Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

HNUTÍ ANO: Proč nehlasovalo pro usnesení o bezpečnostních hrozbách

Poslanecká sněmovna 20. března 2024 schválila usnesení k bezpečnostním hrozbám pro Českou republiku. Hnutí ANO pro toto usnesení nehlasovalo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Propagandistická deklarace je něco jiného než usnesení.

0 0
možnosti
MK

Názor je názor, ať už ho vyjádřím jakkoliv.

0 0
možnosti
RV

V usnesení chybí konstatování, že největší bezpečnostní hrozbou pro nás jsou politici současné pětikolky. To jim se podařilo nám po světě udělat tolik nepřátel, jako snad nikomu.

Věřím, že kdyby v usnesení bylo toto uvedeno, i ANO by neváhalo s jeho podporou.

0 0
možnosti
PC

Takový rozbor je celkem zbytečný. Celé hnutí ANO, vedením a členy počínaje a elektorátem konče, je z podstaty věci dementní...

0 0
možnosti
Foto

Tenhle barák na vodstřel ...

0 0
možnosti
Foto

Usnesení rozhodně není neutrální, pan Barák lže. Jde o propagandistický pamflet, s kterým si aktivisté v současné vládě honí triko. Nic víc.

0 0
možnosti
Foto

Baráku, měl byste se léčit.

0 0
možnosti
Foto

Souhlas, je to tak. 5koalice však bohužel popřením svého programu a svojí nekompetentní politikou v ekonomice a energetice přímo nahrává AB. Skoro jako by si je platil.

Putinský rozpínavý fašismus má určitě radost z GreenDealu, zákazů aut na paliva a podobných sebedestrukcí. Kdo podporuje ty věci oslabující evropské ekonomiky, přímo nahrává východním diktaturám. Je nutné je vypnout. Jinak sice nelogicky, ale bude posilovat podepisovatel GreenDealu Babiš.

0 0
možnosti
RL

Putin z toho má radost tak jistě, jako že to v Zelené Bruseli a hlavně v Německu sám s pomocí svých agentů zavedl. Soudružku Merkelovou z NDR znají dokonce skoro všichni. ;-D

0 0
možnosti
JN

Mnozí Američané vědí, že na Ukrajině jde o válku Ameriky proti Rusku, i když oficiálně nevyhlášenou. A divi se, že to Evropani nechápou. Ti znalí vědí, že v Evropě je daleko větší cenzura než v Americe, proto to Evropané nechápou.

0 0
možnosti
Foto

Takhle přesně to říká Moskva, máte to odtamtud. Jenže americké ani ukrajinské jednotky nepřekročily ruskou hranici, ruské jednotky provedly agresi na Ukrajinu. To je fakt, který nejde přetočit naopak, pokud nelžeme.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz