14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Magor Milda 8.3.2009 20:04

Soudruchu Zaorálku, my si vás zapamatujeme, i na vás dojde!

to říkal už náš učitel a filosof, Erazim Kejhák z USA. Nejmrtelnější hřích je stát ve službách národu nepřátelské mocnosti, tedy dnes Ruska. Zejména bude zajímavé, jaké stanovisko nebo spíše nestanovisko zaujme notorický rusofil k nejnovějším Íránským raketovým demonstracím. Opravdu žádnou ochrannou instalaci nepotřebujeme?

ss 6.3.2009 22:26

Vlastizrada je smrtelný hřích

a ty Zaorálku, jsi agent ruského imperialismu.

Václav 6.3.2009 21:14

No přečtl jsem si příspěvky k článku pana Zaorálka téměř všechny.

Po přečtení článku pana Zaorálka mi bylo celkem jasné, že modří bolševici budou řvát jak zavalení horníci a nemýlil jsem se. Článek  popsal celkem srozumitelně občanovi, jak modrá svoloč , aby zakryla svoje zlodějny rozvrátila legislativní pořádek ČR. Dokonce i pan Klaus, se raděj vzdal členství v této tlupě, aby neutrpěl nějakou újmu. Pod jeho vedením to byla organizovaná banda, pod vedením modrobolševika Topolánka se s toho stala tlupa, kde se jednotlivé skupiny mezi sebou rvou o přístup k penězovodům jak vsteklý psi. A jejich slovník, je slovník postbolševického lumpenproletatiátu, který to tady v devadesátých létech v rámci privatizace rozkradl. To co tady Gottwaldovi komunisti rozkradli se s prominutním tady prožralo, ale vybudovalo se strojírenství, těžký průmysl, jaderná energetika a mnoho dalšího na co modří komunisti ani nedosáhnou. V rámci privatizace,  modří bolševici ukradli co se dalo a nacpali to na svá soukromá konta v zahraničních bankácha zůstali po nich tisíce lidí bez práce a bezdomovci, to je ten rozdíl.

Herakleitos 6.3.2009 21:34

Re: No přečtl jsem si příspěvky k článku pana Zaorálka téměř všechny.

R^

Mira 6.3.2009 23:27

Pane václave

Pouze totální ekonomický analfabet a slepec dokáže sepsat takový pamflet. Buď v týhle zemi nežijete, nebo jste naprostý ignorant. A pokud chcete někomu vytýkat jeho slovník, tak si pozorně ten článek přečtěte. Tam je použit čistý slovník komunistů padesátých let. A co byste koneckonců chtěl od učitele VUMLu.

:-) 6.3.2009 23:34

Re: Soudruhu Václave máš pravdu!

Nebýt vás bolševiků, tak jsme ten těžký průmysl neměli. většina uranové rudy a uhlí by bylo podzemí a taky by nebyla privatizace v devadesátých letech, kterou tak nenávidíš. Nenávidíš ji proto, že tvoji kriegs kamarádi z KSČ ti nedali ani čuchnout a teď se jen nenávistí a závistí užíráš.

Lajož B 6.3.2009 23:50

Re: No přečtl jsem si příspěvky k článku pana Zaorálka téměř všechny.

Dík!!!!!Naprostý souhlas!!!!!

Lajož B 6.3.2009 23:53

Re: No přečtl jsem si příspěvky k článku pana Zaorálka téměř všechny.

Pan Václav to popsál naprosto přesně.Dík!!!!!!

vlcak 6.3.2009 20:19

dr.Cvach

Demence soudruha Zaorálka(Cvacha)zase pokročila.

Fafa 6.3.2009 19:52

Pane Zaoralku,

Vsimnete si, ze o politickych vlivech v justici mluvil i predseda vasi strany. Zvlaste ocenuju ten uprimny odstavec: "Premiér Jiří Paroubek jako důvod jejího odchodu uvedl zachování současné vládní koalice." Bohuzel mi nejak unikl Vas clanek, kde jste tyto manipulace justicniho systemu v zajmu politiku jasne odsoudil. Muzete mi prosim poslat odkaz?  

 http://www.bbc.co.uk/czech/domesticnews/story/2005/09/050927_cz_gov_benesova_1745.shtml

Fafa 6.3.2009 19:38

Ludvo

Pokud by pan Čunek byl řadový občan, tak byste měl pravdu. Ale on byl vrcholný politik, místopředseda vlády. Je správné, že ho proklepli.

