27.7.2021 | Svátek má Věroslav


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Bowman 8.6.2021 15:15

Kdyby se plánovalo trestání komunistických, byť jen hodnostářů, Sametová revoluce by se podobala víc dobývání Berlína. Režim by se bránil zuby nehty, když by jim hrozila konfiskace majetku, veřejná ostuda, diskriminace, kriminál a možná i šibenice.

Navíc ti co mají za nehtama jsou více servilní i vůči nové garnituře, a proto se jim dovolilo působit i v novém systému. Navíc, nebyli lidi. Zvlášť za situace bezešvé kontinuity té obrovské byrokracie. Vrchní patra obsadili noví lidé ale z těch spodních postupně probublali napovrch ty tzv. staré struktury včetně svazáků a různých MGIMO absolventů.

Na Babišově angažmá s STB je jedno pozitivní. Kdyby byl zdrojem KGB, jeho svazek by v Praze neexistoval vůbec nebo by byl skartován.

K odsouzení historickému nedošlo. Marxismus-Leninismus je v různých formách protěžován a omlouván do teď a zmínky o genocidě na Ukrajině, Číně atd. jsou jen výroční a vůbec ustupují do pozadí v konkurenci se zločiny Nacistů a Holocaustu. Pravicový extremismus (ikdyž Nacionální socialismus je levicový kolektivistický počin) a White Supremacy bubák je za každým rohem, kvůli kterému musíme vyhazovat prodavačky z Lidlu s hakenkrojcem a zavírat knihkupectví s kalendářem hodnostářů dávno popravených zločinců, ikdyž neoNacisté nemají ani vlastní stranu. Narozdíl od Komunistů, kteří drží vládu. A Marxistické ideály prorůstají až po ODS a SPD.