27.9.2023 | Svátek má Jonáš


Diskuse k článku

MIGRACE: Co očekávám od českých politiků

Úvodem bych rád uvedl, že v této úvaze samozřejmě nejde o migraci individuální, která probíhá a nepochybně bude probíhat stále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 6.4.2016 10:00

Já od českých politiků, coby celku, neočekávám nic,

dokonce vůbec nic dobrého. Jediná pravicová strana, která byla založena pro systémovou politiku, tedy ODS, Fialou prakticky zanikla a ostatní jsou prašť, jak uhoď... Dzp.

6.4.2016 11:51

Re: Já od českých politiků, coby celku, neočekávám nic,

Pravicová strana ODS? Janyško, ty potřebuješ ústavní léčbu. ODS je to ta "pravicová" strana, která prožrala stamiliardový důchodový účet? To je ta "pravicová" strana, která zvedla daně? To je ta "pravicová" strana, která nakoupila předražené Pandury, Casy a další zhovadilosti? To je ta strana, která nominovala jako premiéra Nečase, ale ve skutečnosti vládě šéfovala jeho matrace z kantýny?

I. Schlägel 6.4.2016 12:12

Re: Já od českých politiků, coby celku, neočekávám nic,

Přesně tak. A nezanikla Fialou, ale na své minimalizaci tvrdě a efektivně pracovala dávno před Fialou. Na druhou stranu je potřeba říci, že s kvalitou svých politiků se v podstatě nemůže chlubit žádná strana. Možná je to tím, že za komančů žádní nevyrostli a ti novodobí se již stačili naučit špatným návykům.

R. Langer 6.4.2016 13:13

Re: Já od českých politiků, coby celku, neočekávám nic,

Bohužel, asi tak. Pravicoví leda hubou. Jo, a mají to dokonce v programu - a v politice dělají přesný opak.

J. Svoboda 6.4.2016 21:11

Já od českých politiků, coby celku, neočekávám nic,

Pane Janyško, krásně roníte slzy nad tím, že systémovou politiku nemohli dále rozvíjet Řebíčkové, Bémové, Janouškové, Rittigové, Ouličtí, Alexandrové Novákové, Řápkové, místopředsedové Nejvyšších soudů Kučerové a další lidský póvl. Velmi rád bych se seznámil s vaší představou, kam by to vedlo. Skoro bych řekl, že ODS byla založena pro systémovou politiku, vedoucí ke Klausově amnestii a všechno ostatní byl jen opdad... Co je to Dzp?