Ludvo, muzete prosim vyjmenovat, od ktere pozice ve statni sprave by se na lidi nemely vztahovat bezne zakonne postupy?

Fafa 6.3.2009 19:28

Ladiku53,

Dokazovat bude žalobce na základě důkazů, které mu dodá vyšetřovatel!

To sice ano, ale co kdyz zalobce dospeje k zaveru, ze na zaklade dukazu dodanych vysetrovatelem se NEDA napsat obzaloba?

Mell 6.3.2009 18:06

Pan Zaorálek je nenapravitelný demagog.

Chytá se všeho, co může poškodit jeho politické protihráče a je mu úplně fuk, kde je pravda. Můžete mi pana Zaorálku jen tak zjednodušeně vysvětlit, proč vaše politické seskupení tak nehorázně podporovalo hon na čarodějnice v osobě pana Čunka, kterému se přes enormní politickou, policejní, mediální a justiční snahu, odpovídající svou důkladností přípravě mezinárodního konfliktu, nepodařilo prokázat 500 000 Kč úplatek, protože žádný nebyl a na druhé straně všemožně podporujete a měli jste a máte účast na mnoha a mnoha projektech, na kterých se pakujete vy (členové vašeho politického seskupení), vaši známí i vaši protivníci, kteří ale ví, že peníze nesmrdí a proto v tom s vámi jedou.  Aby člověk jen střízlivě odhadl rozsah takto podezřele získaných peněz, musel by k částce, kterou jste podsouvali panu Čunkova přidat 6 nul, což je docela velké číslo a složili se na to všichni občané ze svých daní. Navíc bych měl připomenout, že zrůdnosti socialistického přístupu k ekonomice jste při svém vládnutí nadělali nejvyšší dluhy za existenci ČR a to v době největšího růstu ekonomiky, takovéto lidi, co záměrně utráceli peníze daňových poplatníků by měl stát pozavírat a nechat je pilně pracovat, aby alespoň symbolicky dluhy začali splácet. Takoví lotři jako vy zavinili krizi v Evropě, nejdříve nadělali enormní stání dluhy a pak ještě za další půjčené peníze chtějí podporovat ty, co to zavinili nebo co se na vlně zadlužování a projídání vezli.

Pal 6.3.2009 18:35

Re: Pan Zaorálek je nenapravitelný demagog.

A znáte nějakého jiného českého politika, který by to nedělal?

Herakleitos 6.3.2009 20:07

Re: Pan Zaorálek je nenapravitelný demagog.

Mell, vy ale Zaorálka velice, ale velice předčíte!

Koman 6.3.2009 17:54

JUSTICE

ˇPřečtu si někdy příspěvky "diskutérů", abych si udělal představu o morální úrovni naší společnosti. Je velice nízká.. Diskutuje se o justici v SOUČASNOSTI, ale ozývají se hlasy o tom, jak to bylo kdysi. Ale nevyčistíme-li Augiašův chlév v našem nynějším soudnictví, budeme se v hnoji brouzdat i v budoucnu!  Místo toho nadávky na modré, rudé a oranžové a na bezbarvé. Vezměme vidle a kydejme hnůj v naší justici, různobarevní i bezbarví, prostě občané! A neházejme ho na sebe!

Eduard 6.3.2009 17:46

Tak oni vám, pane Zaorálku

nevyřídili Čunka podle představ a zadání vaší partaje a vy jste se nemohli už v roce 2007 dostat k lizu ?  Takže teď vyhrožujete všem, kdo se na vyřízení této kauzy podíleli. Jak "ponesou svou odpovědnost" ?  Vyhážete je z funkcí ?  To určitě. Ale to vám nebude stačit, že ? Dáte je kriminalizovat jako vaše vzory po Vítězném únoru ?  Postavíte je před "lidové" soudy, jimž budou předsedat takoví lidé jako Cepl, Obst, Ištvan nebo Stříž ? Běda zemi, kterým povládnou mstiví Zaorálkové...   

