Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

LH

Pan Zahradil by měl zcela jednoznačně vstoupit do Trikolóry, neboť jeho názory zcela souzní s touto partičkou...;-)

Spolu - a tři politické strany. Vždyť: Již tady je rozpor! Rozpor je zde hned na počátku! Buď mám koalici (spolu), ale potom nemám... politickou stranu!

(Jedna věc potírá druhou věc.)

Takže potom... když si vezmu jen samotnou politickou stranu, tak ji nemám...! A najdu ji až ve spolku... Spolu.

Takže skutečně: neustále jsem ve sporu...! Anebo v rozporu...! Jak chcete.

V těchto volbách se volila jen jedna politická strana, která měla také svůj volební lístek! Takže: Tři politické strany: ODS, KDU-ČSL a TOP09 již své volební lístky neměly! Takže vlastně... kdo je chtěl volit... tak nutně musel zákonitě! Koužkovat!

Což: de facto... zase tak nebylo ... zcela v pořádku...

JJ

J62u35r17a 53J10u89r42a63x

24. 6. 2024 18:41

Ehm ... pokud ODS něco zásadního chybí, je to rozumný, pravicový, neerohujerný a euroskeptický, nezelený program distancující se od grýndýlu a upřednostňující zájmy ČR před zájmy brusele.

A pak jí chybí lidi, kteří by byli schopni a ochotní takový program nejen napsat, ale hlavně schopni a ochotni v praxi realizovat; a samozřejmě lidi, kteří v zájmu získání moci nejsou ochotni dopouštět se mesaliance s topkou či stanaři, o Pirátech ani nemluvě.

Foto

Zahradile běž k SPD, nebo podobným náckům a neškoď ODS! ODS už dávno není stranou proruského křiváka Klause.

JJ

J15u11r66a 57J21u63r32a95x

24. 6. 2024 18:45

Ano.

ODS už dávno není ODS, ale jakýsi rozplizlý doleva tíhnoucí a bruseli poklonkující nazelenalý patvar škodící nejen sám sobě, ale i občanům, jimž vládne.

JM

Občanská demokratická strana byla v době svého vzniku prakticky všem ostatním politicko-nepolitickým stranám, spolkům, sdružením, hnutím či rodinným podnikům tvrdým konkurentem. Měla vcelku jasný program, zavedla jako první a jediná způsob demokratických voleb odspodu nahoru, v jejím čele se objevili lidé, nezatížení svojí minulostí. K chodu veřejných institucí bylo nutno přizvat i některé bývalé členy KSČ, což však paradoxně bylo kritizováno stranami, v jejichž řadách se to bývalými partajníky všech kalibrů a barev jen hemžilo. Po klidném, víceméně bezproblémovém rozdělení ČSFR se konečně její vnitřní i vnější protivníci probudili a proti Klausovu křídlu strany vytvořili jednotnou frontu, v níž se kupodivu objevila i řada bývalých skalních (?) bojovníků proti Husákovu režimu. Po dvaceti letech nejrůznějších nátlakových akcích se odvěcí soupeři ODS dočkali jejího zahnání do ohrady, kterou již mohou v klidu obývat s ostatními stranami. V ní jí již nehrozí žádný dobře promyšlený útok či podraz od jejích protivníků a nebo i od jejích potenciálních ideových spojenců.

Pana J. Zahradila je potřebné si vážit.

LZ

L72u63i82s 31Z25í56d49e85k

24. 6. 2024 13:41

Prolhané ODS, "béčku" NETOP09 již není, po zásluze, pomoci.

IL

I16v60o 68L59y41č45k67a

24. 6. 2024 13:36

Fiala by měl být odstaven hned. Už včera bylo pozdě.

PB

P45e50t51e 96B21r33i48c17h

24. 6. 2024 11:58

"Tady je nutné připomenout, že případná vládní koalice ANO a ODS po volbách 2025, by na rehabilitaci důvěryhodné politiky ODS mohla opět působit spíše negativně."

Od ANO by to bylo jako se oženit s prostitutkou, která právě opustila postel posledního kunšafta. :-/Rv

MT

Pan Zahradil není rozhodně sám, kdo si uvědomuje, jakou kouli na nohu si uvázala ODS hlavně TOPkou.

AntiBabiš opravdu není program a jak toho člověka nesnáším a je mi odporný, tak když vidím Pekarovou, tak mě najednou přestává tak moc vadit. Dřív jsem aktivně pomáhala při kampaních, dnes to mám stejné, jak Zahradil. Nepřemůžu se.

JH

Tři poslední tzv. lídři dovedli postupně kdysi celkem pravicovou stranu až na stanu levicovou čili socialistickou. Tož Čest práci soudruzi fialovci!!RvRvRv

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz