮRAZNIT ZAŘAZENÍM DO SVÉHO VĚDECKÉHO CV - VIZ  http://www-hep2.fzu.cz/~chyla/) je možno bez jakýchkoliv pochyb poznamenat, že jakožto fanda Jyrky budete i nadále poskytovat své milované ČSSD platnou pomoc jako (jistě dobrovolný) PR pracovník goebbelsovského talentu a píle. Docela se divím, že Vám na teoretickou fyziku zbývá ještě čas... Jinak Váš článek je skvělou ukázkou demagogie, neboť většina tvrzení jsou ve své podstatě buď tautologie, nebo podsunování smyslu. Blahopřeji! To Vás naučili na Fujtajflu?

Razantní odpověď:
Autor: hrouda Datum: 11.8.2007 21:31

škoda, že jste nevyvrátil nic, co bylo uvedeno.

PS: Nejste Dalík či Topolánek? Já jen, že také oni se tak nějak vracejí k nacistickým pohlavárům.

Re: Vážený soudruhu profesore,:
Autor: No Datum: 12.8.2007 0:03

V dobré polemice bývá zvykem k výroku typu většina tvrzení alespoň 2-3 ilustativní příklady, nějak se vám to ztratilo a to celou kavalitu příspěvku poněkud degraduje. Na druhé straně je mi docela příjemné číst text laika v mezinárodní ekonomii a právu, který je napsaný bez věcných chyb a docela svižně. Kdybyste ovšem chtěl být vtipný, tak byste mohl citovat O. Wilda, že zneužívání intelektuální převahy je jako mlácení pod intelekt.

Re: Vážený soudruhu profesore,:
Autor: Ivan Datum: 14.8.2007 15:18

Opět  musím opakovat tvrzení o modrých fandech, kterým se zatmí před očima, kdokoliv si přečtou něco inteligentního proti jejich ODS klubu. Topolánek svým projevem jen potvrdil svou aroganci a neznalost. Jako už mnohokrát.

Re: Vážený soudruhu profesore,:
Autor: Ivan Datum: 14.8.2007 15:22

Jsem rád, že jsem se dověděl něco o vědeckých aktivitách pana profesora. Jedovatou slinou nešetřící pisatel asi závidí panu profesorovi znalost teoretické fyziky, kterou opravdu pochopit není dáno každému.