Jirka 6.3.2009 17:56

Re: Tak oni vám, pane Zaorálku

Co tet můžou socani kritizovat byli u moci 8 let tak mohli udělat pořádek když tet  kritizujou, že je v justici nepořádek to se ví dělají si tam všichni co chtějí, že by nějaká reorganizace transformace ty slova jim nic neříkají. Doufám že se dočkáme lepších časů. Hlavně s nimi nic nemít.

Schumacher 6.3.2009 17:32

Ano, jenže chybí politická vůle státní zastupitelství vykonávající veřejnou žalobu vyčlenit mimo exekutivu.

Například zřízením instituce veřejného žalobce. Jeho představitel by byl jmenován prezidentem nebo volen parlamentem. Jenže to se ztěží stane, protože každý kdo je aktuálně u moci se nerad vzává stávající převodové páky. proto lze očekávat, jak je typické, že zítřejší vláda zapomene  co požadovala jako nynější opozice. Je na místě se ptát, nakolik to autorovi vadí obecně a nakolik jen proto, že tu převodovou páku nedrží jeho strana.

Brník 6.3.2009 16:15

Čunek vs. princip zachování peněz a energie

je těžko vyvodit vlastní názor na právnický a soudnický guláš kolem této věci. Avšak o tom, kde se zázrakem berou půlmilionové sumy a zda těmi mohou nějaké tchýně disponovat, lze seriozně pochybovat. Proč nepokračovalo vyšetřování dál k těm tchýním?

historik 6.3.2009 16:05

vrána vránu klove

Jak může vláda instalovat do vysoké funkce takového člověka, jako je pan Grygárek, který byl prokurátorem socialistické prokuratury od roku 1985? A čímpak se živil v té době pan Zaorálek?

pepe 6.3.2009 14:29

Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

Běda, když se poukáže na jejich darebáctví , to se můžou pokakánkovat. Všichni jsou špatní jen oni jsou čistí jako lilie. Hotový andělé. i když si osobně myslím, že sem většinou píšou postpuberťáci, přesto je to názorový děs.

Malý Aston 6.3.2009 14:51

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

Co Vám kdo udělal? Co Vám kdo ukradl? Svěřte se ,možná Vám to i pomůže.Jak je zřejmé z nadpisu patříte zřejmě do rudého,růžového nebo hnědého spektra naší politické scény.Co tak se přiklonit k názoru normálního občana,který považuje za normální zavřít každého kdo krade ať je modrý,růžový,červený nebo oranžovohnědý.Policie,státní zástupci i soudci mají být mimo politické strany a mají se řídit jen zákony. Pokud to tak nebude budeme svědky dalších čunkijád,udavaček z mysliven a lhaní. :-)

brblal 6.3.2009 17:27

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

Modrý velký sympatizant si vypůjčil cca 22 milionů,ode mne jako zástavu nemovitost.Přestože komodita s kterou podnikal nezná zboží neprodejné,nechal podle bankéřů za sebou dluh cca 35 milionů.Ten narostl a úroky a penále a kde skončil?No přece v České komzolidační agentuře i s mojí nemovitostí.Jemu se nestalo nic,protože asi nevyšel podnikatelský záměr,Jen já přišel o nemovitost a ostatní občané doplatili na tohle svinstvo.Na to nemusím být ani růžový,ani červený,abych si nad stranou,t.j. O D S odplivl za zákony,umožňující beztrestnost a zlodějnu .Hanba vám,modré straky.

Schumacher 6.3.2009 17:36

Proč dal zástavu ?

Za co ?  Na základě jakých záruk ?

:-) 6.3.2009 18:48

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

O čem to žvaníš? O tom že jsi hňup?

Herakleitos 6.3.2009 20:11

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

Tak to jste brblale neměl. Modří jsou féroví a nekradou!;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

Kecal 6.3.2009 16:42

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

Jseš rudej až za ušima,právě že sem píší většinou staří zaprděnci jako ty.

brblal 6.3.2009 17:28

Re: Modří krkavci a darebáci si hezky zakrákorali a opět dokázali, že jejich IQ nepřesahuje IQ automatické pračky.

A Ty budeš nejspíš mladý,modrý zloděj.

jarda 6.3.2009 14:27

házet perly ......

Do tohoto plátku může psát snad jenom Doležal. Jinak je zde každého slova škoda.

Autor zde nadhodí téma a většina účastníků se zajímá co dělal před rokem 89. Brouzdám po debatách v Německu a Rakousku. Ale co je tady, to je síla.