Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MIGRACE: Kdo odvrátil pohromu?

Ve čtvrtek ráno jsem v trafice spatřil aktuální číslo Babišovy Mladé Fronty Dnes. Je na něm velké foto božského spasitele v bílém a u toho velký nápis BUDU VÁM POMÁHAT. Vedle toho impozantní výčet Babišových předností: Je jediný, kdo hájí české národní zájmy, je jediný, jediný, jediný...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

Jsem v šoku z usnesení OSN. KAŽDÝ obyvatel 3 světa má právo přesídlit kam chce. Tam se o něj musí postarat = finančně. EU to plní na 120%. USA to nezvládají. Austrále, JPN a pár dalších si rukavičky neberou. ať žije EU

0 0
možnosti
KK

K čertu s OSN. Nebo lépe šest stop pod zem.

0 0
možnosti
Foto

I26v46o 86P53a92t43t55a

3. 2. 2023 19:20

Pohromu ilegální migrace lze trvale odvrátit jen jedním způsobem. Dostatkem dětí v našich rodinách. Ukázka z textu Memoranda k přistěhovalectví: "Pan ministr Babiš tak nemá ani základní potřebné vědomosti a proto nulový přehled o 2/3 státního rozpočtu! Chcete důkaz? Tady je: A. Babiš v rozhovoru pro Lidové noviny dne 14. 5. 2014, řekl, cituji: „Stát nelze řídit jako firmu, tedy rozhodně ne v koaliční vládě. Akceptovali jsme zrušení poplatků ve zdravotnictví – blbě. Akceptovali jsme snížení DPH pro léky - taky asi blbě. Zrušení druhého pilíře – možná taky blbě". Závěr je jasný: Andrej Babiš sám sebe definujete jako úspěšného byznysmena, který by chtěl styl řízení firmy přenést i na stát. Přitom A. Babiš jako účetní netuší co z vládních opatření v sociální oblasti je skutečně špatně, co nikoliv a proč. Výsledek? Jen za rok 2014 nenarozených čtyřicet čtyři tisíc jedno sto dětí a státní pokladna chudší o sto miliard korun." Memorandum k přistěhovalectví na adrese: sociologie.netstranky.cz/memorandum-k-pristehovalectvi.html

0 0
možnosti
KK

Pohromu ilegální migrace lze trvale odvrátit jen jedním způsobem. Kulomety na hranicích a na moři.

0 0
možnosti
HR

Člověk aby se styděl. Dotace ano, ale pomoci ve svízelné situaci to zase ne. My Češi se přece nebudeme starat o jakési cizince v nouzi.

0 0
možnosti
VC

Je to darebák ten Babiš. Starat se jako Slovák o cizince Čechy, to ne.

Vy jste ale pravděpodobně měla na mysli dobrovolnou sebevraždu islamizací. Takže, o migranty ze zaostalých zemí se musí starat především oni sami a jejich vlády. My jako nedávno ještě vyspělá křesťanská civilizace jsme je měli učitě pomáhat obracet na křesťanskou víru. To se ale už dávno nedaří, pravděpodobně proto, že Evropa už není křesťanská a pod vlivem (socialistických) liberálů padá na pusu ve všem. Ekonomice, technologiích, financích, porodnosti a přitom je historicky dost zalidněná, takže není důvod aby absorbovala bídu celého světa.

Především proto že se do ní ženou lidé kteří nás nerespektují, nechtějí se přizpůsobovat, natož být vděční. Chudé zaostalé země plodí celkem dobře, taky proto, že rady Západu a Západ nerespektují. Praxe ukazuje že když Západ dnes migranty přijímá výsledkem je snížená bezpečnost, vyloučené lokality omezování našich svobod a postupná likvidace poměrně vyspělé kultury. Po této zkušenosti jen naprostý idiot který nic pro svoji společnost nedělá a jen sám parazituje na ostatních může další migraci do Evropy podporovat!

Co se týká brát dotace, no ono se ví,že z ČR je vyvezeno víc kapitálu do Německa než v dotacích dostaneme. Takže využívá spíš Západ nás. Nicméně, západní know-how a kapitál prostě potřebujeme, takže je to zatím pořád oboustranně výhodné, ale taky musíme držet hubu a krok. Ale vyhrazuji si aby nám dotace na Západě vyčítali.

A především, my nechceme jen nebrat migranty z Německa. My především nechceme aby je bralo Německo a vytvářelo zaostalá gheta naštvaných migrantů a nestabilitu po celé Evropě.

0 0
možnosti
JJ

J80u31r10a 70J88u48r87a53x

3. 2. 2023 12:33

Ehm ... Frontex brání hranice EU? Jak a kde?

0 0
možnosti
PB

P53e88t96e 53B57r43i18c66h

3. 2. 2023 13:41

Je to něco jako taxislužba přes moře.

0 0
možnosti
TN

T70o31m64a55s 25N71o81v83y

3. 2. 2023 11:53

Mno, před volbou se objevovaly vtipy o tom, že Andrej vyžaduje, aby se děkovalo za to, že zařídil východ Slunce. Tedy té hvězdy, nikoliv planety, jak na něj udělaly boudu ty médií zmanipulované děti.

0 0
možnosti
MH

Proč se stále ještě bavíme o politické mrtvole Andrejovi?

0 0
možnosti
MD

Aby se lid bavil a nevšímal si vládních kixů?

Autorovi bych poradil ten plátek nekupovat a nečíst. Omlouvalo by ho pouze kdyby ty noviny ukradl a tak Babišovu koncernu způsobil škodu. ☺

0 0
možnosti
FH

kdo zodpovídá za zahraniční politiku naší země?

Vždycky je nám sdělováno , že vláda a potažmo předseda vlády. A tedka se dozvídám , že jakýsi referent na ministersvu .

Tak jak je to????

0 0
možnosti
PD

Zodpovídá vláda. Navrhuje ministerstvo.

0 0
možnosti
PD

No a celkově, moc pěkný přehled situace zde i v EU. Pro přesnost, pěkný přehled nepěkné situace.

0 0
možnosti
PD

"Překvapením ovšem bylo, že ho podrazil i tehdejší ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). "

No, jak pro koho. Mne žádný socdemácký podraz nepřekvapí. Ani Burešův.

0 0
možnosti
KA

K91r95e95i85d28l 46A85.

3. 2. 2023 8:50

Ano, proto si Američané zvolili Trumpa, Francouzi de Gaulla, Němci Hitlera, Rusové Putina. Ty Češi fakt hrozný.

0 0
možnosti
KA

K78r37e82i97d98l 50A18.

3. 2. 2023 8:50

Tohle je reakce na J. Machotku.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz